Cellfast sekera 2700 g ERGO
1 410 Kč 1 220 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 2700 g ERGO je ideální pro pokročilé a profesionály.

Cellfast Rýč špičatý IDEAL s násadou FIBERGLASS (745057)
409 Kč 359 Kč

Rýč s násadou disponuje ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Usnadňuje odstraňování kořenů a výsadbu. Cellfast rýč špičatý IDEAL S NÁSADOU má indukčně kalenou hlavou z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast lopata 26 cm ERGO S NÁSADOU
639 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lopata s násadou disponuje ergonomickou rukojetí, která snižuje svalové napětí a pohodlně se s ní pracuje. Hlava je vyrobena z indukčně kalené borové oceli s žebrováním. Cellfast lopata 26 cm ERGO S NÁSADOU je ideální na nakládání různých sypkých materiálů.

Cellfast sekera 2500 g ERGO
1 411 Kč

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 2500 g ERGO je ideální pro pokročilé a profesionály.

Cellfast rýč hranatý IDEAL S NÁSADOU
409 Kč 400 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rýč s násadou disponuje ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Usnadňuje odstraňování kořenů a výsadbu. Cellfast rýč hranatý IDEAL S NÁSADOU má indukčně kalenou hlavou z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast Rýč špičatý ERGO s násadou (745035)
539 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rýč s násadou disponuje ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Usnadňuje odstraňování kořenů a výsadbu. Cellfast rýč špičatý ERGO S NÁSADOU má indukčně kalenou hlavou z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast sekera 600 g UNIVERSAL ERGO
759 Kč 659 Kč

Univerzální sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 600 g UNIVERSAL ERGO najde využití v přírodě a kurzech přežití.

Cellfast hrábě 14 z d.37 cm kov. univerzální ERGO S NÁSADOU 150 cm
479 Kč 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální hrábě disponují protiskluzovým povrchem, který zajišťuje bezpečnost. Hlava je vyrobena z borové oceli. Jsou vhodné pro vyrovnávání, hrabání trávy a lámání hrudek půdy. Cellfast hrábě 14 z d.37 cm kov. univerzální ERGO S NÁSADOU 150 cm mají 14 zubů.

Cellfast hrábě na listí 43 cm ERGO PH
169 Kč 149 Kč

Ideální pro hrabání listí, trávy a dalšího zahradního odpadu na malých i velkých plochách. Cellfast hrábě o pracovní šířce 43 cm lze použít jako ruční nástroj pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost. Unikátní tvar snižuje ucpávání zubů.

Cellfast brousek univerzální ERGO
279 Kč 239 Kč

Univerzální brousek disponuje ergonomickým tvarem, který zajišťuje pohodlné a bezpečné použití. Kotouč na broušení seker a nožů je vyroben ze silikonové směsi. Pogumované nohy zajišťují základně stabilitu. Cellfast brousek univerzální ERGO je odolný proti nárazům.

Cellfast motyka 170 mm ERGO kov S NÁSADOU
379 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Motyka s násadou je vhodná na odstraňování plevele, kopání a provzdušňování půdy. Hlava z kalené oceli má zaoblené hrany, které zabraňují ohybu čepele. Cellfast motyka 170 mm ERGO kov S NÁSADOU je opatřena otvorem pro zavěšení.

Cellfast Vidle rycí 4 hroty IDEAL s násadou (745061)
489 Kč 484 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rycí vidle disponují ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Jsou ideální na rytí a uvolňování půdy. Cellfast vidle rycí 4 hroty IDEAL S NÁSADOU má 4 hroty z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast Vidle 4 hroty ERGO s násadou FIBERGLASS (745039)
594 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rycí vidle disponují ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast vidle 4 hroty ERGO S NÁSADOU má 4 hroty z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast sekera 1600 g ERGO
1 080 Kč 939 Kč

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 1600 g ERGO je ideální pro lesníky a zahradníky.

Cellfast sekera 1100 g UNIVERSAL ERGO
869 Kč 759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 1100 g UNIVERSAL ERGO je ideální pro sekání dřeva na podpal.

Cellfast sekera 1600 g UNIVERSAL ERGO
1 080 Kč 939 Kč

Univerzální sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 1600 g UNIVERSAL ERGO je ideální pro sekání dřeva na podpal.

Cellfast drápek 3 hroty ERGO kov S NÁSADOU 150 cm
429 Kč 424 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Drápek je vhodný pro provzdušnění půdy a odstranění mělce zakořeněného plevele. Rukojeť je lehká, hliníková a nabízí bezpečné uchopení díky systému SAFETOUCH. Cellfast drápek 3 hroty ERGO kov S NÁSADOU 150 cm má zuby z odolné kalené oceli.

Cellfast sekera 2000 g ERGO
1 200 Kč 1 040 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 2000 g ERGO je ideální pro lesníky a zahradníky.

Cellfast Vidle CELLFAST 4 hroty ERGO s násadou Fiberglass
670 Kč

Rycí vidle se 4 hroty- používají se pro provzdušňování a uvolňování půdy- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné a pohodlné uchopení- systém SAFETOUCH ™ zajišťuje bezp

Cellfast Hadice PLUS 3/4" 25 m
755 Kč

Odolná a flexibilní třívrstvá hadice je vyztužena přízí nejvyšší kvality. 3/4 coulová. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice GREEN ATS2 25m 1/2" CL
683 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pětivrstvá hadice s dvojitou příčnou výztuhu z trikotu ATSV, odolná proti uzlům blokujícím proud vody. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice GREEN ATS2 25m 3/4" CL
1 116 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pětivrstvá hadice s dvojitou příčnou výztuhu z trikotu ATSV, odolná proti uzlům blokujícím proud vody. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice PLUS 1/2" 50 m
899 Kč

Odolná a flexibilní třívrstvá hadice je vyztužena přízí nejvyšší kvality. 1/2 coulová. Délka: 50 m.

Cellfast Rýč špičatý CELLFAST ERGO s násadou Fiberglass
597 Kč

Rýč špičatý ERGO s násadou- je navržen pro práci v tvrdé půdě, umožňuje snadné a bezpečné rytí, výsadbu a odstraňování kořenů- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné a

Cellfast Motyka CELLFAST 170mm ERGO s násadou
416 Kč

Motyka kovová 17 cm ERGO s násadou- ideální pro kopání, odstraňování plevele a uvolňování půdy- kalená odolná hlava z oceli, na třech stranách ostří, usnadňuje práci mezi rostlinami- horní část hlavy umožňuje zlomit hrudky země- zaoblené hrany zabraňují o

Cellfast Rýč špičatý CELLFAST IDEAL s násadou Fiberglass
452 Kč

Špičatý rýč IDEAL s násadou- je navržen pro práci v tvrdé půdě, umožňuje snadné a bezpečné rytí, výsadbu a odstraňování kořenů- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné

Cellfast Hadice SPRING do trávníku 7,5 m
314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hadice skládající se ze tří trubek má několik trysek pro rovnoměrné zalévání po celé délce hadice. Délka: 7,5 m.

Cellfast Hrábě na listí CELLFAST Ergo 52,5 cm, plast
273 Kč

Hrábě na listí – hřeben – šířka pracovní plochy 52,5 cm- materiál plast- hřeben pro hrabání listí, trávy a jiného zahradního odpadu na malých i velkých plochách- flexibilní, vyměnitelná hlava z odolného plastu, funguje jako ruční shrabka, pro přepravu lis

Cellfast Lopata CELLFAST 26cm ERGO s násadou Fiberglass
706 Kč

Lopata 26 cm ERGO s násadou- slouží k nakládání a manipulaci sypkých materiálů, písku, štěrku a půdy- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné a pohodlné uchopení- systé

Cellfast Hrábě CELLFAST 37 cm kov., ERGO, násada 150 cm
525 Kč

Univerzální kovové hrábě, 14 zubů, šířka pracovní plochy 37 cm- ideální pro vyrovnání, lámání hrudek půdy a hrabání trávy- tvrzená, trvanlivá hlava z borové oceli- hliníková, lehká, rovná rukojeť s vysokou pevností- systém SAFETOUCH ™ zajišťuje bezpečné u

Cellfast Rýč hranatý CELLFAST IDEAL s násadou Fiberglass
452 Kč

Rýč hranatý IDEAL s násadou- je navržen pro práci v tvrdé půdě, umožňuje snadné a bezpečné rytí, výsadbu a odstraňování kořenů- ergonomická rukojeť zaručuje správnou a stabilní polohu při práci a minimalizuje svalové napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpeč

Cellfast Hadice PLUS 1/2" 25 m
463 Kč

Odolná a flexibilní třívrstvá hadice je vyztužena přízí nejvyšší kvality. 1/2 coulová. Délka: 25 m.

Cellfast Rýč hranatý CELLFAST ERGO s násadou Fiberglass
597 Kč

Rýč hranatý ERGO s násadou- je navržen pro práci v tvrdé půdě- umožňuje snadné a bezpečné rytí, kypření půdy a přípravu záhonu pro výsadbu- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťu

Cellfast Štípací sekera CELLFAST Ergo, 2700g s násadou Fiberglass
1 559 Kč

Sekera štípací ERGO 2700 g, nad 30 cm průměru kmene- určená pro pokročilé uživatele a profesionály- čepel vyrobená z vysoce kvalitní indukčně kalené oceli, extrémně trvanlivá, těsně přilepená k hřídeli- jedinečný tvar hlavy přizpůsobený pro štípání dřeva-

Cellfast Hrábě na listí CELLFAST Ergo 43 cm
452 Kč

Hrábě na listí, šířka pracovní plochy 43 cm, násada 165 cm- materiál plast- pro hrabání listí, trávy a jiného zahradního odpadu na malých i velkých plochách- hřeben je možné odcvaknout a použít jako držadlo pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost- r