CARLINE Olej CARLINE GARDEN 0,5l 4-Takt
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výkonný, vícestupňový olej pro mazání 4-taktních motorů veškeré malé zahradní a zemědělské techniky: sekačky, traktory, golfové vozíky, frézy, manipulační technika, centrály, sněžné frézy apod.

CARLINE Carline BENZIN Aditiv 500ml
66 Kč

Carline BENZIN Aditiv. Zimní aditiv do benzínu účinně působí proti tvorbě mikrokrystalů ledu v benzínu. Zabraňuje zamrznutí paliva, snižuje hlučnost motoru, chrání palivový systém před korozí, zvyšuje antioxidační vlastnosti benzínu.

Dávkování 65 ml na 10 litrů paliva.

Objem: 500 ml

CARLINE Carline Rozmrazovač zámků 12ml
17 Kč

Carline Rozmrazovač zámků je účinný přípravek, který důkladně rozmrazí a promaže všechny druhy zámků.

Provedení: přívěsek na klíče Objem: 50 ml

CARLINE Carline Silikol 80gr s houbičkou
59 Kč

Silikol spolehlivě zabraňuje přimrzání gumového těsnění dveří. Má výborné mazací účinky a zabraňuje přimrznutí těsnění. Praktický přípravek pro každého a pro každé období. Určený k ošetření materiálů z plastů (zrcátka, lišty, prahy, nárazníky, apod) a gumy (těsnění kolem dveří, pneumatiky apod.).

CARLINE Carline Konzervační olej 101 400ml
86 Kč

Multifunkční mazací a konzervační olej, který uvolňuje zarezlé a spečené spoje. Je vhodný k mazání a konzervaci elektrických spojů, kontaktů, strojů, motorů, náhradních dílů a podobných částí.

CARLINE Carline Oživovač plastů a pneu 500ml
64 Kč

Carline Oživovač plastů a pneu oživuje, chrání a konzervuje plastové a gumové vnější části automobilů a motocyklů. Ochraňuje ošetřované části před atmosférickými a chemickými vlivy. Zanechává přirozený lesk nárazníkům, spoilerům, plastovým a gumovým lištám.

CARLINE Carline Autošampon s voskem 1l
70 Kč

Carline Autošampon s voskem je vysoce účinný mycí prostředek pro odstranění vnějších nečistot osobních i nákladních automobilů. Aktivní pěna silně působí na mastný a značištěný povrch a zabraňuje opakovanému ukládání prachových, mastných i olejových částic. Velmi šetrný k automobilu.

CARLINE Carline Silikonový olej 400ml
86 Kč

Vysoce kvalitní silikonový olej určený pro automobily, motocykly, bicykly, strojní průmysl ale i v domácnosti. Přípravek slouží k ochraně před zamrzáním, korozí, oxidací a je vodoodpudivý.

CARLINE Carline Kontaktol 400ml
98 Kč

Carline Kontaktol je čístící a konzervační přípravek. Dokonale odstraní zoxidované a sulfidové vrstvy z elektrickách kontaktů. Čistí a chrání kontakty před korozí. Odstraňuje také vysoké přechodové odpory.

CARLINE Carline Univerzální autočistič 500ml
41 Kč

Carline univerzání autočistič je čistící přípravek určený na čistění všech omyvatelných povrchů interiérů i exteriérů vozidla. Návod k použití: Nastříkejte na znečištěné místo a nechte krátce působit. Pak opláchněte vodou. Při použití silného tlaku vody se doba působení může zkrátit.

CARLINE Carline Čistič potahů 500ml
70 Kč

Carline Čistič potahů je vysoce účinný čistící přípravek s obsahem aktivních látek pro dokonalé vyčištění čalouněných částí interiéru, koberců a sedadel. Vhodný také k čištění textilních povrchů.

CARLINE Carline Brzdová kapalina DOT 4 0,5l
66 Kč

Carline Brzdová kapalina DOT 4 je určená pro všechny hydraulické a brzdové systémy automobilů. Bod varu min. 260°C. S certifikací. Specifikace: Odpovídá normám SAE J 1703; F.M.V.S.S.č116-DOT3 ISO 4925.

CARLINE Carline Čistič disků 500ml
67 Kč

Carline čistič disků je čistící přípravek na čištění disků kol a plastových poklic. Vynikající na kola z lehkých slitin. Odstraňuje bez námahy veškerou nečistotu včetně prachu z brzdových destiček.

CARLINE Carline Odstraňovač hmyzu 500ml
50 Kč

Carline Odstraňovač hmyzu je účinný prostředek pro vyčištění čelních skel, nárazníků, reflektorů a ostatních částí karoserie automobilů a motocyklů. Není agresivní vůči laku a příslušenství. Vhodný také pro použití před vjezdem do mycí linky.

CARLINE Carline DIESEL Aditiv WINTER 500ml plech
213 Kč

Carline DIESEL Aditiv WINTER je zimní přípravek do paliv dieselových spalovacích motorů, který spolehlivě redukuje hluk, kouř a možnost selhání při startování. Zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty při teplotách pod bodem mrazu. Potlačuje pěnění v palivovém systému.

CARLINE Carline Autošampon bez vosku 1l
50 Kč

Carline Autošampon bez vosku je vysoce účinný mycí prostředek pro odstranění vnějších nečistot osobních i nákladních automobilů. Aktivní pěna silně působí na mastný a znečištěný povrch a zabraňuje opakovanému ukládání prachových, mastných i olejových částic. Velmi šetrný k automobilu.

CARLINE Carline Brzdová kapalina DOT 5.1 0,5l
134 Kč

Carline Brzdová kapalina DOT 5 je určená pro všechny hydraulické a brzdové systémy automobilů. Bod varu min. 270°C. S certifikací. Specifikace: Odpovídá normám SAE J 1703; F.M.V.S.S.č116-DOT3 ISO 4925.

CARLINE Carline Cocpit spray COOL FRESH 400ml
78 Kč

Carline Cospis spray COOL FRESH je přípravek, který dokonale ošetří a oživí interiér vašeho automobilu. Oživuje barvy, dodává svěží vůni a vytváří dlouhodobý ochranný film. Má dobré mazací vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje skřípání přístrojových desek.

CARLINE Carline Čistič brzd 400ml bez acetonu
81 Kč

Carline čistič brzd bez acetonu je vysoce účinný rychleschnoucí čistič pro kotoučové brzdy a jejich části. Vysoce kvalitní speciální čistič s intenzivním čistícím účinkem pro kotoučové brzdy a části brzd (brzdové obložení, brzdové kotouče, destičky a obložení spojky).

CARLINE Carline Čistič interiéru 400ml
84 Kč

Carline Čistič interiéru je vysoce účinný pěnový přípravek s čistícími a odmašťovacími schopnostmi. Dokonale vyčistí autopotahy, čalounění, koberce, skla, plastové a chromové plochy, apod. Čistí do hloubky vláken a navrací původní barvy.

CARLINE Carline Čistič kůže 500ml
64 Kč

Carline Čistič kůže je setřený přípravek pro čištění kožených a koženkových materiálů. Čistí kožená nebo koženková sedadla, povrchy z plastu a všechny omyvatelné plochy interiéru. Návod k použití: Nastříkejte na znečištěné místo, nechejte několik vteřin působit a otřete hadrem nebo houbou.

CARLINE Carline Čistič motorů profi 500ml
64 Kč

Carline Čistič motorů PROFI je vysoce účinný přípravek s čistícími a odmašťovacími schopnostmi. Návod k použití: Nastříkejte rovnoměrně na vychladlý motor a nechejte působit 1–5 minut. V případě větší vrstvy nečistot doporučujeme použít štětec. Poté motor důkladně opláchněte vodou.

CARLINE Carline Čistič skel 500ml
42 Kč

Carline Čistič skel je čistící přípravek určený k čištění skel a hladkých povrchů. Snadno a rychle rozpustí jakýkoli druh nečistoty jak mastnotu, nikotin, zbytky výfukových plynů atd. Návod k použití: Nastříkejte ve vzdálenosti asi 20 cm na čištěný povrch.

CARLINE Carline Cocpit spray CITRON 400ml
78 Kč

Carline Cospis spray CITRON je přípravek, který dokonale ošetří a oživí interiér vašeho automobilu. Oživuje barvy, dodává svěží citrónovou vůni a vytváří dlouhodobý ochranný film. Má dobré mazací vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje skřípání přístrojových desek.

CARLINE Carline Cocpit spray JABLKO 400ml
78 Kč

Carline Cospis spray JABLKO je přípravek, který dokonale ošetří a oživí interiér vašeho automobilu. Oživuje barvy, dodává osvěžující vůni a vytváří dlouhodobý ochranný film. Má dobré mazací vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje skřípání přístrojových desek.

CARLINE Carline Cocpit spray VANILKA 400ml
78 Kč

Carline Cospis spray VANILKA je přípravek, který dokonale ošetří a oživí interiér vašeho automobilu. Oživuje barvy, dodává příjemnou vanilkovou vůni a vytváří dlouhodobý ochranný film. Má dobré mazací vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje skřípání přístrojových desek.

CARLINE Carline Leštěnka leštící 250ml
64 Kč

Carline Autoleštěnka je přípravek určený k ošetření, oživení a obnovení nových laků a metalízy. Obsahuje přírodní vosk CARNAUBA, který ošetřeným plochám dodá vysoký lesk s dlouhodobou ochranou laku. Neobsahuje abraziva. Návod k použití: Před použitím láhev opakovaně protřepejte.

CARLINE Carline Leštěnka renovační 250ml
64 Kč

Carline Autoleštěnka je přípravek určený k ošetření a obnovení starších autolaků. Obsahuje abraziva, která lehce odstraní všechny nečistoty, rez a různá probarvení. Obsahuje přírodní vosk CARNAUBA, který ošetřeným plochám dodá vysoký lesk s dlouhodobou ochranou laku. Navrací původní barvu.

CARLINE Carline Pěnový čistič skel 400ml
81 Kč

Carline Čistič skel je vysoce účinný pěnový čistící prostředek pro veškeré skleněné a chromové povrchy či zrcadla. Vhodný i na plastové povrchy v interiéru i exteriéru. Odstraňuje silná znečištění, tuk, olej, asfaltové skvrny, hmyz a mastnotu. Skladování: Skladujte na dobře větraném místě.

CARLINE Carline Rozmraz. skel rozpraš. 500ml
72 Kč

Carline Rozmrazovač skel je velmi účinný přípraven na námrazu skel. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače. Návod k použití: Láhev před upotřebením protřepejte. Z ošetřovaného místa odstraňte vstvu sněhu.

CARLINE Carline Rychlý start 400ml
117 Kč

Carline Rychlý start je vysoce kvalitní prostředek určený pro všechny typy benzínových a naftových motorů, osobních a nákladních automobilů, v zemědělství i průmyslu zvláště pro tzv. studený start. Výrazně šetří motor a baterii. Nepoškozuje katalyzátor. Obsahuje mazné částice a inhibitory rzi.

CARLINE Carline Service olej 400ml
97 Kč

Carline Sevice olej je univerzální produkt, který slouží k mazání a čištění všech pohyblivých částí veškerých strojních mechanismů. Vhodné pro mazání pohyblivých částí automobilů, motocyklů, bicyklů, pantů dveří, otočných částí vrtaček, zahradních sekaček, kultivátorů, kol, tříkolek, pružin, apod.

CARLINE Carline Utěsňovač chladičů 250ml
59 Kč

Carline utěsňovač chladičů utěsňuje drobné netěsnosti chladiče, chladícího a topného systému. Zabraňuje úbytkům chladící kapaliny, neucpává průchodky a ventily v chladícím systému, nepoškozuje termostat. Je vhodný pro všechny typy chladících systémů.

CARLINE Carline Uvolňovač šroubů 400ml
97 Kč

Carline uvolňovač šroubů účinně proniká rzí. Přípravek slouží k uvolňování zarezlých šroubů a matek. Obsahuje MoS2. K mazání všech třecích ploch jako jsou zámky, panty, řetězy, táhla, nářadí apod. Dokonale maže a chrání před korozí a proniká do nepřístupných míst.

Značka CARLINE, přední výrobce maziv – oleje, vazelíny, čističe a spreje na řetězy, čističe disků, rozmrazovače, brzdové kapaliny mnoho dalšího.

Značka CARLINE, přední výrobce maziv – oleje, vazelíny, čističe a spreje na řetězy, čističe disků, rozmrazovače, brzdové kapaliny mnoho dalšího.