CarPoint Ruční naviják 630 kg-27%
959 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční naviják o tažné síle 630 kg. Ideální pro zvedání vozidel nebo pro vyjímání keřů z vaší zahrady. Naviják firma Carpoint vybavila pevnou ozubenou konstrukcí, která zajišťuje, že je klika spolehlivým a pevným nástrojem. Dodáváno bez kabelu.

CarPoint Úhlová leštička 230 V 1600 W (1717322)-24%
3 149 Kč 2 367 Kč

Výprodej

Tato silná leštička od firmy Carpoint je ideální pro leštění lakovaného povrchu automobilu. Disponuje bezpečnostním vypínačem, rukojetí, regulátorem kmitočtu (proměnným) a kabelem o délce 2 m. Včetně leštících potahů a leštící podložky.

CarPoint Nájezdová rampa skládací
2 549 Kč

Vysoce odolná skládací rampa z lehkých slitin. Velmi snadné skladování ve složeném stavu. Vhodná pro najíždění motocyklů a čtyřkolek na přívěs nebo pro snadný přístup k podvozkům vozidel. Délka 160/200 cm v rozloženém stavu.

CarPoint Zámek kola botička 13-15 palců - trojrame
919 Kč

Odolná a vysoce účinná ochrana ve stylu policejní botičky na kolo vozidla. Vhodná pro vozidla s disky kol 13/14/15 palců a maximální šířka pneumatiky 215 mm. Vysoce odolný bezpečnostní zámek se dvěma bezpečnostními klíči.

CarPoint Potah sedadla masážní kuličkový - černý
319 Kč 285 Kč

Potah sedadla masážní kuličkový – černý lemovaný . Potah zpříjemňuje svou vzdušností a masážními účinky použitých kuliček delší sezení, omezuje únavu a bolestivost zad a páteře při dlouhém sezení.

CarPoint Potah sedadla ovčí vlna šedá 1ks
1 619 Kč 1 518 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samostatný potah sedadla z přírodní ovčí vlny v barvě antracit. Vhodné pro vozy s bočními airbagy. Pro příjemné cestovácí a pocit hebkosti i na dlouhých cestách. Testováno.

CarPoint Autoplachta polyester (velikost M)
692 Kč

Autoplachta s ochrannou voděodolnou vrstvou PU, která chrání celé vozidlo před námrazou sněhem, slunečním svitem, deštěm a slaným vzduchem (u moře).

CarPoint Tažná tyč Carpoint 1800kg GS/TÜV
699 Kč 608 Kč

Pro vozidla s hmotností do 1800kg. Snadná a rychlá montáž, výrazně snižuje prudké trhání vozidel při vlečení, je možné použít také pro vozidla s omezenou funkčností brzdového systému, včetně výstražného červeného praporku, certifikát kvality TÜV/GS, aretace pomocí odolných závlaček, možnost přizpůsobení háků na koncích tyče posuvnými úchyty s aretací, délka tyče po sestavení 165cm

CarPoint Podložka na sedadlo Comfort černá / šed
359 Kč 336 Kč

speciální tvar boků podložky pro správné umístění také na anatomicky tvarované sedačky s bočními okraji. atraktivní tuningový design, univerzální rozměr pro naprostou většinu typů vozidel, účinně brání znečištění originálních potahů, snadná montáž pomocí gumových pásek,

CarPoint Organizér do kufru 50x12x22cm
249 Kč

Praktický pomocník nezbytný pro udržení pořádku v autě. Skládací organizér s minimálními rozměry ve složeném stavu. Ideální do zavazadlového prostoru každého vozidla. Opatřen suchým zipem pro snadné uchycení.

CarPoint Krycí plachta pro přívěsy 2075 × 1140 × 50 mm
937 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Voděodolná, silná plachta od společnosti Carpoint. Vhodná pro dlouhodobé přikrytí stavebního materiálu, dřeva na otop, střech, aut, sena, slámy, lodí apod. Chrání před UV zářením. Rozměry 2075 × 1140 × 50 mm.

CarPoint Mříž na převážení psů do zavazadlového prostoru UNI
1 019 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální mříž na přepravu psů udrží vašeho čtyřnohého miláčka a veškerá zavazadla v zadní části vozu. Umožňuje tak bezpečné řízení. Mříž je pomocí posuvných lišt možné nastavit na požadovanou výšku a šířku. Vhodná do většiny automobilů.

CarPoint Rampa nájezdová 2000kg GS/TÜV
579 Kč

Nájezdová rampa, která je ideální pro snadnou dostupnost při opravách automobilů, po najetí na rampu je možné snadno opravovat např. nápravy, brzdy, chladiče, výfuky, spodní část motoru apod.,

CarPoint Nabíječka akumulátorů 6/12V 6A
663 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní automatická nabíječka za dostupnou cenu Carpoint nabíječka akumulátorů 6/12V 6A. LED diodová indikace nabíjecího proudu. Vhodné pro akumulátory s kapacitou 20–60 Ah.

CarPoint Autoplachta polyester (velikost S)
667 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autoplachta s ochrannou voděodolnou vrstvou PU, která chrání celé vozidlo před námrazou, sněhem, slunečním svitem, deštěm a slaným vzduchem (u moře).

CarPoint Náklonoměr

CarPoint Náklonoměr

Hodnocení: 3,8
654 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozměry 120×70×60mm, možnost aretace maximálních hodnot náklonu pro konkrétní vozidlo, vhodný pro umístění na palubní desku vozidla, ideální nejen pro vozy Off-Road

CarPoint Síť pro upevnění nákladu 160 × 250 cm s elastickým uchycením
399 Kč 335 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extrémně odolná síť pro venkovní i vnitřní použití. Připravena na vysoké zatížení. Vhodná pro převoz libovolných nákladů na přívěsném vozíku nebo v zavazadlovém prostoru. Vyrobeno z nylonu, který je odolný vůči vlivům počasí i vůči mechanickému poškození. Rozměr 160 × 250 cm vhodný i pro velké přívěsy.

CarPoint Potah sedadla kuličkový - přírodní dřevo
379 Kč 229 Kč

Potah sedadla kuličkový – přírodní dřevo – rozměry 126×38 cm. Potah zpříjemňuje svou vzdušností a masážními účinky použitých kuliček delší sezení, omezuje únavu a bolestivost zad a páteře při dlouhém sezení.

CarPoint Autoplachta polyester (velikost XXL)
819 Kč

Autoplachta s ochrannou voděodolnou vrstvou PU, která chrání celé vozidlo před námrazou, sněhem, slunečním svitem, deštěm a slaným vzduchem (u moře)

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců 12V
429 Kč

Plašič kun a hlodavců, který účinně brání zvířatům v ohlodávání izolace kabelů v motoru vozidla.** Zařízení generuje tón** na hranici slyšitelnosti o frekvenci 22.5kHz (+/- 2.5kHz).

CarPoint Autoplachta Tybond Combi (velikost XL)
1 159 Kč 1 069 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autoplachta Tybond Combi – na celé vozidlo (velikost XL) – rozměry 488 × 175 × 121 cm, do celkové délky vozidla 460cm. Naprosto nepromokavý odolný materiál Tybond, nízká hmotnost, velice snadná manipulace, extrémně jemná struktura materiálu zabraňuje poškrábání laku vozidla

CarPoint Autoplachta polyester (velikost XL)
778 Kč

Autoplachta s ochrannou voděodolnou vrstvou PU, chrání celé vozidlo před námrazou, sněhem, slunečním svitem, deštěm a slaným vzduchem (u moře).

CarPoint Autoplachta polyester Combi (velikost M)
714 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autoplachta polyester Combi – na celé vozidlo (velikost M) – rozměry 432/165/120cm – do celkové délky vozidla 432cm pro vozy Combi, materiál 100% polyester 68D, ochranná voděodolná vrstva PU, chrání celé vozidlo před námrazou, sněhem, slunečním svitem, deštěm a slaným vzduchem (u moře)

CarPoint Rychlovarná konvice 24V 250W 1,0L
569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastová varná konvice se zapojením do autozapalovače 24V, vybavena ochrannou pojistkou proti přehřátí, vybaveno automatickým vypnutím. Pro používání varné konvice stačí dat do zásuvky. Idealní pomocník pro Vaše cesty.

CarPoint Teploměr digitální In-Out
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měření vnitřní i venkovní teploty, univerzální použití, snadná instalace pomocí přiložené oboustranné samolepící pásky, přepínání minimální a maximální zaznamenané teploty, funkce varování před námrazou pomocí pípání při teplotě těsně nad bodem mrazu.

CarPoint Potahy sedadel - imitace kůže černé
1 319 Kč 1 214 Kč

Potahy sedadel na celé vozidlo – imitace kůže černé – sada 8 dílů. Materiál zjemněný polyurethan s podobnými vlastnostmi a vzhledem, jako má přírodní originální kůže, černá barva, snadná a rychlá montáž pomocí přiložených háčků a popruhů ke spodní konstrukci sedadel

CarPoint Autoplachta Tybond Combi (velikost L)
1 119 Kč 1 088 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autoplachta Tybond Combi – na celé vozidlo (velikost L) – rozměry 472 × 168 × 122 cm, do celkové délky vozidla 472 cm. Naprosto nepromokavý odolný materiál Tybond, nízká hmotnost, velice snadná manipulace, extrémně jemná struktura materiálu zabraňuje poškrábání laku vozidla.

CarPoint Organizér do kufru auta s termovložkou (0126721)
269 Kč 237 Kč

Skládací organizér s minimálními rozměry ve složeném stavu – ideální do zavazadlového prostoru vozidla, vybaveno suchým zipem zabraňujícím posunu v zavazadlovém prostoru, speciální termo vrstva bránící průniku tepla a chladu a uchovávající potraviny a nápoje v chladném či horkém stavu.

CarPoint Vacuum cleaner Wet & Dry 12V 135W
679 Kč 619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autovysavač s výkonnou funkcí vysávání a vyfukováním vzduchu.Ideální do auta, karavanu nebo na loď. Připojuje se přímo do zásuvky zapalovače cigaret. Velká nádrž. Snadno se čistí. Dodává se s třemi dalšími doplňky.

CarPoint Autoplachta Tybond (velikost M)
1 032 Kč

Autoplachta Tybond – na celé vozidlo (velikost M) – rozměry 432/150/126cm, do celkové délky vozidla 432cm. Naprosto nepromokavý odolný materiál Tybond, nízká hmotnost, velice snadná manipulace, extrémně jemná struktura materiálu zabraňuje poškrábání laku vozidla

CarPoint Kladívko nouzové černé s držákem
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní kladívko pro rozbití okna v případě havárie dopravního prostředku. Kladívko je opatřeno nožem pro přeříznutí bezpečnostních pásů a reflexním prvkem pro snažší nalezení ve tmě. Dodáváno s držákem.

CarPoint Organizér do kufru 50x15x25cm
266 Kč

Nezbytný pomocník pro udržení pořádku v autě. Skládací organizér s minimálními rozměry ve složeném stavu. Ideální do zavazadlového prostoru vozidla.

CarPoint Popruhy upínací s ráčnou,háky 2ks 5m25mm
279 Kč

Profesionální popruh s ráčnou, snadné a rychlé upevnění nákladu, extrémní odolnost, včetně automatického zámku ráčny, popruh o šířce 25mm, pro přepravu břemen s hmotností do 200kg, automatické uzamčení ráčny, brzdící síla rovnající se břemenům o hmotnosti 6000kg

CarPoint Síť pro upevnění nákladu 90 × 150 cm stretch
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extrémně odolná síť na přívěs. Vhodná pro upevnění sypkého nákladu. Perfektně zajistí náklad během přepravy. Velikost 90 × 150 cm. Oka sítě 10 × 10 cm.

CarPoint Rychlovarná konvice 12V 150W 1,0L
569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastová varná konvice se zapojením do autozapalovače 12V, vybavena ochrannou pojistkou proti přehřátí, vybaveno automatickým vypnutím. Pro používání varné konvice stačí dat do zásuvky. Praktický pomocník pro Vaše cesty, kempování, výlety.

CarPoint Autoplachta polyester Combi (velikost L)
746 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autoplachta polyester Combi – na celé vozidlo (velikost M) – rozměry 458/165/120cm – do celkové délky vozidla 458 cm pro vozy Combi, materiál 100% polyester 68D, ochranná voděodolná vrstva PU, chrání celé vozidlo před námrazou, sněhem, slunečním svitem, deštěm a slaným vzduchem (u moře)

CarPoint Autoplachta Ultimate Protection Combi velikost M
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Špičková třívrstvá autoplachta s dokonalým odvodem vlhkosti a ochranou proti korozi vozidla z nejmodernějšího materiálu, vhodná pro vozidla do celkové délky vozidla 458cm, šedá barva, naprosto nepromokavý odolný materiál, nízká hmotnost, velice snadná manipulace, extrémně jemná struktura materiálu z