Busquets Dívčí školní batoh Country
999 Kč

Kvalitní školní batoh Busquets Country pomůže každé malé školačce s absolvováním dlouhé cesty za znalostmi. Batoh má celkem tři kapsy na zip, z nichž každá je uzpůsobená na nošení jiných věcí.

Busquets Unisex školní batoh Orange SuperUP 22,5 l
799 Kč

Batoh bude díky snaze firmy o vysokou kvalitu šití a zvolenému motivu doprovázet Vaše dítě po dlouhou dobu školních let. Nebudete se tak muset obávat jeho brzkou výměnu za jiný. Spousta místa a pohodlné nošení jsou podstatou batohu. Tři kapsy se zipem tvoří celkový objem batohu.

Busquets Dívčí sada školní batoh+little pouzdro Lady Desidia 21 l
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už Vás zajímá vzhled, nebo hledáte batoh přívětivý k zádům Vašeho dítěte, nemusíte se bát, že by tento model Vašim požadavkům nevyhověl. Navíc bude jeho součástí i velmi praktické pouzdro. Což dělá ze sady výhodnou koupi, oproti nákupu samostatných pomůcek. Batoh má celkem tři kapsy na zip.

Busquets Dívčí školní batoh Coquette
699 Kč

Vaše školačka bude nepřehlédnutelná mezi spolužáky s klasickými školními batohy, díky tomuto módnímu batohu od španělské firmy Busquets. Batoh je ideální volbou jak do školy, tak do města.

Busquets Dívčí školní batoh Lady Desidia 21 l
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už Vás zajímá vzhled, nebo hledáte batoh přívětivý k zádům Vašeho dítěte, nemusíte se bát, že by tento model Vašim požadavkům nevyhověl. Batoh má celkem tři kapsy na zip. Uzpůsobení největší z nich umožňuje oddělit polstrovanou přihrádkou notebook, desky nebo sešity od ostatních uložených věcí.

Busquets Chlapecká sada školní batoh+pouzdro+desky XSport Jungle
1 499 Kč

Místo pro uložení všeho potřebného je v batohu tvořeno hlavní kapsou, která je uzavíratelná dvoucestným zipem o vysoké kvalitě. Dále je batoh vybaven přední kapsou střední velikosti. Tam se pohodlně vejde box na svačinu nebo pouzdro.

Busquets Chlapecká sada školní batoh+pouzdro Green Reverse 20 l
899 Kč

Batoh zaujme kromě zdařilého letního motivu především nízkou hmotností, která nebude obtěžovat Vaše dítě ve škole, ani na celodenních výletech v přírodě nebo městě. Takřka veškerý objem batohu utváří hlavní kapsa, do které se vlezou jak velké sešity, tak všechny důležité učebnice.

Busquets Chlapecké školní desky XSport Jungle
149 Kč

Tvrdé desky Busquets XSport Jungle z tenké lepenky jsou skvělým pomocníkem školáka pro dodržení pořádku ve svém batohu. Desky dokáží pojmout sešity A4 do šířky až 0,5cm.

Busquets Chlapecké školní pouzdro Green Reverse
249 Kč

Klasická konstrukce jednokomorového pouzdra vytváří opravdu spoustu místa pro všechny psací a jiné školní potřeby. Kapsa je uzavírána odolným zipem. Součástí pouzdra je dále praktické poutko v kontrastní barvě k letnímu motivu.

Busquets Chlapecké školní pouzdro Lighter XSport
259 Kč

Velmi praktické pouzdro, které na první pohled působí dojmem jednokomorového modelu je ideálním doplňkem k batohu Busquets Lighter XSport. Svým designem ale doplní i spoustu jiných batohů například od firmy Tigernu. Pouzdro tvoří jedna hlavní kapsa.

Busquets Chlapecké školní pouzdro XSport Jungle
290 Kč

Velmi praktické pouzdro, které na první pohled působí dojmem jednokomorového modelu je ideálním doplňkem k batohu Busquets XSport Jungle. Svým designem ale doplní i spoustu jiných batohů například od firmy Tigernu. Pouzdro tvoří jedna hlavní kapsa.

Busquets Chlapecký školní batoh Blue Route 66 20 l
989 Kč

Praktické vychytávky, velký objem a logické uspořádání definují tento školní batoh. Ten nabízí celkem tři kapsy s přístupem shora. Největší z nich obsahuje také polstrovanou přihrádku na notebook. Uplatnění ale také nalezne, pokud do ní budou ukládány desky, velké sešity nebo učebnice.

Busquets Chlapecký školní batoh Green Reverse 20 l
699 Kč

Batoh zaujme kromě zdařilého letního motivu především nízkou hmotností, která nebude obtěžovat Vaše dítě ve škole, ani na celodenních výletech v přírodě nebo městě. Takřka veškerý objem batohu utváří hlavní kapsa, do které se vlezou jak velké sešity, tak všechny důležité učebnice.

Busquets Chlapecký školní batoh Lighter XSport 20 l
799 Kč

Svými rozměry batoh vytváří objem 20 litrů, který bude smysluplně využit, díky jeho logickému rozdělení. Největší kapsa nese polstrovaný prostor pro umístění notebooku, tabletu nebo jiných citlivých zařízení.

Busquets Chlapecký školní batoh Mid Reverse 18 l
799 Kč

Váš chlapec bude moci využít tento batoh jak do školy, tak ale i na kroužky, protože nabídne spoustu prostoru. O kvalitu se nemusíte obávat a může být využíván jak na prvním, tak i druhém stupni.

Busquets Chlapecký školní batoh XSport City 16 l
699 Kč

Menší rozměry, které ale stále nabízí přes 22 litrů objemu, předurčují batoh na sport, cestu do kroužku, nebo celodenní výlet. Přitom se nebudete muset obávat, že by prostor k uložení všeho potřebného nestačil.

Busquets Chlapecký školní batoh XSport Jungle
799 Kč

Batoh XSport Jungle se hodí nejen do prostředí školy, ale Vaše dítě jej může stejně dobře využít na cestě do kroužku nebo na výlety. Batoh je zdoben potiskem s vlnitými tvary v různých odstínech zelené a modré, které napodobují prostředí džungle.

Busquets Dívčí sada školní batoh+double pouzdro Bouquet Hablando Sola 20 l
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batoh bude dokonalou volbou do školy nejen pro svůj vzhled, ale také pro využití prostoru, který nabízí. Pouzdro zase vynikne kvalitní výbavou a vysokou odolností. Celkový objem je utvářen třemi kapsami na zip. Každá má díky svým specifikacím možnosti rozdílného využití.

Busquets Dívčí sada školní batoh+little pouzdro Magic 17 l
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada tvořená kompaktním batohem a děleným pouzdrem najde uplatnění nejen ve škole, ale také na nejrůznějších výletech nebo cestách do zahraničí Lehký batoh klasického střihu je tvořen jednou hlavní kapsou, která vytváří většinu objemu. Přední kapsa ji už jen šikovně doplňuje pro uložení drobností.

Busquets Dívčí sada školní batoh+pouzdro Magic 17 l
899 Kč

Lehký batoh do školy klasického střihu je tvořen jednou hlavní kapsou, která vytváří většinu objemu. Přední kapsa ji už jen šikovně doplňuje pro uložení drobností. Obě kapsy se uzavírají zipem, aby nic nevypadlo. Nepohodlí při nošení je zamezeno polstrováním zad i široce nastavitelných popruhů.

Busquets Dívčí sada školní batoh+pouzdro Springday
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

O vhodnosti batohu na první stupeň přesvědčí kromě líbivého vzhledu také prostor, který vytváří. Ten je tvořen velkou kapsou určenou k uložení učebnic, velkých sešitů nebo desek se sešity i písmenky.

Busquets Dívčí školní batoh Blue Kashmir
799 Kč

Krásný batoh vhodný především na první stupeň základní školy zaujme svým vzhledem jistě každou dívku a díky svému provedení, kdy je myšleno na pohodlí, nebudou dítě bolet záda ani po jeho celodenním nošení.

Busquets Dívčí školní batoh Bouquet Hablando Sola 22 l
749 Kč

Batoh bude dokonalou volbou do školy nejen pro svůj vzhled, ale také pro využití prostoru, který nabízí. Celkový objem je utvářen třemi kapsami na zip. Každá má díky svým specifikacím možnosti rozdílného využití.

Busquets Dívčí školní batoh Fuchsia Butterfly
799 Kč

Vysoká kvalita, praktické rozvržení prostoru nebo pohodlí. To všechno jsou velmi časté požadavky na první batoh do školy, které nemusí být lehké naplnit. Batoh Fuchsia Butterfly ale všechny tyto požadavky splňuje, a navíc se díky atraktivnímu vzhledu zalíbí každé školačce.

Busquets Dívčí školní batoh Garden
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý batoh od španělské firmy Busquets dopřeje každé malé školačce pohodlí při jejích prvních školních úspěších. Dvě komory jsou dostatečně prostorné, aby pojaly každodenní náklad učení.

Busquets Dívčí školní batoh Hablando Sola
999 Kč

Pokud hledáte pro své dítě kvalitní školní batoh, který jí bude nápomocný při prvních krůčcích ve škole, je tento batoh jasnou volbou. Celkový objem je utvářen třemi kapsami na zip. Každá má díky svým specifikacím možnosti rozdílného využití.

Busquets Dívčí školní batoh Lolissima 20 l
799 Kč

Jestliže hledáte pro své dítě univerzální batoh, který najde uplatnění do školy, ale poté také na vybavení do kroužku nebo na cestování, bude tento kousek od firmy Busquets dobrou volbou. Prostor, který nabízí je členěn do dvou kapes, které jsou uzavírány dvoucestnými zipy s úchyty ve tvaru srdce.

Busquets Dívčí školní batoh Magic 17 l
799 Kč

Kompaktní a přesto objemný. Tak lze popsat tento batoh vhodný nejen do školy, ale také na všechny volnočasové aktivity. Lehký batoh klasického střihu je tvořen jednou hlavní kapsou, která vytváří většinu objemu. Přední kapsa ji už jen šikovně doplňuje pro uložení drobností.

Busquets Dívčí školní batoh Springday
799 Kč

Batoh, který pojme vše nutné do školy, bude se dívce líbit a nebude ji omezovat nepohodlím při nošení. To jsou oprávněné nároky na školní batoh, které není vždy jednoduché splnit, ale my věříme, že se to tomuto modelu od firmy Busquets povedlo.

Busquets Dívčí školní pouzdro Hablando Sola-plně vybavené
499 Kč

Dvoupatrové pouzdro Busquets Hablando Sola má dvě přihrádky se zipem. V tomto plně vybaveném pouzdře naleznete vše, co bude Váš školák potřebovat: 18 barevných fixů, 18 pastelek, pravítko 21cm, úhloměr, nůžky, gumu, ořezávátko, tužky HB2, modré, červené a černé pero a žlutý zvýrazňovač.

Busquets Dívčí školní pouzdro Little Lady Desidia
189 Kč

Dívčí motiv s květinami se výborně hodí k batohu Busquets Lady Desidia Přestože v naší nabídce můžete najít větší školní pouzdra, nemusíte se bát, že by se do tohoto modelu nevlezlo nutné vybavení. Pouzdro je tvořeno dvěma kapsami, které uzavírá zip v kontrastní růžové barvě.

Busquets Dívčí školní pouzdro Little Magic
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Růžové pouzdro s jemným motivem květin a obrázkem na přední straně je vhodným doplňkem k batohu Busquets Magic. Přestože se nejedná o velké školní pouzdro, nabízí prostor pro roztřídění pastelek od dalších psacích potřeb díky dvěma kapsám se zipem.

Busquets Dívčí školní pouzdro Magic
259 Kč

Růžové dívčí pouzdro s krásným motivem a jemným květinovým vzorkem bude skvělým doplňkem, který uschová všechny psací potřeby. Nejlépe se hodí k batohu Busquets Magic Pouzdro je tvořeno jednou hlavní kapsou se zipem v kontrastní růžové barvě.

Busquets Dívčí školní pouzdro Springday-plně vybavené
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvoupatrové pouzdro Busquets Springday má dvě přihrádky se zipem. V tomto plně vybaveném pouzdře naleznete vše, co bude Váš školák potřebovat: 18 barevných fixů, 18 pastelek, pravítko 21cm, úhloměr, nůžky, gumu, ořezávátko, tužky HB2, modré, červené a černé pero a žlutý zvýrazňovač.