Casualplay Slunečník Black-49%
1 215 Kč 609 Kč

Výprodej

CASUALPLAY – Slunečník Black. Moderní a elegantní slunečník Casualplay. Perfektně se hodí na libovolné místo na konstrukci.

Casualplay Slunečník - Black
675 Kč 641 Kč

CASUALPLAY – Slunečník – Black. Slunečník určený na kočárky Casualplay (kromě Kudu). Černá barva.

Casualplay Kočárek pro dvojčata Stwinner - METAL-16%
16 199 Kč 13 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CASUALPLAY – Kočárek pro dvojčata Stwinner – METAL. Neuvěřitelně praktický pro rodiny s dvojčaty nebo s dětmi, které byly narozené krátce po sobě, a to z důvodu různých možných kombinací mezi sportovními sedačkami, vaničkami a autosedačkami.

Casualplay Přebalovací taška na kočárek - METAL-39%
1 399 Kč 849 Kč

Výprodej

CASUALPLAY – Přebalovací taška na kočárek – METAL. Má vlastní styl a zároveň je velmi praktická. Je vybavena pohodlným horním závěsným popruhem (háčky), díky kterým ji lze připevnit na Casualplay, ale i na všechny kočárky s plnou rukojetí

Casualplay Držák na nápoje pro kočárek LOOP
375 Kč 351 Kč

CASUALPLAY – Držák na nápoje pro kočárek LOOP. Praktický výsuvný držák na nápoje, jednoduchá instalace, je možné jej složit spolu s kočárkem. K dispozici ke Casualplay Loop.

Casualplay Nánožník LOOP černý
675 Kč 641 Kč

CASUALPLAY – Nánožník LOOP černý. Nánožník v černé barvě, perfektně pasuje ke kočárku Casualplay LOOP.

Casualplay Přebalovací taška na kočárek - RASPBERRY-39%
1 399 Kč 849 Kč

Výprodej

CASUALPLAY – Přebalovací taška na kočárek – RASPBERRY. Má vlastní styl a zároveň je velmi praktická. Je vybavena pohodlným horním závěsným popruhem (háčky), díky kterým ji lze připevnit na Casualplay, ale i na všechny kočárky s plnou rukojetí

Casualplay Přebalovací taška na kočárek - ICE-39%
1 399 Kč 848 Kč

Výprodej

CASUALPLAY – Přebalovací taška na kočárek – ICE. Má vlastní styl a zároveň je velmi praktická. Je vybavena pohodlným horním závěsným popruhem (háčky), díky kterým ji lze připevnit na Casualplay, ale i na všechny kočárky s plnou rukojetí.

Casualplay Adaptéry Maxi - Cosi
783 Kč 744 Kč

CASUALPLAY – Adaptéry Maxi – Cosi. Adaptéry MAXI – COSI ke kočárkům Casualplay Loop, Livi a Kudu 4. Nyní je již možné adaptovat CabrioFix MAXICOSI na kočárky Casualplay. Jednoduše a bezpečně, jediným kliknutím. nové ad

Casualplay Rain Ball
1 215 Kč 1 154 Kč

CASUALPLAY – Rain Ball. S tímto novým univerzálním ochráncem před deštěm bude Vaše děťátko v kočárku perfektně chráněny před nepřízní počasí. Rain Ball je univerzální, použitelný se sportovní sedačkou, hlubokým kočárkem nebo autosedačkou.