BROS BROS LAPAČ VOS A MUCH s přípravkem
168 Kč

Slouží k chytání vos v místnosti. Lapače zavěste v určité vzdálenosti od místa relaxace, terasy, otevřeného okna tak, aby hmyz prolétal kolem, než dorazí k místu, které chcete chránit.

BROS hasičák na vosy a sršně - 600 ml
196 Kč
Doprava zdarma

Hasičák na vosy – výrobek na likvidaci vosích a sršních hnízd lze díky své speciální konstrukci ventilu možné aplikovat z velmi bezpečné vzdálenosti, až 5 m, což snižuje riziko přímého kontaktu s hmyzem. Výrobek účinkuje okamžitě a zachovává si účinnost po několik dní.

BROS Insekticid BROS prášek proti mravencům 250 g-15%
99 Kč 84 Kč

Akce

Univerzální, rychle účinkující výrobek pro likvidaci kolonií mravenců ve vnitřních prostorách a jejich těsné blízkosti: na terasách, chodnících apod. Speciálně vybraná návnada zaručuje vysokou účinnost výrobku.

BROS nástraha na mravence 10 g - 1 ks
84 Kč
Doprava zdarma

Bros nástraha na mravence – gel v nástrahové stanici pro likvidaci mravenců zahradních ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, chodnících nebo příjezdových cestách. Gel účinně láká mravence dovnitř a odtud je jed hmyzem zanesen do mraveniště, kde zlikviduje celou kolonii.

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní pro děti 40 ml
178 Kč
Doprava zdarma

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní pro děti 40 ml - náhradní tekutá náplň s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti do zásuvky. Náplň o objemu 40ml vystačí až na 60 klidných nocí bez komářího bzukotu a štípanců.

BROS Repelent na oděvy proti klíšťatům 90 ml-15%
93 Kč 79 Kč

Akce

Inovativní výrobek, který chrání před klíšťaty a onemocněními, která přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida. Po aplikaci na oblečení a obuv funguje dvěma způsoby: klíšťata nejen odpuzuje, ale i zabíjí.

BROS sprej na oděvy proti klíšťatům - 90 ml
94 Kč
Doprava zdarma

Bros sprej na oděvy proti klíšťatům – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida. Po aplikaci na vaše oblečení klíšťata odpuzuje a také zabíjí. Účinkuje ihned po aplikaci až po dobu 20 dní!

BROS Insekticid BROS zelená síla proti potravinovým molům - 500 ml
96 Kč
Doprava zdarma

Bros zelená síla proti potravinovým molům – kapalina na bázi rostlinných složek je vhodná proti molům zavíječe paprikového a lze ji použít v kuchyni, spížích, skladovacích prostorech nebo přímo v kuchyňských skříňkách.

BROS samolepka proti mouchám - 2 ks
53 Kč
Doprava zdarma

Okenní samolepka – produkt ve formě dekorativní samolepky potažené aktivní složkou, která likviduje mouchy a ostatní létající hmyz a je vhodná také do dětských pokojů, protože obsahuje hořkou ochrannou látku, která brání náhodnému použití.

BROS Odpuzovač krtků 500 ml
117 Kč

Tekutý biocidní přípravek na odpuzování krtků určen k ochraně zahrad. Balení: 500 ml.

BROS dýmovnice na krtky 3ks
68 Kč
Doprava zdarma

BROS dýmovnice na krtky - je určená pro vypuzení krtků a hrabošů z nežádoucích míst jako jsou např. areály letišť, pozemních hydrotechnických konstrukcí a sportovních objektů, zahrad apod. Aplikuje se výhradně do jejich děr.  BROS dýmovnice na krtky účinkuje až 14 dní od použití.

BROS sprej proti molům 150 ml
64 Kč
Doprava zdarma

Bros sprej proti molům -  insekticidní spray s okamžitým účinkem hubí šatní moly. Aerosol účinně ničí nejen moly samotné, ale i jejich vajíčka a larvy v šatnících, zásuvkách a skříních. Spray zanechává příjemnou vůni levandule.

BROS karbid granulátor 500 g
85 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BROS karbid granulátor 500 g – granulovaný prostředek určený k plašení krtků a odpuzování. Je určen k ochraně zahrad, v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml - děti
150 Kč
Doprava zdarma

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům pro děti 40 ml -  náhradní náplň do elektrického odpařovače je tekutá náplň do odpařovače určená k ochraně místností proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu.

BROS Lapač na octomilky
117 Kč

Past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř.

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml
150 Kč
Doprava zdarma

BROS elektrický  odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml – je určen k ochraně místnosti proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu. Insekticidní páry z náplně chrání místnost před komáry po celou noc s vydrží po dobu 60 dní.  Součástí balení je náhradní tekutá náplň.

BROS BROS proti molům šatním
75 Kč

Vysoce účinný prostorový sprej na hubení šatních molů. Přípravek působí na dospělé moly i jejich larvy.

BROS mucholapka na okno - 4 ks
55 Kč
Doprava zdarma

Okenní mucholapka – mucholapka neobsahuje chemické insekticidy a použité lepidlo je odolné vůči UV záření, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Díky barevnému vzoru na mucholapce je zachycený hmyz méně viditelný a to je v domácnosti velkou výhodou.

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml
105 Kč
Doprava zdarma

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml -  náhradní náplň do elektrického odpařovače je tekutá náplň do odpařovače určená k ochraně místností proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu.

BROS repelent proti komarům a klíšťatům 90 ml
71 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BROS repelent proti komarům a klíšťatům 90 ml – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida. Po aplikaci na vaše oblečení klíšťata odpuzuje a také zabíjí.

BROS granule na myši a potkany 140 g
45 Kč
Doprava zdarma

BROS granule na myší a potkany 140 g - oblíbený a osvědčený jed pro likvidaci myší uvnitř budov a hubení potkanů uvnitř i v okolí. Návnada v podobě sáčku s granulemi (vůně kukuřice) hlodavce silně láká a účinkuje již po prvním požití. Výjmečně atraktivní jed na myši a potkany s vůní zrna.

BROS Lepící páska oboustranná 5 m
89 Kč

Lepící páska pro zachycení hmyzu žijícího na okrasných a ovocných stromech. Oboustranná páska upevněná kolem kmene stromu je mechanickou bariérou pro škůdce.

BROS past na octomilky + náplň 15 ml - 1 ks
109 Kč
Doprava zdarma

Past na octomilky – past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Produkt je možné použít ve vnitřních i venkovních prostoráchNeobsahuje insekticidy.

BROS náhradní náplň do lapače vos 200ml
77 Kč
Doprava zdarma

Náplň do  Pasti na vosy, sršně a mouchy – přípravek do lapače na vosy, sršně a mouchy. Obsahuje přírodní voňavé a čichové látky, které přitahují vosy a mouchy. Neláká včely ani jiný užitečný hmyz. Lze jej hned použít, není nutné ředit. Balení: 200 ml.  Vystačí na 4 dávky po 50 ml.

BROS sprej proti mravencům - 150 ml
58 Kč
Doprava zdarma

Bros sprej proti mravencům – sprej účinně likviduje všechny druhy mravenců a jeho speciální složení zaručuje okamžitou likvidaci hmyzu se smrtícím účinkem knock-down a také má dlouhodobý účinek v místě použití.

BROS náhradní náplň do pasti na octomilky - 15 ml
56 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní náplň do pasti na octomilky -  díky náhradní náplni do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. Náplň na hubení octomilek je 100% přírodní návnadový roztok a nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

BROS hasičák na vosy a sršně - 300 ml
112 Kč
Doprava zdarma

Hasičák na vosy – výrobek na likvidaci vosích a sršních hnízd lze díky své speciální konstrukci ventilu možné aplikovat z velmi bezpečné vzdálenosti, až 5 m, což snižuje riziko přímého kontaktu s hmyzem. Výrobek účinkuje okamžitě a zachovává si účinnost po několik dní.