Butlers Umělá tráva
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S umělou trávou ze série FLORISTA si můžete rozložit dokonalý travnatý koberec kdekoli si budete přát. Rozměry: D 200 x Š 100 cm. Materiál: vrchní strana: polyetylen, spodní strana: polypropylen.

Butlers Kytice květů
229 Kč

Jarní puget barevných květin BOUQET rozhodně neodkvete a Vy bude stylově šířit romantické poselství. Rozměry: V 21 cm, průměr 15 cm, 6 květů. Materiál: vlna.

Butlers Konvalinka svazek
179 Kč

S opravdově vypadajícím svazkem konvalinky s lístky FLORISTA se můžete z tohoto oblíbeného symbolu štěstí a lásky bezstarostně těšit stále a stále dokola. Rozměry: průměr 15 cm, V 35 cm. Materiál: umělá hmota, polyester, železo.

Butlers Větvička kvetoucí třešeň 15 cm - krémová
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherná větvička kvetoucí třešně v krémové barvě ze série FLORISTA Vám připomene japonské oslavy třešní. Rozměry: průměr 15 cm, V 90 cm. Materiál: umělá hmota, polyester, železo.

Butlers Větvička šalvěje 71 cm
149 Kč

Tráva a větve FLORISTA jsou více než výplň pugetu květin. Nechávají květiny vyniknout a dodávají celé kytici celistvý tvar jako tato větvička šalvěje ze série FLORISTA. Rozměry: D 105 x Š 20 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Zimostráz v květináči 35 cm
219 Kč

Pravý zimostráz je sice také vždy zelený, ale zimostráz v květináči série FLORISTA je mnohem jednodušší na údržbu i výběr toho správného místa. Přitom je nejméně stejně tak krásný jako originál. Rozměry: Š 10 x H 10 x V 35 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Girlanda eukalyptus 182 cm
379 Kč

Zelená girlanda eukalyptu FLORISTA zazáří jako zimní květinová dekorace, ale dokonale jej využijete i do svých letních dekorací a aranžmá. Rozměry: D 182 cm, Š 10 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Nevěstin závoj sušený - sv. oranžová
349 Kč

Pro šlechtění sušeného nevěstina závoje FLOWER MARKET nepotřebujete žádný zahradnický um, tato květina vydrží dlouhá léta i bez nepřetržité péče a zálivky. Rozměry: průměr 20 cm, V 70 cm.

Butlers Girlanda bambus 100 cm
249 Kč

Na jaře nás matka příroda hýčká těmi nejkrásnějšími květinami a větvičkami jako touto girlandou bambusu FLORISTA. Rozměry: Š 20 x H 15 x V 100 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Kraspédie sušená 70 cm
249 Kč

Série FLOWER MARKET od Butlers je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní. Rozměry: D 70 cm. Materiál: přírodní.

Butlers FLORISTA Pivoňky v květináči - bordó
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S krásnými květinami a rostlinami FLORISTA si můžete po celý rok užívat to, co lze v přírodě bohužel obdivovat jen na krátkou dobu. Jako s těmito pivoňkami v květináči. Rozměry: Š 17 x V 25 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Girlanda monstera 141 cm
229 Kč

Dlouhá girlanda FLORISTA s listy monstery se hodí úplně na všechno, co Vás při zařizování a výzdobě napadne. Rozměry: D 141 x Š 12 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Nevěstin závoj sušený - bílá
349 Kč

Pro šlechtění sušeného nevěstina závoje FLOWER MARKET nepotřebujete žádný zahradnický um, tato květina vydrží dlouhá léta i bez nepřetržité péče a zálivky. Rozměry: D 60 x Š 20 cm.

Butlers Sedmikráska - fuchsiová
39 Kč

Fuchsiová sedmikráska z řady FLORISTA vykvetla jen a jen pro Vás. Rozměry: průměr 4 cm, V 28 cm. Materiál: umělá hmota, polyester, železo.

Butlers Tulipán 47 cm - sv. růžová
89 Kč

Světle růžový tulipán série FLORISTA vykvetl jen a jen pro Vás. Rozviňte s FLORISTOU svou kreativitu při zdobení, dekorování a aranžování kytic. Výška 47 cm. Materiál: umělá hmota, železo.

Butlers Pivoňka kytice - pastelově růžová
149 Kč

Na jaře nás matka příroda hýčká těmi nejkrásnějšími pivoňkami v kytici FLORISTA v pastelově růžové barvě. Rozměry: průměr 10 cm, V 25 cm. Materiál: umělá hmota, polyester.

Butlers Pryskyřník malý 29 cm - bílá
69 Kč

Bílý pryskyřník z řady FLORISTA vykvetl jen a jen pro Vás. Rozviňte s FLORISTOU svou kreativitu při zdobení, dekorování a aranžování kytic. Rozměry: průměr 8 cm, V 29 cm. Materiál: umělá hmota, polyester.

Butlers Pryskyřník malý 29 cm - sv. růžová
69 Kč

Světle růžový pryskyřník z řady FLORISTA vykvetl jen a jen pro Vás. Rozviňte s FLORISTOU svou kreativitu při zdobení, dekorování a aranžování kytic. Rozměry: průměr 8 cm, V 29 cm. Materiál: umělá hmota, polyester.

Butlers Sušené větvičky bavlníku 60 cm set 2 ks
449 Kč

Kytice z větviček bavlníku FLOWER MARKET od Butlers je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní. Pro šlechtění větví bavlníku ve dvojitém provedení nepotřebujete žádný zahradnický um, tyto květiny vydrží dlouhá léta i bez nepřetržité péče a zálivky. Rozměry: D 60 x…

Butlers Sušený eukalyptus 60 cm set 2 ks
749 Kč

Kytice z eukalyptu FLOWER MARKET od Butlers je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní. Rozměry: D 60 cm. Materiál: přírodní.

Butlers Tulipán 47 cm - růžová
89 Kč

Růžový tulipán série FLORISTA vykvetl jen a jen pro Vás. Rozviňte s FLORISTOU svou kreativitu při zdobení, dekorování a aranžování kytic. Výška 47 cm. Materiál: umělá hmota, železo.

Butlers Tulipány "Real Touch" v květináči - růžová
249 Kč

Růžová a zelená. Ty nejkrásnější barvy jara zazáří v květináči s tulipány FLORISTA. Tolik jasných barev a povznášející svěžesti si po té šedé a temné zimě přeci zasloužíme. Rozměry: průměr 8 cm, V 24 cm. Materiál: umělá hmota, železo.

Butlers Tulipány "Real Touch" v květináči - žlutá
219 Kč

Žlutá a zelená. Ty nejkrásnější barvy jara zazáří v květináči s tulipány FLORISTA. Tolik jasných barev a povznášející svěžesti si po té šedé a temné zimě přeci zasloužíme. Rozměry: průměr 8 cm, V 24 cm. Materiál: umělá hmota, železo.

Butlers Bodlák 67 cm
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fialový bodlák FLORISTA se bude se svou majestátní délkou 67 cm dokonale vyjímat v úzce vázaných kyticích ve vysokých skleněných nebo keramických vázách. Rozměry: D 67 x Š 10 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Eukalyptus sušený
429 Kč

Série FLOWER MARKET od Butlers je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní, jako tento sušený eukalyptus. Rozměry: průměr 15 cm, V 70 cm.

Butlers Girlanda levandule 150 cm
499 Kč

Fialová girlanda levandule FLORISTA zazáří jako dokonalá letní květinová dekorace. Rozměry: D 150 x Š 6 cm. Materiál: polyester, polyethylen.

Butlers Hortensie 40 cm - fialová
149 Kč

Fialová hortenzie FLORISTA patří díky svým květům k nejoblíbenějším květinám pro Váš dům a zahradu. Vypadá jako opravdová. Rozměry: průměr 18 cm, V 40 cm. Materiál: polyester, umělá hmota, železo.

Butlers Hortensie 40 cm - krémová
149 Kč

Krémová hortenzie FLORISTA patří díky svým květům k nejoblíbenějším květinám pro Váš dům a zahradu. Vypadá jako opravdová. Rozměry: průměr 18 cm, V 40 cm. Materiál: polyester, umělá hmota, železo.

Butlers Hortensie 40 cm - růžová
149 Kč

Růžová hortenzie FLORISTA patří díky svým květům k nejoblíbenějším květinám pro Váš dům a zahradu. Vypadá jako opravdová. Rozměry: průměr 18 cm, V 40 cm. Materiál: polyester, umělá hmota, železo.

Butlers Hortensie 40 cm - sv. růžová
149 Kč

Světle růžová hortenzie FLORISTA patří díky svým květům k nejoblíbenějším květinám pro Váš dům a zahradu. Vypadá jako opravdová. Rozměry: průměr 18 cm, V 40 cm. Materiál: polyester, umělá hmota, železo.

Butlers Kortaderie 115 cm - béžová
229 Kč

Béžově zbarvená Kortaderie z řady FLORISTA s úctyhodnou délkou 115 cm je přesně to, co potřebuje Vaše obrovská váza na zem! Vypadá jako živá. Rozměry: D 115 x Š 20 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Kraspedie kulovitá Trommelstock-46%
149 Kč 79 Kč

Akce

Naše Kraspedie kulovitá Trommelstock s žlutými květy nesmí rozhodně chybět. Pořiďte si domů městskou džungli. Rozměry: D 59 cm, Š 9 cm. Materiál: umělá hmota.

Butlers Květinová girlanda 3 m - bílá
199 Kč

S květinovou girlandou BLOSSOM ukazuje lehkost bytí svou romantickou stránku. Ideální jako dekorace na svatby nebo jako ozdoba do Vašeho prosvětleného zasněného bytu. Rozměry: D 300 x Š 16 cm. Materiál: papír.

Butlers Kytice
899 Kč

Série FLOWER MARKET od Butlers je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní. Rozměry: eukalyptus: D 60 cm, kraspedie a tráva lagurus: D 70 cm. Materiál: přírodní.

Butlers Levandule sušená 35 cm
219 Kč

Série FLOWER MARKET od Butlers je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní. Rozměry: D 35 cm. Materiál: přírodní.

Butlers Magnólie 33 cm - sv. růžová
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Světle růžová magnólie 33 cm série FLORISTA vykvetla jen a jen pro Vás. Rozměry: průměr 15 cm, V 33 cm. Materiál: umělá hmota, železo, polyester,

Butlers Mini věnec ze sušených květin 12 cm - bílá
119 Kč

Dekorace se sušenými kytkami jsou aktuálně tolik trendy – a nyní navíc o něco krásnější s věncem ze sušených květin FLOWER MARKET. Rozměry: průměr 11,5 cm, V 3 cm. Materiál: přírodní.

Butlers Mini věnec ze sušených květin 12 cm - mix
119 Kč

Dekorace se sušenými kytkami jsou aktuálně tolik trendy – a nyní navíc o něco krásnější s věncem ze sušených květin FLOWER MARKET. Rozměry: průměr 11,5 cm, V 3 cm. Materiál: přírodní.

Butlers Orchidej v květináči 35 cm - bílá
449 Kč

Bílá orchidej v květináči série FLORISTA vykvetla jen a jen pro Vás. Rozviňte s FLORISTOU svou kreativitu při zdobení, dekorování a aranžování kytic. Rozměry: Š 10 x H 10 x V 35 cm. Materiál: polyester, umělá hmota, železo.

Butlers Pivoňka 75 cm - krémová
179 Kč

Na jaře nás matka příroda hýčká těmi nejkrásnějšími květinami. Jako je tato pivoňka. Rozměr: D 75 cm. Materiál: železo, textil, umělá hmota.

Butlers Pivoňka 75 cm - růžová
179 Kč

Růžová pivoňka série FLORISTA vykvetla jen a jen pro Vás. Rozviňte s FLORISTOU svou kreativitu při zdobení, dekorování a aranžování kytic. Rozměry: V 75 cm. Materiál: umělá hmota, polyester, železo.

Butlers Pivoňka 75 cm - sv. růžová
179 Kč

Na jaře nás matka příroda hýčká těmi nejkrásnějšími květinami. Jako je tato pivoňka. Rozměr: D 75 cm. Materiál: železo, textil, umělá hmota.

Koncept BUTLERS se obrací k lidem, kteří si s radostí a fantazií vylepšují svůj domov. Nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky nebo originální nápady na dárky. Vytvořte si s námi místo, kde si můžete plně vychutnat svůj volný čas s těmi nejbližšími, obklopeni vším, co máte rádi. Naše produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a neotřelým designem, který si navždy zamilujete.

Koncept BUTLERS se obrací k lidem, kteří si s radostí a fantazií vylepšují svůj domov. Nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky nebo originální nápady na dárky. Vytvořte si s námi místo, kde si můžete plně vychutnat svůj volný čas s těmi nejbližšími, obklopeni vším, co máte rádi. Naše produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a neotřelým designem, který si navždy zamilujete.