Camelbak Octane XCT batoh na pití, 42 cm, černo/modrý

Camelbak Octane XCT batoh na pití, 42 cm

3 846 Kč
3 802 Kč

Batoh na pití Camelbak Octane XCT – S hmotností pouhých 350 gramů, kterou batoh má, se můžete snadno přesouvat. Bederní pás poskytuje extra stabilitu a má kapsy na zip, takže máte snadný přístup k některým věcem.

Partner: Helieli
Octane Dart batoh na pití, 31,5 cm, červený / šedý

Camelbak Octane Dart batoh na pití, 31,5 cm

3 116 Kč
3 080 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Batoh na pití Camelbak Octane Dart – Batoh na pití Dart byl oblíbený mezi běžci po dobu Camelbakyears. Je to jednak díky nízké hmotnosti batohu na pití, ale také kvůli jeho funkcím. Vzadu máte kapsu na zip a na postroji pružnou kapsu, do které můžete uložit například hrazdu.

Partner: Helieli
Chute Mag izolovaná láhev na pití, 600 ml, zelená / černá

Camelbak Chute Mag izolovaná láhev na pití, 600 ml

1 817 Kč
1 796 Kč

Láhev na pití CamelBak Chute Mag – Ideální pro cestování, procházky nebo cyklistiku. Láhev na pití je nepropustná a snadno se čistí. Váš nápoj zůstane perfektně teplý nebo studený bez ohledu na to, kam půjdete, s 0,6litrovou vakuovou izolací Chute® Mag.

Partner: Helieli
Camelbak Chute Mag izolovaná láhev na pití, 1 litr, modrá / černá

Camelbak Chute Mag izolovaná láhev na pití, 1 litr

2 090 Kč
2 066 Kč

Láhev na pití CamelBak Chute Mag – Ideální pro cestování, procházky nebo cyklistiku. Láhev na pití je nepropustná a snadno se čistí. Váš nápoj zůstane dokonale teplý nebo studený, bez ohledu na to, kam jdete. Nový magnetický vršek udržuje víčko pryč, když pijete.

Partner: Helieli
Rogue Light Gibraltar Navy/Black
5x

Camelbak Rogue Light

1 899 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Batoh o objemu 7 litrů disponuje hydrovakem o objemu 2 l. Součástí jsou odvětrané popruhy, integrovaný organizér na nářadí, reflexní prvky a nastavitelný hrudní pás. Camelbak Rogue Light má bezpečnostní kapsu na zip.

Od prodejce MALL
-16%
Ultra Pro Vest L batoh na pití, 6 litrů, veľ

Camelbak Ultra Pro Vest L batoh na pití, 6 litrů, veľ

4 695 Kč
3 921 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batoh na pití CamelBak Ultra pro Vest – Speciální batoh pro závodní den, ale také ideální pro každodenní trénink. Nyní s více funkcemi a lehčí než kdy předtím je Ultra Pro Vest ještě lepší pro trénink a dlouhé vzdálenosti.

Partner: Helieli
-17%
Camelbak Classic Light Agave Green/Mineral Blue

Camelbak Classic Light

1 599 Kč
1 319 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Batoh o objemu 4 litry disponuje hydrovakem o objemu 2 l. Součástí jsou odvětrané popruhy, integrovaný organizér na nářadí, reflexní prvky a nastavitelný hrudní pás. Camelbak Classic Light má bezpečnostní kapsu na zip.

Od prodejce MALL
Eddy+ Kids izolovaná láhev na pití, 350 ml, šedá / červená

Camelbak Eddy+ Kids izolovaná láhev na pití, 350 ml

1 709 Kč
1 690 Kč

Láhev na pití CamelBak Eddy+ Kids Ufo – Dětská izolovaná láhev na pití CamelBakEddy byla vyvinuta speciálně pro děti. Láhev je 100% nepropustná a snadno ovladatelná malými dětskými ručičkami. Tato verze je dvouplášťová z nerezové oceli, takže nápoj vydrží déle chladný a vně se v sáčku nesráží.

Partner: Helieli
Camelbak Flash pas za pitje, 60 x 13 cm

Camelbak Flash pas za pitje, 60 x 13 cm

2 443 Kč
2 415 Kč

Camelbak Flashdrinking pás – Tento pitný pás od Camelbak je perfektní na krátké vzdálenosti, ale dá se použít i na delší vzdálenosti. Má bezpečnou kapsu na telefon, takže se nemusíte bát, že by vám telefon po jízdě vlakem zmizel. Popruh na pití má také reflexní prvky. Je čas na večerní trénink?

Partner: Helieli
-46%
Camelbak Podium Dirt Series Chill 0,62l Lime - rozbaleno

Camelbak Podium Dirt Series Chill 0,62l - rozbaleno

499 Kč
269 Kč
Rozbaleno

Lahev o objemu 0,62 l má samouzavírací náustek, který zamezuje kapání tekutiny. Spolu s víčkem je možné jej snadno rozebrat a vyčistit. Nápoj díky systému Hydroguard nebude chutnat po plastu. Camelbak Podium Dirt Series Chill 0,62l je z nezávadného plastu.

Od prodejce MALL
Camelbak Circuit batoh na pití, 1,5 litru, 34 x 23 cm, modrý

Camelbak Circuit batoh na pití, 1,5 litru, 34 x 23 cm, modrý

3 786 Kč
3 742 Kč

Batoh Camelbak Circuitdrinking – Jeden z nejlehčích běžeckých batohů, které můžete najít. Tento batoh má objem 1,5 litru a obsahuje dvě tašky, do kterých si můžete dát svůj telefon, láhve s vodou nebo tyčinky.

Partner: Helieli
Camelbak Crux nádrž na vodu, 3 litry, 46 x 23 cm

Camelbak Crux nádrž na vodu

2 244 Kč
2 218 Kč

Vodní nádrž Camelbak Crux – Pít dostatek vody je a zůstává důležité. Hlavně při sportu! S touto nádrží na vodu je to pro vás velmi snadné. Nádržka na vodu má páku pro zapnutí/vypnutí, takže se nemusíte bát, že by vytekla. Pojme 3 litry, takže budete mít vždy dostatek vody u sebe!

Partner: Helieli

CAMELBAK - DOKONALÉ ŘEŠENÍ HYDRATACE.

Od dob tlusté fusekle jsme ušli dlouhou cestu… V roce 1989 se americký záchranář Michael Eidson rozhodl, že zkusí posunout své hranice a zúčastní se tradičního cyklistického závodu Hotter’N Hell 100 na 160 kilometrů. A právě tady, z potřeby dostatečného přísunu tekutin při náročném sportovním výkonu v horkem zalitém Texasu, se zrodil prototyp batohu s vodním rezervoárem. Michaelův důmyslný hydratační systém, který příjem tekutin při jízdě na kole výrazně zjednodušil, se skládal z infuzního vaku a hadičky a – věřte nebo ne – obyčejné tlusté ponožky. První CamelBak® byl na světě! Od dob tlusté fusekle jsme ušli dlouhou cestu. Naše poslání se ale nezměnilo. Chceme neustále inovovat naše produkty a posouvat tak hranice sportovní hydratace, abyste vy mohli posouvat hranice své vlastní.

Občerstvovací zastávky? Zbytečné…