10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bumble and bumble

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bumble and bumble Stylingový krém na vlasy Styling Grooming (Creme) Bumble and bumble Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl (Moisturizing Shampoo)
Bumble and bumble Stylingový krém na vlasy Styling Grooming (Creme)

Stylingový krém Grooming Creme upravuje texturu vlasů, poskytuje jemné držení a hladký, saténový povrch.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Šampon pro poškozené vlasy Bond-Building (Repair Shampoo) Bumble and bumble Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl (Moisturizing Shampoo)
Bumble and bumble Šampon pro poškozené vlasy Bond-Building (Repair Shampoo)

Šampon s komplexem Honey Bond-Building Complex hloubkově regeneruje poškozené vlasy. Působí na budování nových vazeb, které posilují vlasy, zvyšuje elasticitu a pomáhá napravovat poškození. Navíc vyhlazuje vlasovou kutikulu, dodává lesk a posiluje oslabené prameny. .

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl (Moisturizing Shampoo) Bumble and bumble Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl (Moisturizing Shampoo)
Bumble and bumble Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl (Moisturizing Shampoo)

Jemný čisticí šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy je nyní vylepšen bohatou směsí olejů (avokádový, kokosový, jojobový) a másla (bambucké, kakaové). Šampon snižuje krepatění a zanechává vlasy lesklé a hloubkově hydratované. .

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Hydratační šampon Hairdresser`s Invisible Oil (Shampoo) Bumble and bumble Noční obnovující maska While You Sleep (Damage Repair Masque) 190 ml
Bumble and bumble Hydratační šampon Hairdresser`s Invisible Oil (Shampoo)

Hydratační šampon jemně čistí vlasy a okamžitě promění suché, hrubé nebo lámavé vlasy a zanechá je jemné, hedvábné a hladké, aniž by je zatěžoval.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Noční obnovující maska While You Sleep (Damage Repair Masque) 190 ml Bumble and bumble Noční obnovující maska While You Sleep (Damage Repair Masque) 190 ml
Bumble and bumble Noční obnovující maska While You Sleep (Damage Repair Masque) 190 ml

Noční ošetření, které pomáhá zvrátit vzhled poškozených vlasů. Maska je napuštěná pupalkou, která pomáhá opravit poškození a posiluje vlasy proti budoucímu poškození. Zanechává vlasy jemné, hebké a lesklé.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Pečující sprej na vlasy Tonic Lotion (Primer) 250 ml Bumble and bumble Noční obnovující maska While You Sleep (Damage Repair Masque) 190 ml
Bumble and bumble Pečující sprej na vlasy Tonic Lotion (Primer) 250 ml

Sprej s povzbuzující směsí tea tree oleje, bylin a vitamínu E, který zkrotí vaše vlasy, usnadní rozčesávání, osvěží vaši hlavu, vyživí vlasy a zklidní pokožku hlavy.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Šampon pro suché vlasy Hairdresser`s Invisible Oil (Ultra Rich Shampoo) Bumble and bumble Šampon pro suché vlasy Hairdresser`s Invisible Oil (Ultra Rich Shampoo)
Bumble and bumble Šampon pro suché vlasy Hairdresser`s Invisible Oil (Ultra Rich Shampoo)

Krémový šampon s vylepšenou biomimetickou kyselinou hyaluronovou, olejem z melounových semínek Kalahari a směsí 6 olejů jemně čistí a pomáhá vyživovat i ty nejsušší vlasy od pokožky hlavy až po konečky. Poskytuje hydrataci až 48 hodin a 72 hodin ochrany proti vysoké vlhkosti a redukci krepatění. .

můžete mít 4.12. - 5.12.

Bumble and bumble Stylingový krém pro lesk vlasů (Styling Brilliantine) 50 ml Bumble and bumble Šampon pro suché vlasy Hairdresser`s Invisible Oil (Ultra Rich Shampoo)
Bumble and bumble Stylingový krém pro lesk vlasů (Styling Brilliantine) 50 ml

Tento stylingový krém na olejové bázi dodává vlasům lesk a texturu. Poskytuje vlasům uhlazený a uvolněný vzhled.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Značka Bumble and bumble vznikla v roce 1977. Překračuje kadeřnictví, přechází do módy a ulice. Jejich look jako z módního mola zahájil globální vlasové trendy a v roce 1991 odstartovali svou kultovní nabídku produktů ze zákulisí. Díky inovačním stylům inspiruje příznivce po celém světě.