10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
By Wishtrend BY WISHTREND Sérum proti vráskám s vitamínem C Pure Vitamin C21.5% Advanced Serum (30 ml) By Wishtrend BY WISHTREND Sérum proti vráskám s vitamínem C Pure Vitamin C21.5% Advanced Serum (30 ml)
By Wishtrend BY WISHTREND Sérum proti vráskám s vitamínem C Pure Vitamin C21.5% Advanced Serum (30 ml)

Sérum proti vráskám s vitamínem C. Rozjasňující sérum proti vráskám s vitamínem C. Rozjasňuje pleť a navrací jí svěží a mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linie. Sjednocuje tón pleti. Dobře se nanáší a rychle se vstřebává.

můžete mít 7.12. - 8.12.

By Wishtrend BY WISHTREND Pleťový krém Vitamin 75 Maximizing Cream (50 ml) By Wishtrend BY WISHTREND Sérum proti vráskám s vitamínem C Pure Vitamin C21.5% Advanced Serum (30 ml)
By Wishtrend BY WISHTREND Pleťový krém Vitamin 75 Maximizing Cream (50 ml)

Denní a noční krém s vitamíny Denní a noční krém s vitamínem C a E. Obsahuje 75 % vitamínové vody extrahované z vitamínového stromu (rakytník řešetlákový). Dodává pleti vitamín C a přírodní oleje, které obsahují vitamín E, který pleť čistí a revitalizuje.

můžete mít 7.12. - 8.12.

By Wishtrend je vysoce kvalitní korejská kosmetická značka, jejíž filosofie spočívá v obnově přirozené krásy pokožky. Poskytuje efektivní řešení péče o pleť a usiluje o inovativní přístup. Hledá účinné vzorce pro vyvinutí dokonalých produktů pro různé typy kožních problémů. Značka používá pouze bezpečné a účinné přísady. Je bez parabenů, minerálních olejů, umělých vůní a barviv.