Butlers Bar v kufru
29 990 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Originální bar HEMINGWAY připomíná starodávný kufr. V kompaktní podobě nabízí kromě odnímatelného zásobníku také prostor na láhve, sklenice a příbory. Rozměry: Š 63 x H 60 x V 150 cm. Materiál: jasanové dřevo, MDF, dýha ořech, umělá useň, mosazné kování, vnitřní vybavení dřevo.

Butlers Regál na víno - červená
1 090 Kč

V autentickém rustikálním červeném regálu na víno VINOTHEK čeká na party nebo na další příjemný večer s přáteli u Vás doma až 12 lahví vína. Rozměry: D 36 x Š 32 x V 39 cm. Materiál: jedlové dřevo.

Butlers Regál na víno - šedá
1 090 Kč

V autentickém rustikálním šedém regálu na víno VINOTHEK čeká na party nebo na další příjemný večer s přáteli u Vás doma až 12 lahví vína. Rozměry: D 36 x  Š 32 x V 39 cm. Materiál: jedlové dřevo.

Butlers Regál na víno - modrá
1 090 Kč

V autentickém rustikálním modrém regálu na víno VINOTHEK čeká na party nebo na další příjemný večer s přáteli u Vás doma až 12 lahví vína. Rozměry: D 36 x Š 32 x V 39 cm. Materiál: jedlové dřevo.

Butlers Shaker na koktejl 550 ml - stříbrná
299 Kč

Koktejlový šejkr MANHATTAN Vám pomůže při míchání koktejlů. Koktejly jsou lahodný luxus ve skle. Při jejich míchání Vám pomůže tento profesionální šejkr z ušlechtilé oceli MANHATTAN. Rozměry: průměr 9 cm, V 20,5 cm, objem 550 ml. Materiál: ušlechtilá ocel.

Butlers Shaker na koktejly 500 ml - růžová zlatá
479 Kč

Koktejlový šejkr MANHATTAN Vám pomůže při míchání koktejlů. Koktejly jsou lahodný luxus ve skle. Při jejich míchání Vám pomůže tento profesionální šejkr z ušlechtilé oceli MANHATTAN. Rozměry: D 8,80 x Š 8,80 x V 21 cm, objem 500 ml. Materiál: ušlechtilá ocel.

Butlers Barová odměrka 2cl/4cl - stříbrná
149 Kč

Pro Vaše dokonalé míchané koktejly a longdrinky sáhněte po praktické barové odměrce MANHTTAN ve stříbrné variantě. Rozměry: D 4,30 x Š 4,30 x V 8,20 cm, objem 2cl/4cl. Materiál: ušlechtilá ocel.

Butlers Šejkr na koktejly s recepty
299 Kč

Se shakerem na koktejly BARTENDER a se 6 recepty namícháte mávnutím ruky výborné drinky i bez další výbavy pro barmany. Ideální na party. Rozměry: průměr 9 cm, V 22,5 cm, objem: 400 ml. Materiál: horní díl z nerezu, spodní díl ze skla.

Butlers Barová odměrka 2cl/4cl - růžová zlatá
149 Kč

Pro Vaše dokonalé míchané koktejly a longdrinky sáhněte po praktické barové odměrce MANHTTAN v růžově zlaté variantě. Rozměry: D 4,30 x Š 4,30 x V 8,20 cm, objem 2cl/4cl. Materiál: ušlechtilá ocel.

Butlers Chladič lahví
849 Kč

Chladných 8 stupňů pro sekty a šampaňské a osvěžujících 10 – 12 stupňů pro bílá vína – tak doporučují odborníci na víno. Poté stačí dát led do velkého Champagne Kbelíku na led – a špunty mohou létat. Rozměry: V 19 cm. Materiál: nerez.

Butlers Neonová lampa
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S neonovou lampou BAR rozhodujete pouze Vy, kdy se vypnou všechna světla a poslední hosté vyrazí domů. Rozměry: D 32,5 x Š 21 cm. Materiál: plast, kov.

Butlers Regál na víno pro 9 lahví
599 Kč

Regál na víno CUBICLE ze železa nejen prakticky skladuje láhve na víno, ale je dokonalým spojením dekorace a úložného prostoru. Rozměry: D 35,5 x Š 18 x V 30 cm. Materiál: železo.

Butlers Šejkr na koktejly se sklenicí
349 Kč

Ať už Margaritu, Bloody Mary, Manhattan, Dry Martini nebo Daiquiri, rozjeďte svou party na plné obrátky s klasickým shakerem na koktejly BOSTON SHAKER. Rozměry: V 31 cm se sklenicí, V 16 cm bez sklenice, průměr 9,1 cm, objem 0,7 l. Materiál: ušlechtilá ocel, sklo.

Butlers Bar v kufru
14 990 Kč
Doprava zdarma

Originální bar HEMINGWAY připomíná starodávný kufr. V kompaktní podobě nabízí kromě odnímatelného zásobníku také prostor na láhve, sklenice a příbory. Rozměry: Š 116 x H 46 x V 122 cm. Materiál: jasanové dřevo, polyuretan, imitace krokodýlí kůže.

Butlers Chladič láhví
3 790 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už jako dekorace na prostřeném stole nebo šperk Vašeho domácího baru, chladič láhví OCTOPUS ve stříbrné barvě přivede jistě Vaše hosty do varu. Rozměry: průměr 35 cm, V 36 cm. Materiál: hliník.

Butlers Chladič láhví mramor 13 cm
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič láhví MARBLE, pořádná dávka ledu a špunty mohou létat. Rozměry: průměr 13 cm, V 20 cm. Materiál: mramor.

Butlers Neonové světlo
1 090 Kč

Neonové světlo COCKTAILS odstartuje Vaší HAPPY HOUR. Pohodový styl, originální motivy, příjemné světlo. Rozměry: D 33 x Š 15 cm. Materiá: plast, kov.

Butlers Regál na víno - béžová
1 190 Kč

V autentickém rustikálním béžovém regálu na víno VINOTHEK čeká na party nebo na další příjemný večer s přáteli u Vás doma až 12 lahví vína. Rozměry: D 36 x Š 32 x V 39 cm. Materiál: jedlové dřevo.

Butlers Set na koktejly 5 dílů
879 Kč

Koktejlový set MANHATTAN LOUNGE se šejkrem, barovým sítkem, dlouhou lžičkou se slámkou, kleštičkami a odměrkou z nereznoucí oceli je základní výbava Vašeho domácího baru. Materiál: ušlechtilá ocel. Objem: 550 ml.  

Butlers Stojací regál na víno
699 Kč

Kdo by potřeboval vinný sklep, když můžete mít stojací vinný regál MANGO DAYS, který pojme až 6 láhví najedno. Rozměry: D 32 x Š 32 x V 24 cm. Materiál: mangové dřevo.

Butlers Vývrtka
379 Kč

Vývrtku JACK O´WINE si rozhodně jako profesionální vybavení zaslouží každá láhev kvalitního vína. Rozměry: D 21 x Š 7,5 cm. Materiál: zinek, ABS.

Butlers Vývrtka s rukojetí z palisandrového dřeva
379 Kč

S vývrtkou SOMMELIER otevřete láhev s korkem jako profesionál a díky rukojeti z palisandru nemůže Vaše someliérské dovednosti jen tak nikdo zpochybnit. Rozměry: D 11 x Š 2,5 x V 1,5 cm. Materiál: ušlechtilá ocel.

Butlers Závěsný regál na víno
799 Kč

Kdo by potřeboval vinný sklep, když můžete mít závěsný vinný regál MANGO DAYS, který pojme až 4 láhve najednou. Rozměry: D 8,5 x Š 12,5 x V 50 cm. Materiál: mangové dřevo.

Koncept BUTLERS se obrací k lidem, kteří si s radostí a fantazií vylepšují svůj domov. Nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky nebo originální nápady na dárky. Vytvořte si s námi místo, kde si můžete plně vychutnat svůj volný čas s těmi nejbližšími, obklopeni vším, co máte rádi. Naše produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a neotřelým designem, který si navždy zamilujete.

Koncept BUTLERS se obrací k lidem, kteří si s radostí a fantazií vylepšují svůj domov. Nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky nebo originální nápady na dárky. Vytvořte si s námi místo, kde si můžete plně vychutnat svůj volný čas s těmi nejbližšími, obklopeni vším, co máte rádi. Naše produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a neotřelým designem, který si navždy zamilujete.