Carex leštící pasta 100g
236 Kč

CAREX leštící pasta. Speciální pasta na vodní bázi, určená k mechanickému leštění tvrzených nejen čirých plastů, plexiskel a polykarbonátu.

Aplikace: Leštění provádějte pomocí klasické nebo aku vrtačky molitanovým kotoučem 85/125mm, uchyceného na unašeči 75/115mm.

Hmotnost: 100 g

Carex Sada na leštění světlometů NEW
341 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CAREX Sada na leštění světlometů. Sada je určená k oživení a ochraně předních a zadních světlometů jednoho automobilu.

Carex leštící pasta 150g
287 Kč

CAREX leštící pasta. Speciální pasta na vodní bázi, určená k mechanickému leštění tvrzených nejen čirých plastů, plexiskel a polykarbonátu.

Popis k produktu: Leštění provádějte pomocí klasické nebo aku vrtačky molitanovým kotoučem 85/125mm, uchyceného na unašeči 75/115mm.

Hmotnost obsahu: 150 g

Carex Karnaubský vosk 100ml
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CAREX Karnaubský vosk pro dlouhodobou ochranu všech autolaků, rychlá a jednoduchá aplikace

Doporučená aplikace: Na čistý suchý a odmaštěný povrch aplikujte malé množství přípravku a ihned dokonale rozetřete do tenkého filmu.

Objem: 100 ml

Carex Leštící molitan 125mm
55 Kč

CAREX Leštící molitan 125 mm je velmi jemný leštící kotouček vhodný pro aplikaci renovačních a leštících past CAREX na autolaku.

Carex Car Shampoo 250ml
90 Kč

CAREX Car Shampoo extrémnně koncentrovaný autošampon – až 30× umytí! Hluboký zrcadlový lesk a dokonalá čistota celé karosérie pouhým umytím bez sušení a leštění. Nezanechává mapy po zaschnutí. POUŽITÍ: Celou karoserii důkladně namočte vodou.

Carex AntiRAIN liquid 180ml
101 Kč

CAREX AntiRAIN liquid ochrání vnější stranu skel tvorbou perlového efektu při stékání vody, vytvoří antireflexní vrstvu, zlepšuje viditelnost zejména ve špatném počasí a v noci. Vydatnost balení až 25 automobilů.

Carex 3D interior cleaner 250ml
78 Kč

CAREX 3D interior cleaner je silný a šetrný hloubkový čistič inreriérových plastů, koberečků, čalounění, kůže atd. s profesionálním účinkem.

Carex 3D lether cleaner & conditioner 250ml
272 Kč

CAREX 3D lether cleaner & conditioner je silný a šetrný přípravek pro dokonalé hloubkové čištění a výživu kůže, obnovuje její přirozenou vůni. DOPORUČENÁ APLIKACE: na kůži aplikujte odpovídající množství přípravku a utěrkou CAREX CLEAN & SHINE rozetřete do úplného vstřebání.

Carex Aplikátor
86 Kč

Molitanové aplikátory pro ruční aplikaci ochranných přípravků a leštících past CAREX. Po ručním vypraní možno používat opakovaně.

Dva kusy v balení.

Carex Carnauba Wax Liquid 180ml
154 Kč

CAREX Carnauba Wax Liquid speciální roztok kvalitního Karnaubského vosku, určený pro dlouhodobou ochranu všech druhů autolaků. Rychlá a jednoduchá aplikace. Balení pro ochranu až 5-ti karosérií.

Carex Interior plastics protection 250ml
90 Kč

CAREX Interior plastics protection ochranné mléko pro výživu vnitřních plastů. Povrch získá aplikací matný sametový vzhled (jako u nových automobilů), bez mastného filmu.

Carex Leštící kotouč Beránek 125mm
103 Kč

CAREX Leštící kotouč Beránek 125 mm je velmi jemný, hustý leštící kotouč (návlek) ze syntetického rouna s fixačním gumovým lemem.

Vhodný pro aplikaci renovačních a leštících past CAREX na autolaku.

Carex leštící pasta 50g
194 Kč

CAREX leštící pasta. Speciální pasta na vodní bázi, určená k mechanickému leštění tvrzených nejen čirých plastů, plexiskel a polykarbonátu.

Popis k produktu: Leštění provádějte pomocí klasické nebo aku vrtačky molitanovým kotoučem 85/125mm, uchyceného na unašeči 75/115mm.

Hmotnost obsahu: 50 g

Carex Lether protection cream 250ml
248 Kč

CAREX Lether protection cream uzavírá kůži proti dalšímu znečištění po jejím vyčištění, zachovává její elasticitu, prodyšnost a obnovuje její přirozenou vůni.

Carex Plastic & Tyres renovator 230ml
155 Kč

CAREX Plastic & Tyres renovator. Renovace a dlouhodobá voděodolná vrstva vnějších plastových a gumových dílů vč. pneumatik. Vydatnost balení cca 15-ti automobilů. Povrch opticky jako nový, nikoliv lesklý a mastný!

Carex Renovation & polishing paste 180ml
272 Kč

CAREX Renovation & polishing paste je exkluzivní profesionální pasta pro renovaci, oživení a jemné doleštění všech moderních i starých autolaků jednou pastou, včetně metalíz.

Carex Superfine polishing paste 180ml
202 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CAREX Superfine polishing paste je jemná profesionální pasta pro zaleštění jemných optických nedostatků, vyčištění a obnovení barevnosti všech laků s dosažením zrcadlového efektu.

Carex Univerzální gumový unášeč 125mm
55 Kč

CAREX Univerzální gumový unášeč 125 mm. Podložný talíř se stopkou pro uchycení v klasických nebo AKU vrtačkách. Je určen pro leštění a renovaci autolaků leštícím návlekem BERÁNEK.

Carex Washing Brush
132 Kč

CAREX Washing Brush je odolný kartáč se zesíleným vláknem pro důkladné čištění kol a vnějších plastových dílů. Vyrobeno ve spolupráci CAREX a SPOKAR. Odolný kartáč CAREX se zesíleným vláknem pro důkladné čištění kol a vnějších plastových dílů (mřížky chladičů, prahy, aj.)