10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bruder 62506 Stáj pro koně Bruder 2129 Manitou teleskopický nakladač
Bruder 62506 Stáj pro koně

Rozšiřte svou Bruder farmu o stáj s koněm a figurkou žokeje. Každý správný chovatel koní se o svého čtyřnohého kamaráda musí postarat, nakrmit ho, vyhřebelcovat, očistit kopyta, podestlat a pak může vyrazit na projížďku a užívat si nejkrásnější pohled do krajiny a to z koňského hřbetu. V sadě najdete kulisy, vybavení stáje a příslušenství (sedlo, ohlávku, …), figurku žokeje a figurku koně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2129 Manitou teleskopický nakladač Bruder 2129 Manitou teleskopický nakladač
Bruder 2129 Manitou teleskopický nakladač

Teleskopický manipulátor nadchne všechny malé stavitele a na jejich stavět nebude moci chybět. Má otočnou kabinu o 360 °, otevírací boční dveře, výškově nastavitelné teleskopické rameno, 4 podpěry, otevírací kapotu motoru.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2545 Sněžná rolba Prinoth Bruder 2129 Manitou teleskopický nakladač
Bruder 2545 Sněžná rolba Prinoth

Sněžná rolba s šestiválcovým dieselovým motorem vytváří točivý moment 2 400 Nm a slučuje se s bezpečností absolutně spolehlivý v každé extrémní situaci na horách. Tato hračka přesvědčí mimořádnou úrovní detailů a bohatým funkčním rozsahem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 02504 RAM Roadster Racing Team Bruder 02504 RAM Roadster Racing Team
Bruder 02504 RAM Roadster Racing Team

Sada pro všechny milovníky automobilových závodu. Za terénní vůz Ram je možné připevnit přívěs na kterém můžete převáže žlutý závoďák. Součástí je i figurka, kterou lze posadit za volant obou aut. Nechybí spousta funkčních částí jako otevíratelné dveře, sklopná plošina přívěsu, snímatelná střecha a nebo odnímatelná kola.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Jeep Wrangler Rubicon Policie Bruder 02504 RAM Roadster Racing Team
Jeep Wrangler Rubicon Policie

Model policejního vozu Jeep Wrangler Rubicon rozzáří oči každého chlapce. Tento model vyniká velmi detailním a kvalitním zpracováním v měřítku 1:16. Kromě skvělého vzhledu však nadchne i zábavnými funkcemi a majákem se zvukovými a světelnými efekty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MAN nákladní auto a bagr Bruder 02504 RAM Roadster Racing Team
MAN nákladní auto a bagr

Potřebujete stavět? Díky tomuhle nákladnímu autu a bagru vám půjde vše rychle od ruky. Nákladní auto má Odklápěcí kabinu, funkční sklápečku a bočnice. Nakladač má pohyblivý kloub pro zvedání a vyklápění lžíce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2754 Nákladní auto MAN - Stavební jeřáb Bruder 2754 Nákladní auto MAN - Stavební jeřáb
Bruder 2754 Nákladní auto MAN - Stavební jeřáb

MAN TGA jeřáb 1:16 je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Sklápěcí kabina vozu umožňuje jednoduše nahlédnout do motoru. Venkovní zrcátka lze též snadno sklápět. Jeřábový nástavec je otočný až o 360 stupňů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2505 RAM 2500 Policie s figurkou Bruder 2754 Nákladní auto MAN - Stavební jeřáb
Bruder 2505 RAM 2500 Policie s figurkou

Model policejního vozu pick-up 4×4 RAM 2500 rozzáří oči každého chlapce. Tento model vyniká velmi detailním a kvalitním zpracováním a má otevíratelné všechny dveře. Kromě skvělého vzhledu však nadchne i majákem se zvukovými a světelnými efekty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
2772 MAN TGA Popelářský vůz Bruder 2754 Nákladní auto MAN - Stavební jeřáb
2772 MAN TGA Popelářský vůz

Naše nejnovější vozidlo na svoz odpadu je založeno na dobře známém a osvědčeném MAN TGA. Kabina vozu se dá naklápět a umožňuje tak skvělý výhled. Tento popelářský vůz posouvá odpadky do lisovací komory pomocí dvou spirálových dopravníků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a přívěsem Bruder Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a přívěsem
Bruder Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a přívěsem

Plastový model traktoru je vyroben na důrazem na detail a propracovanost. Zmenšenina originálu je v měřítku 1:16. Traktor má odpruženou přední nápravu, která se dá řídit pomocí volantu. Přívěs lze jednoduše zaháknout a je plně funkční.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
2481 Kolový nakladač CAT Bruder Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a přívěsem
2481 Kolový nakladač CAT

Kompaktní nakladač CAT je díky své všestrannosti ideálním strojem pro terénní úpravy, odklízení suti nebo při převozu materiálu. Stejně jako v případě originálu, i model BRUDER smykem řízeného nakladače CAT má funkční nakládací rameno. Odnímatelná sklápěcí přední lopata může být navíc vybavena četným příslušenstvím a je odnímatelná.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 3054 John Deere 7930 s přívěsem na klády Bruder Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a přívěsem
Bruder 3054 John Deere 7930 s přívěsem na klády

Líbí se vám traktory John Deere? Nový model Bruder 03054, se skládá z traktoru John Deere 7930 a přepravníku na dřevo s ramenem a 4 kládami. Je to správný pomocník pro přepravu dřeva a při dalších pracích. Přepravník je možné připojit k jakémukoli traktoru Bruder.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2588 Policie Land Rover Defender s vlekem pro koně a koněm Bruder 2588 Policie Land Rover Defender s vlekem pro koně a koněm
Bruder 2588 Policie Land Rover Defender s vlekem pro koně a koněm

Policejní Land Rover s přívěsem pro přepravu koní včetně 1 koně a figurky policisty. Terénní vůz spojuje off-road vlastnosti s nadčasovou elegancí designu Land Rover. Kromě funkčních prvků je vůz vybaven majákem, který vydává světelné a zvukové efekty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2596 Land Rover hasiči s figurkou Bruder 2588 Policie Land Rover Defender s vlekem pro koně a koněm
Bruder 2596 Land Rover hasiči s figurkou

Pozor! Hoří!!! Tento hasičský zásahový vůz Land Rover je připraven vyrazit k zásahu. Auto má funkční zvukový a světelný maják, dlouhý volant, otevírací dveře i kapotu. Díky odpružené přední a zadní nápravě hravě zvládne i náročnější terén.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
2106 Traktor John Deere 5115 M Bruder 2588 Policie Land Rover Defender s vlekem pro koně a koněm
2106 Traktor John Deere 5115 M

Plastový model traktoru John Deere 5115 M je vyroben s důrazem na detail a propracovanost. Zmenšenina traktoru John Deere je v měřítku 1:16. Traktor má odpruženou přední nápravu, která se dá řídit pomocí volantu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder CAT válcovací stroj 1:16 Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16
Bruder CAT válcovací stroj 1:16

CAT válcovací stroj při pokládání asfaltu 1:16. Tento válcovací stroj je vybaven dvěma tandemovými vibračními válci, které se pohybují současně a umožňují tak snadný pohyb dopředu i dozadu. I tento model, stejně jako ostatní z řady CAT, je dokonalým zpodobněním originálního vozidla CATERPILLAR.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2544 RAM 2500 Hasičské vozidlo s majákem Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16
Bruder 2544 RAM 2500 Hasičské vozidlo s majákem

Značka RAM se těší vysoké pověsti nejen v sektoru volného času. Hasičský vůz RAM je nejnovějším přírůstkem do segmentu zásahových vozidel. Díky odpruženým nápravám a prodlouženému volantu je ideální pro jízdu v terénu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16 Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16
Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16

Farmer – transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16. Tento přívěs je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Přední i zadní sloupky se dají snadno sklopit, popř. demontovat. Vůz je velmi prostorný a lze na něj naložit až 8 kulatých balíků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder CAT Pásový nakladač 1:16 Bruder Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac
Bruder CAT Pásový nakladač 1:16

CAT kompaktní pásový bagr s předním nakladačem 1:16. Gumové, mechanicky pohyblivé pásy. Pohyblivé rameno a nakladač lze zablokovat v několika pozicích.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder JCB MIDI CX nakladač 1:16 Bruder Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac
Bruder JCB MIDI CX nakladač 1:16

JCB MIDI CX nakladač 1:16. Tento model se vyznačuje především svou multifunkčností a všestranností. Spojuje takřka tři stroje v jeden: traktor, minibagr a čelní nakladač. Mezi jeho hlavní funkce a vybavení patří zejména přední lžíce a bagrovací rameno.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac Bruder Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac
Bruder Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac

Tento super kombajn s mnoha funkcemi, je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Fascinuje svou dokonalostí a původními detaily. Kombajn Terra Track je plně funkční jako originál, je vyroben měřítku 1:16. Je snadno řiditelný i pro malé ruce. Součástí balení je i vozík pro žací zařízení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 3012 Traktor Claas Axion 950 Bruder 2828 Logistický Mack Granite UPS s příslušenstvím
Bruder 3012 Traktor Claas Axion 950

Traktor Claas Axion 950 je detailně zpracovaný model v měřítku 1:16. Traktor lze ovládat pomocí volantu či prodlouženého volantu, který lze protáhnout střešním otvorem. Model je vybaven otevíracími dveřmi a kapotou motoru, prosklenou kabinou řidiče, odnímatelným čelním závažím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder Farmer - Joskin, sklápěcí vlek 1:16 Bruder 2828 Logistický Mack Granite UPS s příslušenstvím
Bruder Farmer - Joskin, sklápěcí vlek 1:16

Farmer – Joskin, sklápěcí vlek 1:16. Tento vůz patří k největším a nejmohutnějším návěsům ve své řadě. Je zhotoven přesně dle originálu a skutečně patří k jednomu z nejvydařenějších modelů BRUDER. Ideálně se hodí k traktorům z řady Profi série – nové generace. Navíc je kombinovatelný též s unimogy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 2828 Logistický Mack Granite UPS s příslušenstvím Bruder 2828 Logistický Mack Granite UPS s příslušenstvím
Bruder 2828 Logistický Mack Granite UPS s příslušenstvím

Bruder 2828 Logistický Mack Granite UPS s příslušenstvím

Logistický set Bruder 02828 s náklaďákem Mack Granite a vysokozdvižným vozíkem se bude líbit každému malému přepravci. Nákladní auto Mack Granite Bruder 2828 s přepravním kontejnerem místo korby má spoustu funkčních prvků, např.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Společnost založil v roce 1926 pan Paul Bruder. V té době dodával pro hračkářský trh mosazné součástky, které vyráběl na ručním lisu. Jeho podnikání přerušila druhá světová válka. Po roce 1950 vstupuje do firmy čerstvě vystudovaný syn Heinz s novými nápady. Nakoupí nové stroje a přesměruje výrobu na plastové hračky. V té době se společnost proslavila zejména malými plastovými hračkami, které dále prodávali do cukrářského průmyslu. V roce 1957 se firma poprvé prezentuje na hračkářském veletrhu v Norimberku. Vzhledem k vývoji firmy se zavádějí stále nové produktové řady plastových vozidel, drobných hraček a reklamních předmětů. V roce 1988 už má společnost 45 průmyslových vstřikovacích strojů na výrobu zboží.

Díky vysoké kvalitě a bohatým zkušenostem se Bruder řadí mezi přední výrobce plastových vozidel v hračkářském světě. Jejich cílem je vyrábět přesné kopie strojů a vozů, které děti vidí kolem sebe v reálném životě a přiblížit jim tak svět dospělých. Firma se také zajímá o kvalitu životnho prostředí. Proto vyrábí hračky, které jsou trvanlivé.

V našem sortimentu naleznete auta ze stavebního, farmářského i městského prostředí.