Busquets Dívčí školní batoh Springday
799 Kč

Batoh, který pojme vše nutné do školy, bude se dívce líbit a nebude ji omezovat nepohodlím při nošení. To jsou oprávněné nároky na školní batoh, které není vždy jednoduché splnit, ale my věříme, že se to tomuto modelu od firmy Busquets povedlo.

Busquets Dívčí školní batoh Magic 17 l
799 Kč

Kompaktní a přesto objemný. Tak lze popsat tento batoh vhodný nejen do školy, ale také na všechny volnočasové aktivity. Lehký batoh klasického střihu je tvořen jednou hlavní kapsou, která vytváří většinu objemu. Přední kapsa ji už jen šikovně doplňuje pro uložení drobností.

Busquets Chlapecký školní batoh XSport Jungle
799 Kč

Batoh XSport Jungle se hodí nejen do prostředí školy, ale Vaše dítě jej může stejně dobře využít na cestě do kroužku nebo na výlety. Batoh je zdoben potiskem s vlnitými tvary v různých odstínech zelené a modré, které napodobují prostředí džungle.

Busquets Chlapecký školní batoh Mid Reverse 18 l
799 Kč

Váš chlapec bude moci využít tento batoh jak do školy, tak ale i na kroužky, protože nabídne spoustu prostoru. O kvalitu se nemusíte obávat a může být využíván jak na prvním, tak i druhém stupni.

Busquets Dívčí školní pouzdro Magic
259 Kč

Růžové dívčí pouzdro s krásným motivem a jemným květinovým vzorkem bude skvělým doplňkem, který uschová všechny psací potřeby. Nejlépe se hodí k batohu Busquets Magic Pouzdro je tvořeno jednou hlavní kapsou se zipem v kontrastní růžové barvě.

Busquets Chlapecký školní batoh Blue Route 66 20 l
989 Kč

Praktické vychytávky, velký objem a logické uspořádání definují tento školní batoh. Ten nabízí celkem tři kapsy s přístupem shora. Největší z nich obsahuje také polstrovanou přihrádku na notebook. Uplatnění ale také nalezne, pokud do ní budou ukládány desky, velké sešity nebo učebnice.

Busquets Chlapecký školní batoh Green Reverse 20 l
699 Kč

Batoh zaujme kromě zdařilého letního motivu především nízkou hmotností, která nebude obtěžovat Vaše dítě ve škole, ani na celodenních výletech v přírodě nebo městě. Takřka veškerý objem batohu utváří hlavní kapsa, do které se vlezou jak velké sešity, tak všechny důležité učebnice.

Busquets Chlapecký školní batoh Lighter XSport 20 l
799 Kč

Svými rozměry batoh vytváří objem 20 litrů, který bude smysluplně využit, díky jeho logickému rozdělení. Největší kapsa nese polstrovaný prostor pro umístění notebooku, tabletu nebo jiných citlivých zařízení.

Busquets Chlapecký školní batoh XSport City 16 l
699 Kč

Menší rozměry, které nabízí 16 litrů objemu, předurčují batoh na sport, cestu do kroužku, nebo celodenní výlet. Přitom se nebudete muset obávat, že by prostor k uložení všeho potřebného nestačil. Moderní střih je tvořen jednou hlavní kapsou, která nese většinu objemu a přední menší kapsou.

Busquets Dívčí sada školní batoh+pouzdro Magic 17 l
899 Kč

Lehký batoh do školy klasického střihu je tvořen jednou hlavní kapsou, která vytváří většinu objemu. Přední kapsa ji už jen šikovně doplňuje pro uložení drobností. Obě kapsy se uzavírají zipem, aby nic nevypadlo. Nepohodlí při nošení je zamezeno polstrováním zad i široce nastavitelných popruhů.

Busquets Dívčí školní batoh Blue Kashmir
799 Kč

Krásný batoh vhodný především na první stupeň základní školy zaujme svým vzhledem jistě každou dívku a díky svému provedení, kdy je myšleno na pohodlí, nebudou dítě bolet záda ani po jeho celodenním nošení.

Busquets Dívčí školní batoh Bouquet Hablando Sola 22 l
749 Kč

Batoh bude dokonalou volbou do školy nejen pro svůj vzhled, ale také pro využití prostoru, který nabízí. Celkový objem je utvářen třemi kapsami na zip. Každá má díky svým specifikacím možnosti rozdílného využití.

Busquets Dívčí školní batoh Coquette
699 Kč

Vaše školačka bude nepřehlédnutelná mezi spolužáky s klasickými školními batohy, díky tomuto módnímu batohu od španělské firmy Busquets. Batoh je ideální volbou jak do školy, tak do města.

Busquets Dívčí školní batoh Fuchsia Butterfly
799 Kč

Vysoká kvalita, praktické rozvržení prostoru nebo pohodlí. To všechno jsou velmi časté požadavky na první batoh do školy, které nemusí být lehké naplnit. Batoh Fuchsia Butterfly ale všechny tyto požadavky splňuje, a navíc se díky atraktivnímu vzhledu zalíbí každé školačce.

Busquets Dívčí školní batoh Hablando Sola
999 Kč

Pokud hledáte pro své dítě kvalitní školní batoh, který jí bude nápomocný při prvních krůčcích ve škole, je tento batoh jasnou volbou. Celkový objem je utvářen třemi kapsami na zip. Každá má díky svým specifikacím možnosti rozdílného využití.

Busquets Dívčí školní batoh Lolissima 20 l
799 Kč

Jestliže hledáte pro své dítě univerzální batoh, který najde uplatnění do školy, ale poté také na vybavení do kroužku nebo na cestování, bude tento kousek od firmy Busquets dobrou volbou. Prostor, který nabízí je členěn do dvou kapes, které jsou uzavírány dvoucestnými zipy s úchyty ve tvaru srdce.

Busquets Unisex školní batoh Orange SuperUP 22,5 l
799 Kč

Batoh bude díky snaze firmy o vysokou kvalitu šití a zvolenému motivu doprovázet Vaše dítě po dlouhou dobu školních let. Nebudete se tak muset obávat jeho brzkou výměnu za jiný. Spousta místa a pohodlné nošení jsou podstatou batohu. Tři kapsy se zipem tvoří celkový objem batohu.