CCM Lapačka CCM Axis A1.9 INT, bílá, Intermediate, Obrácený gard
5 566 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapačka CCM Axis A1.9 INT – je středním modelem z řady Axis, které používají brankáři ve všech hokejových soutěžích. Lapačka CCM Axis A1.9 INT – je středním modelem z řady Axis, které používají brankáři ve všech hokejových soutěžích.

CCM Brusle CCM Tacks 9080 JR, Junior, 3.5, 36.5, D
6 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hokejové brusle Tacks 9080 je  novinka pro sezónu 2018/2019 a jsou skvělou volbou pro náročnější poloprofesionální hráče. Hokejové brusle Tacks 9080 je  novinka pro sezónu 2018/2019 a jsou skvělou volbou pro náročnější poloprofesionální hráče.

CCM Kraťasy CCM Team Training Short JR, Junior, 130, černá
702 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kraťasy CCM Team training short s nastavitelným pasem a stahovacími šňůrkami. Kraťasy mají elastický žakárový pás s nažehleným logem CCM. Kraťasy CCM Team training short s nastavitelným pasem a stahovacími šňůrkami. Kraťasy mají elastický žakárový pás s nažehleným logem CCM.

CCM Betony CCM EFlex 4.9 SR, bílá, Senior, 34+1"
24 188 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Betony CCM EFlex 4.9 SR -  jsou v mnoha směrech podobné nejvyššímu modelu, nabízí opravdu vysokou kvalitu. Betony CCM EFlex 4.9 SR -  jsou v mnoha směrech podobné nejvyššímu modelu, nabízí opravdu vysokou kvalitu. Popis:

Je tady využito technologie DUAL1TECORE.

CCM Brankářské kalhoty CCM Eflex E2.9 SR, černá, Senior, M
6 038 Kč

Brankářské kalhoty CCM Eflex 2.9 jsou středním modelem řady Extreme Flex. Kalhoty dodávají maximální ochranu díky propracovanému provedení a HD pěně Brankářské kalhoty CCM Eflex 2.9 jsou středním modelem řady Extreme Flex. Kalhoty dodávají maximální ochranu díky propracovanému provedení a HD pěně.

CCM Triko CCM Team Training Tee SR, Senior, L, černá
617 Kč

Tréninkové triko CCM z materiálu Tactical DRY, který odvádí vodu. Nažehlené logo CCM na prsou. Tréninkové triko CCM z materiálu Tactical DRY, který odvádí vodu. Nažehlené logo CCM na prsou. SLOŽENÍ – 56 % bavlna, 40 % polyester, 4 % Spandex 165 g/m2.

CCM Hokejová láhev CCM 0.9l Red
182 Kč

Hokejová láhev CCM 0.9l Red – zajistí správný pitný režim hokejistům i dalším sportovcům. Hokejová láhev CCM 0.9l Red – zajistí správný pitný režim hokejistům i dalším sportovcům. Popis:

Oblíbená láhev CCM v perfektním designu. Ergonomicky tvarovaná hokejová láhev pro lepší úchop.

CCM Batoh CCM 390 Wheeled Backpack, černá, Senior, 18"
2 650 Kč

Batoh CCM 390 Wheeled Backpack- hokejový batoh na kolečkách, s možností nošení na zádech. Batoh CCM 390 Wheeled Backpack- hokejový batoh na kolečkách, s možností nošení na zádech. Popis:

BATOH S KOLEČKY PRO HRÁČE s možností nošení na zádech s rukojetí.

CCM Taška CCM 350 Deluxe Carry Bag, černá, Junior, 33"
1 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Taška CCM 350 Deluxe Carry Bag – jednoduchá, přenosná hokejová taška, má lehkou, ale zároveň velmi odolnou konstrukcí. Taška CCM 350 Deluxe Carry Bag – jednoduchá, přenosná hokejová taška, má lehkou, ale zároveň velmi odolnou konstrukcí. Popis:

Přenosná taška pro hráče, velmi lehká a odolná.

CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR, Senior, 75, L, P29
2 250 Kč

Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

CCM Mikina CCM Heritage Logo Hoodie SR, červená, Senior, M
1 597 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikina CCM Heritage Logo Hoodie SR – je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity. Mikina CCM Heritage Logo Hoodie SR – je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity.

CCM Taška CCM 320 Core Wheeled Bag, černá, Junior, 32"
1 924 Kč

Taška CCM 320 Core Wheeled Bag – je kvalitní hokejová taška na kolečkách. Taška CCM 320 Core Wheeled Bag – je kvalitní hokejová taška na kolečkách. Popis:

Kvalitní taška na kolečkách pro hráče. Má jednoduchý design s logem CCM.

CCM Brusle CCM Super Tacks 9380 YTH, Dětská, Y10.0, 28, D
3 618 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brusle SUPER TACKS 9380 je třetí modelová řada bruslí vhodná pro náročnější dětské hokejisty. Brusle SUPER TACKS 9380 je třetí modelová řada bruslí vhodná pro náročnější dětské hokejisty. Brusle jsou z odolného kompozitu, tuhé, pevná bota v kotnících a určené pro agresívnější styl.

CCM Bunda CCM Shell Jacket SR, černá, Senior, L
2 045 Kč

Sportovní bunda od značky CCM je vhodná na trénink i jiné pohybové venkovní aktivity. Sportovní bunda od značky CCM je vhodná na trénink i jiné pohybové venkovní aktivity.

CCM Game Changer Complete Set Retail
8 990 Kč

Game changer je stickhandling deska se zabudovanými světélky, která posune tvoje ruce na nový level! Rozměry desky jsou 170 × 83 cm. Deska má v sobě 10 zabudovaných světélek ve 2 barvách.

CCM Hokejka CCM Jetspeed 460 JR, Junior, 50, L, P28
3 545 Kč

Hokejka CCM Jetspeed 460 JR – kompozitová hokejka, hůl určená pro poloprofesionální hráče a náročné hobby hráče. Hokejka CCM Jetspeed 460 JR – kompozitová hokejka, hůl určená pro poloprofesionální hráče a náročné hobby hráče.

CCM Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR, Senior, 70, L, P29
6 764 Kč

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR - karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje. Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR - karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje…

CCM Mikina CCM Hockey Hoody JR, šedá, Junior, 120
979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikina CCM Hockey Hoody JR – je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity. Mikina CCM Hockey Hoody JR – je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity. Popis:

Kvalitní a funkční mikina vhodná na trénování, ale i na běžné nošení.

CCM Mikina CCM Locker Room Full Zip Hood SR, Senior, L, černá
1 706 Kč

Mikina CCM Locker Room Full Zip Hood SR - je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity. Mikina CCM Locker Room Full Zip Hood SR - je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity.

CCM Mikina CCM Logo Hoody JR, červená, Junior, 120
989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikina CCM Logo Hoody JR – je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity. Mikina CCM Logo Hoody JR – je módním doplňkem, skvěle doplní váš šatník a hodí se i na sportovní aktivity. Popis:

Kvalitní a funkční mikina vhodná na trénování, ale i na běžné nošení.

CCM Plexi CCM Full Face FV1, Junior
2 069 Kč

Plexi CCM Full Face FV1 – kvalitní celoobličejový kryt. Plexi CCM Full Face FV1 – kvalitní celoobličejový kryt. Popis:

Celoobličejové plexi je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu s vestavěnými větracími otvory.

CCM Souprava CCM HD Suit, Senior, M, tmavě modrá
3 848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní souprava od značky CCM odolná vůči větru a vlhku. Logo CCM na bundě a kalhotách. Vhodná pro trenéry, hráče a realizační tým. Materiál: polyester. Kvalitní souprava od značky CCM odolná vůči větru a vlhku. Logo CCM na bundě a kalhotách. Vhodná pro trenéry, hráče a realizační tým.

CCM Taška CCM 340 Basic Carry Bag, černá, Junior, 33"
1 355 Kč

Taška CCM 340 Basic Carry Bag – jednoduchá, přenosná hokejová taška, má lehkou, ale zároveň velmi odolnou konstrukcí. Taška CCM 340 Basic Carry Bag – jednoduchá, přenosná hokejová taška, má lehkou, ale zároveň velmi odolnou konstrukcí. Popis:

Přenosná taška pro hráče, velmi lehká a odolná.

CCM Taška CCM 370 Basic Wheeled Bag, černá, Junior, 33"
2 190 Kč

Taška CCM 370 Basic Wheeled Bag- je kvalitní hokejová taška na kolečkách. Taška CCM 370 Basic Wheeled Bag- je kvalitní hokejová taška na kolečkách. Popis:

Kvalitní taška na kolečkách pro hráče, s atraktivním designem a bílým logem.

CCM Taška CCM Sport Bag, 24", černá
1 162 Kč

Taška CCM Sport Bag – sportovní taška s nastavitelným ramenním popruhem. Taška CCM Sport Bag – sportovní taška s nastavitelným ramenním popruhem. Popis:

Použitým materiálem tašky je odolná plachtovina s vodě odpudivou úpravou a velmi dobrou odolností.

CCM Taška pro rozhodčí CCM Official´s Bag, černá, 30"
2 771 Kč

Taška pro rozhodčí CCM Official´s Bag – ideální taška pro všechny hokejové rozhodčí. Taška pro rozhodčí CCM Official´s Bag – ideální taška pro všechny hokejové rozhodčí. Popis:

Taška je vyrobena z 600D polyesteru. Terénní kolečka se zesílenými rámy.

CCM Triko CCM Team Pique SR, Senior, M, černá
835 Kč

Triko CCM Team Pique je triko od značky CCM s krátkým rukávem a límečkem se třemi knoflíky. Triko je z příjemného a kvalitního bavlněného materiálu. Triko CCM Team Pique je triko od značky CCM s krátkým rukávem a límečkem se třemi knoflíky.

CCM Batoh NHL Northwest, Philadelphia Flyers
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh NHL Northwest –sportovní vak s logem NHL. Batoh NHL Northwest –sportovní vak s logem NHL. Popis:

Lehoučký batoh s logem klubu NHL. Černé šňůrky slouží, jak k nošení na zádech, tak utažení. Uvnitř batohu je malá kapsa. Voděodolný nylonový materiál, který dokonale chrání jeho obsah.

CCM Betony CCM Axis A1.5 JR, bílá, Junior, 26+1"
13 298 Kč

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.5 jsou základním modelem z řady Axis určené pro náročné hobby, nebo hokejbalové brankáře. Zatímco většina betonů je výsledkem EVOLUCE PŘEDCHOZÍ GENERACE, nové brankářské betony CCM Axis představují skutečnou REVOLUCI.

CCM Betony CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, 33+1"
26 608 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.9 jsou středním modelem z řady Axis určené pro náročné hráče, nebo profi hokejbalové brankáře. Zatímco většina betonů je výsledkem EVOLUCE PŘEDCHOZÍ GENERACE, nové brankářské betony CCM Axis představují skutečnou REVOLUCI.

CCM Betony CCM Axis SR, bílá, Senior, 33+1"
54 438 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální top model BRANKÁŘSKÝCH BETONŮ CCM AXIS, který používají PROFI brankáři napříč všemi profesionálními soutěžemi světa. Zatímco většina betonů je výsledkem EVOLUCE PŘEDCHOZÍ GENERACE, nové brankářské betony CCM Axis představují skutečnou REVOLUCI.

CCM Betony CCM EFlex 4 Pro SR, bílá, Senior, 33+2"
54 438 Kč

Betony CCM EFlex 4 Pro SR – nejvyšší model značky CCM, nabízí tu nejvyšší kvalitu a pohodlí zároveň. Betony CCM EFlex 4 Pro SR – nejvyšší model značky CCM, nabízí tu nejvyšší kvalitu a pohodlí zároveň.

CCM Betony CCM YTFlex 2 YTH, bílá-černá, Dětská, 20"
5 506 Kč

Betony CCM YTFlex 2 YTH – kvalitní betony pro nejmladší brankáře. Betony CCM YTFlex 2 YTH – kvalitní betony pro nejmladší brankáře. Popis:

Betony jsou dobře tvarované, perfektně tak sedí na noze. Mají speciálně navrženou oblast kolem kolena pro bezpečí a pohodlí .

CCM Brankářská hokejka CCM Axis Pro SR, bílá-černá, Senior, 25", L, P4
6 764 Kč

Profesionální kompozitová brankářská hokejka CCM Axis Pro je top modelem hokejky z řady Axis. Profi hokejka používaná brankáři napříč všemi profi soutěžemi světa. Mimořádně lehká kompozitová konstrukce s technologií ZEROFLUX tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky.

CCM Brankářská hokejka CCM EFlex 3 SR, Senior, 27", bílá-černá, L
4 465 Kč

Brankářská hokejka CCM EFlex 3 SR – nová brankářská hokejka s pěnovým jádrem. Brankářská hokejka CCM EFlex 3 SR – nová brankářská hokejka s pěnovým jádrem. Popis:  

Brankářská hokejka vyniká lehkostí, dokonalým vyvážením a spolehlivou oporou.

CCM Brankářská hokejka CCM EFlex 4.5 INT, Intermediate, 24", L, P4
1 682 Kč

Základní brankářská hokejka řady Eflex. Odolná hokejka z jasanového dřeva. Čepel je vyztužena sklolaminátem. Rukojeť je laminovaná. Základní brankářská hokejka řady Eflex. Odolná hokejka z jasanového dřeva. Čepel je vyztužena sklolaminátem. Rukojeť je laminovaná.

CCM Brankářská hokejka CCM EFlex 4.5 JR, Junior, 23", L, P4
1 561 Kč

Základní brankářská hokejka řady Eflex. Odolná hokejka z jasanového dřeva. Čepel je vyztužena sklolaminátem. Rukojeť je laminovaná. Základní brankářská hokejka řady Eflex. Odolná hokejka z jasanového dřeva. Čepel je vyztužena sklolaminátem. Rukojeť je laminovaná.

V současnosti největší výrobce hokejového vybavená na světě, jehož kořeny sahají až do roku 1899, kdy byla založena firma Canada Cycle & Motor, která později začala s výrobou bruslí.

V současnosti největší výrobce hokejového vybavená na světě, jehož kořeny sahají až do roku 1899, kdy byla založena firma Canada Cycle & Motor, která později začala s výrobou bruslí.