BROS BROS proti molům šatním
68 Kč

Vysoce účinný prostorový sprej na hubení šatních molů. Přípravek působí na dospělé moly i jejich larvy.

BROS Elektrický odpuzovač SONIC proti krtkům
224 Kč

Bros Sonic elektrický odpuzovač krtků je jednoduchý a účinný odpuzovač krtků a jiných hlodavců. Je šetrný vůči životnímu prostředí a nevyžaduje použití chemikálií.

BROS Odpuzovač krtků 500 ml
102 Kč

Tekutý biocidní přípravek na odpuzování krtků určen k ochraně zahrad. Díky pachovým složkám, které jsou pro krtky nepříjemné, se místům, kde je přípravek aplikován vyhýbají. Balení: 500 ml.

BROS BROS LAPAČ VOS A MUCH s přípravkem
154 Kč

Slouží k chytání vos v místnosti. Lapače zavěste v určité vzdálenosti od místa relaxace, terasy, otevřeného okna tak, aby hmyz prolétal kolem, než dorazí k místu, které chcete chránit.

BROS hasičák na vosy a sršně - 300 ml
97 Kč

Hasičák na vosy – výrobek na likvidaci vosích a sršních hnízd lze díky své speciální konstrukci ventilu možné aplikovat z velmi bezpečné vzdálenosti, až 5 m, což snižuje riziko přímého kontaktu s hmyzem. Výrobek účinkuje okamžitě a zachovává si účinnost po několik dní.

BROS samolepka proti mouchám - 2 ks
52 Kč

Okenní samolepka – produkt ve formě dekorativní samolepky potažené aktivní složkou, která likviduje mouchy a ostatní létající hmyz a je vhodná také do dětských pokojů, protože obsahuje hořkou ochrannou látku, která brání náhodnému použití.

BROS mucholapka na okno - 4 ks
50 Kč

Okenní mucholapka – mucholapka neobsahuje chemické insekticidy a použité lepidlo je odolné vůči UV záření, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Díky barevnému vzoru na mucholapce je zachycený hmyz méně viditelný a to je v domácnosti velkou výhodou.

BROS past na octomilky + náplň 15 ml - 1 ks
109 Kč

Past na octomilky – past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Produkt je možné použít ve vnitřních i venkovních prostoráchNeobsahuje insekticidy.

BROS dýmovnice na krtky 3ks
63 Kč

BROS dýmovnice na krtky - je určená pro vypuzení krtků a hrabošů z nežádoucích míst jako jsou např. areály letišť, pozemních hydrotechnických konstrukcí a sportovních objektů, zahrad apod. Aplikuje se výhradně do jejich děr.  BROS dýmovnice na krtky účinkuje až 14 dní od použití.

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml
106 Kč

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml -  náhradní náplň do elektrického odpařovače je tekutá náplň do odpařovače je určená k ochraně místností proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu.

BROS sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu - 400 ml
75 Kč

Sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu – univerzální sprej s vysokou účinností pro likvidaci létajícího a lezoucího hmyzu ve vnitřních prostorách. Výrobek obsahuje elektrostatické částice, které podstatně zvyšují jeho účinnost.

BROS sprej proti molům 150 ml
61 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bros sprej proti molům -  insekticidní spray s okamžitým účinkem hubí šatní moly. Aerosol účinně ničí nejen moly samotné, ale i jejich vajíčka a larvy v šatnících, zásuvkách a skříních. Spray zanechává příjemnou vůni levandule.

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml
163 Kč

BROS elektrický  odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml – je určen k ochraně místnosti proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu. Insekticidní páry z náplně chrání místnost před komáry po celou noc s vydrží po dobu 60 dní.  Součástí balení je náhradní tekutá náplň.

BROS karbid granulátor 500 g
85 Kč

BROS karbid granulátor 500 g – granulovaný prostředek určený k plašení krtků a odpuzování. Je určen k ochraně zahrad, v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

BROS spray proti komárům a vosám pro děti 90 ml
81 Kč

BROS spray proti komárům a vosám pro děti 90 ml - sprej s příjemnou vůní a ochranou před štípnutím od komárů a před bodnutím vosou, který je vhodný zejména pro alergiky, pro osoby s citlivou pokožkou a děti starší než jeden rok.

BROS sprej na oděvy proti klíšťatům - 90 ml
78 Kč

Bros sprej na oděvy proti klíšťatům – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida. Po aplikaci na vaše oblečení klíšťata odpuzuje a také zabíjí. Účinkuje ihned po aplikaci až po dobu 20 dní!

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 +100 ml
85 Kč

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 +100 ml – odpuzovač krtků, psů a koček ve formě prášku zajišťuje dokonalou ochranu zahrad a dětských hřišť. Zápach účinně odpuzuje zvířata, ale není nepříjemný pro lidi.

BROS granule proti mravencům 60 g + 20 % ZDARMA
34 Kč

Bros granule proti mravencům - výrobek na likvidaci mravenců ve formě granulované návnady. Díky pečlivě vybraným složkám je výrobek pro hmyz velmi atraktivní, což zaručuje jeho vysokou účinnost již po prvním použití. Mravenci zanesou jed do hnízda, což vede k likvidaci celé kolonie.

BROS Insekticid BROS zelená síla proti komárům a klíšťatům - 90 ml
90 Kč

Bros zelená síla proti komárům a klíšťatům – kapalina na bázi rostlinných složek odpuzuje komáry, muchničky a klíšťata. Tento produkt neobsahuje DEET , má příjemnou čerstvou vůni a nezanechává na oblečení nebo pokožce masné skvrny. Účinná ochrana po dobu 6 hodin okamžitě po aplikaci!

BROS granule na myši a potkany 100 g
43 Kč

BROS granule na myší a potkany 100 g - oblíbený a osvědčený jed pro likvidaci myší uvnitř budov a hubení potkanů uvnitř i v okolí. Návnada v podobě sáčku s granulemi (vůně kukuřice) hlodavce silně láká a účinkuje již po prvním požití. Výjmečně atraktivní jed na myši a potkany s vůní zrna.

BROS náhradní náplň do pasti na octomilky - 15 ml
56 Kč

Náhradní náplň do pasti na octomilky -  díky náhradní náplni do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. Náplň na hubení octomilek je 100% přírodní návnadový roztok a nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

BROS nástraha na mravence 10 g - 1 ks
73 Kč

Bros nástraha na mravence – gel v nástrahové stanici pro likvidaci mravenců zahradních ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, chodnících nebo příjezdových cestách. Gel účinně láká mravence dovnitř a odtud je jed hmyzem zanesen do mraveniště, kde zlikviduje celou kolonii.

BROS zrno na myši a potkany 100 g
38 Kč

BROS zrno na myši a potkany 100 g - jedová nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn, pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná, obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty

BROS Bros Microbec WC Bio gel - 750 ml
113 Kč

Gel na WC Bio – gel na čištění toalety v systémech s biologickým odbouráváním obsahu odpadních jímek a v ekologických čistírnách odpadních vod. Výrobek má speciální složení, které zaručuje účinné čištění bez narušení přirozené bakteriální flóry v odpadních nádržích.

BROS Insekticid BROS zelená síla proti komárům a klíšťatům - 50 ml
73 Kč

Bros zelená síla proti komárům a klíšťatům – kapalina na bázi rostlinných složek odpuzuje komáry, muchničky a klíšťata. Tento produkt neobsahuje DEET , má příjemnou čerstvou vůni a nezanechává na oblečení nebo pokožce masné skvrny. Účinná ochrana po dobu 6 hodin okamžitě po aplikaci!

BROS Lapač BROS na vosy, sršně a mouchy + náhradní náplň 200ml
160 Kč

Past na vosy, sršně a mouchy –  pro venkovní použití. Návnada obsahuje feromon a směs přírodních vůní, které účinně vábí hmyz z velkých vzdáleností po dobu cca 4 týdnů. Chycený hmyz zůstává uvnitř pasti. Past nepřitahuje včely ani jiný užitečný hmyz. Neobsahuje žádné chemické insekticidy.

BROS sprej proti mouchám a komárům - 400 ml
83 Kč

Sprej proti mouchám a komárům – produkt ve formě spreje pro likvidaci létajícího hmyzu ve vnitřních prostorách s velmi vysokým účinkem. Kombinace několika látek zaručuje okamžitý účinek produktu a smrtící účinek proti mouchám a komárům, tzv knock-down effect.

BROS sprej proti mravencům - 150 ml
58 Kč

Bros sprej proti mravencům – sprej účinně likviduje všechny druhy mravenců a jeho speciální složení zaručuje okamžitou likvidaci hmyzu se smrtícím účinkem knock-down a také má dlouhodobý účinek v místě použití.

BROS háček proti molům na oděvy - 1 ks
45 Kč

Háček proti molům -  tento háček účinně chrání vaše oděvy, látky a kožichy před poškozením moly. Závěs lze používat v šatnících, skříních, zásuvkách, kufrech apod. Závěs dává oděvům příjemnou levandulovou vůni a je vhodný do každé domácnosti.

BROS Insekticid BROS zelená síla proti mouchám a komárům - 300 ml
82 Kč

Bros zelená síla proti mouchám a komárům – sprej na bázi rostlinného původu pyrethru – insekticidu, získaného z květů dalmatských chryzantém je vhodný na likvidaci much, komárů, vos a dalšího létajícího hmyzu v interiérech. Proč zelená síla?

BROS oboustranně lepový pás 5 m
76 Kč

BROS oboustranně lepový pás 5 m – Zastavte housenky dřevokazných motýlů a další hmyz v poškozování okrasných i ovocných dřevin s lepovým pásem BROS. Přípravek slouží k sledování výskytu škodlivých housenek. Zároveň jim zabraňuje v okusování dřevin a v jejich dalším rozmnožování.

BROS sprej čištič mšic 250 ml
44 Kč

BROS sprej čištič mšic 250 ml – ekologický přípravek pro hygienu a čištění pokojových rostlin. Odstraňuje z rostlin mrtvé mšice, prach a usazeniny .

BROS Kaput HOBBY 500ml
97 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kaput Hobby – je postřikový neselektivní herbicidní přípravek pro aplikaci bez ředění (2% aplikační roztok) k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě a k likvidaci nežádoucí vegetace na nezemědělské půdě.

BROS stromový balzám 305 g
64 Kč

BROS stromový balzám  – ošetřuje rány u dřevin a keřů po štěpení, mechanickém poškození, prasknutí v důsledku mrazu, poškození způsobeném divokou zvěří apod. Chrání poraněná místa proti infekcím způsobeným patogeny a houbami. Vytváří trvalý a pružný film, odolný proti působení atmosférických vlivů…

BROS repelent proti komarům a klíšťatům 90 ml
71 Kč

BROS repelent proti komarům a klíšťatům 90 ml – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida. Po aplikaci na vaše oblečení klíšťata odpuzuje a také zabíjí.

BROS repelent proti komarům a klíšťatům MAX 90 ml
77 Kč

BROS repelent proti komarům a klíšťatům MAX 90 ml – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida. Po aplikaci na vaše oblečení klíšťata odpuzuje a také zabíjí.