Bristot Gentile Stomach 200 g
139 Kč

Směs pražené mleté kávyodparafinovaných zrnek odrůd arabica a robusta. Káva Bristot Gentile Stomach zajistí nejen příjemnou chuť, ale také klidné trávení i u citlivějších osob. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.

Bristot GrandCru Rainforest 250g
179 Kč

Káva GrandCru Rainforest 250g je vysoce kvalitní směsí mleté kávy s příjemnou oříškovou vůní a ovocnou chutí s nádechem čokolády.

Bristot BIO 100 % Organic Beans 200 g
139 Kč

Zrnková káva vypěstovaná přírodní cestou splňující přísné normy BIO zemědělství. Bristot Organic Beans je velmi kvalitní káva s oříškovým aroma a jemnými tóny kakaa a vanilky. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.

Bristot Verde Body 200g
139 Kč

Káva Verde Body 200g je směsí odparafinované zelené (50%) a pražené kávy (50%) s nižším obsahem kofeinu a jemnou chutí.

Bristot BIO 100 % Organic Ground 200 g
139 Kč

Mletá káva vypěstovaná přírodní cestou splňující přísné normy BIO zemědělství. Bristot Organic Ground je velmi kvalitní káva s oříškovým aroma a jemnými tóny kakaa a vanilky. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.

Bristot Classico zrnková káva 1 kg
499 Kč 299 Kč

Zrnkovou kávu Bristot Classico charakterizuje obzvláště silná chuť s oříškovým aroma a hustá pěna. Zrna jsou namíchána z indické Robusty a brazilské odrůdy Arabica, která dáva výsledku skvělou chuť s nízkou kyselostí.

Bristot Espresso zrnková káva 1 kg
401 Kč

Zrnková káva Espresso dává šálku lahodného nápoje obzvláště silnou chuť s kořeněnými tóny. Hodí se pro přípravu všech kávových specialit včetně latté a silného espressa. Vhodná jako ranní káva.

Bristot Diamante dárkové balení Espresso 2x250 g s hrníčky
299 Kč 262 Kč 131,00 Kč/ks

Dárkový set hrníčků s podšálky a kávy od značky Bristot. Směs pomalu pražené mleté Arabiky z Brazílie a Indie spolu s indickou Robustou tvoří dokonalé espresso. Káva je balená ve speciálním obalu, který uchovává její chuť a aroma až po dobu 24 měsíců a umožňuje mu postupně se vyvíjet.

Bristot Classico 250g

Bristot Classico 250g

Hodnocení: 4
90 Kč 89 Kč

Káva s bohatou a intenzivní chutí Classico 250g Bristot je ideální pro přípravu silnějšího espressa, latte, cappuccina a macchiata.

Bristot Diamante Arabica 250g
139 Kč

Pražená mletá káva 100% Arabica s vyváženou jemnou chutí, bohatým čokoládovým a citronovým aroma s ovocnými podtóny pro každodenní chvíle pohody.

Bristot Diamante Espresso 250g
129 Kč

Káva Diamante Espresso 250g je kávou s bohatou intenzivní chutí. Jedná se o směs pomalu pražené mleté kávy nejlepší brazilské a indické Arabiky s dotekem indické Robusty.