Cellfast hrábě na listí 52,5 cm ERGO PH
185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ideální pro hrabání listí, trávy a dalšího zahradního odpadu na malých i velkých plochách. Cellfast hrábě o pracovní šířce 52,5 cm lze použít jako ruční nástroj pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost. Unikátní tvar snižuje ucpávání zubů.

Cellfast hrábě na listí 43 cm ERGO PH S NÁSADOU 165 cm
409 Kč 403 Kč

Ideální pro hrabání listí, trávy a dalšího zahradního odpadu na malých i velkých plochách. Cellfast hrábě o šířce 43 cm nabízí pevnou a lehkou hliníkovou násadu o délce 165 cm. Hřeben lze odcvaknout a použít jako ruční nástroj pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost.

Cellfast násada pro hrábě na listí ERGO 166 cm PH
298 Kč

Rovná a lehká hliníková násada s vysokou pevností. Cellfast ERGO o délce 166 cm disponuje systémem SAFETOUCH pro bezpečné uchopení a maximální pohodlí. Nechybí univerzální adaptér pro rychlou výměnu hřebenů a otvor pro jednoduché zavěšení a skladování.

Cellfast sekera 1200 g ERGO
919 Kč 785 Kč

Výprodej

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 1200 g ERGO je ideální pro sekání dřeva na podpal.

Cellfast lopata 26 cm ERGO S NÁSADOU
756 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lopata s násadou disponuje ergonomickou rukojetí, která snižuje svalové napětí a pohodlně se s ní pracuje. Hlava je vyrobena z indukčně kalené borové oceli s žebrováním. Cellfast lopata 26 cm ERGO S NÁSADOU je ideální na nakládání různých sypkých materiálů.

Cellfast sekera 2000 g ERGO
1 198 Kč

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 2000 g ERGO je ideální pro lesníky a zahradníky.

Cellfast sekera 2700 g ERGO
1 406 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Štípací sekera disponuje kompozitovou rukojetí, která je vyztužená skleněnými vlákny pro odpružení při nárazu. Povrch je protiskluzový a zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci. Cellfast sekera 2700 g ERGO je ideální pro pokročilé a profesionály.

Cellfast motyka 170 mm ERGO kov S NÁSADOU
397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Motyka s násadou je vhodná na odstraňování plevele, kopání a provzdušňování půdy. Hlava z kalené oceli má zaoblené hrany, které zabraňují ohybu čepele. Cellfast motyka 170 mm ERGO kov S NÁSADOU je opatřena otvorem pro zavěšení.

Cellfast Sekera CELLFAST UNIVERSAL ERGO 600 g, s násadou Fiberglass
833 Kč

Sekera CELLFAST UNIVERSAL ERGO 600 g je univerzální sekera, která je ideální pro použití v kempu, přírodě či jako pomocník pro přežití v přírodě. Čepel je vyrobená z vysoce kvalitní indukčně kalené oceli, extrémně trvanlivá, těsně přilepená k hřídeli.

Cellfast Hadice PLUS 50m 3/4" CL
1 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Třívrstvá hadice vyztužena přízí nejvyšší kvality. Délka: 50 m.

Cellfast drápek 3 hroty ERGO kov S NÁSADOU 150 cm
455 Kč

Drápek je vhodný pro provzdušnění půdy a odstranění mělce zakořeněného plevele. Rukojeť je lehká, hliníková a nabízí bezpečné uchopení díky systému SAFETOUCH. Cellfast drápek 3 hroty ERGO kov S NÁSADOU 150 cm má zuby z odolné kalené oceli.

Cellfast Hrábě na listí CELLFAST Ergo 52,5 cm, plast
273 Kč

Hrábě na listí – hřeben – šířka pracovní plochy 52,5 cm- materiál plast- hřeben pro hrabání listí, trávy a jiného zahradního odpadu na malých i velkých plochách- flexibilní, vyměnitelná hlava z odolného plastu, funguje jako ruční shrabka, pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost- jedinečný tv…

Cellfast Obrubník skrytý 1 - 4 m 4,5 cm skrytý
299 Kč

Skrytý obrubník dokonale oddělení trávník od dlažby, cestiček, květinových záhonů, stromů či keřů. Zabraňuje trávě v přerůstání. Vysoká flexibilita umožňuje vytvořit téměř jakýkoliv tvar.

Cellfast hrábě 14 z d.37 cm kov. univerzální ERGO S NÁSADOU 150 cm
479 Kč 467 Kč

Univerzální hrábě disponují protiskluzovým povrchem, který zajišťuje bezpečnost. Hlava je vyrobena z borové oceli. Jsou vhodné pro vyrovnávání, hrabání trávy a lámání hrudek půdy. Cellfast hrábě 14 z d.37 cm kov. univerzální ERGO S NÁSADOU 150 cm mají 14 zubů.

Cellfast Motyka CELLFAST 170mm ERGO s násadou
416 Kč

Motyka kovová 17 cm ERGO s násadou- ideální pro kopání, odstraňování plevele a uvolňování půdy- kalená odolná hlava z oceli, na třech stranách ostří, usnadňuje práci mezi rostlinami- horní část hlavy umožňuje zlomit hrudky země- zaoblené hrany zabraňují o

Cellfast rýč hranatý ERGO S NÁSADOU
539 Kč

Výprodej

Rýč s násadou disponuje ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Usnadňuje odstraňování kořenů a výsadbu. Cellfast rýč hranatý ERGO S NÁSADOU má indukčně kalenou hlavou z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast Rýč špičatý CELLFAST ERGO s násadou Fiberglass
597 Kč

Rýč špičatý ERGO s násadou- je navržen pro práci v tvrdé půdě, umožňuje snadné a bezpečné rytí, výsadbu a odstraňování kořenů- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné a

Cellfast Štípací sekera CELLFAST Ergo, 1600g s násadou Fiberglass
1 196 Kč

Sekera štípací ERGO 1600 g, nad 20 cm průměru kmene- štípací sekera určená pro středně velké kmeny o průměru nad 20 cm- splní požadavky zemědělců, zahradníků, stavebních a lesnických pracovníků- lehké a pohodlné držení – lze použít s jednou rukou- čepel v

Cellfast Štípací sekera CELLFAST Ergo, 2500g s násadou Fiberglass
1 450 Kč

Sekera štípací ERGO 2500 g, nad 30 cm průměru kmene- sekera ideální pro štípání kmenů o průměru nad 30 cm- určená pro pokročilé uživatele a profesionály- čepel vyrobená z vysoce kvalitní indukčně kalené oceli, extrémně trvanlivá, těsně přilepená k hřídeli

Cellfast Vidle rycí 4 hroty IDEAL s násadou (745061)
502 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rycí vidle disponují ergonomickou rukojetí, která se postará o správné držení těla a snižuje svalové napětí. Jsou ideální na rytí a uvolňování půdy. Cellfast vidle rycí 4 hroty IDEAL S NÁSADOU má 4 hroty z velmi kvalitní borové oceli.

Cellfast Hadice GREEN ATS2 25m 1/2" CL
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pětivrstvá hadice s dvojitou příčnou výztuhu z trikotu ATSV, odolná proti uzlům blokujícím proud vody. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice GREEN ATS2 25m 3/4" CL
1 240 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pětivrstvá hadice s dvojitou příčnou výztuhu z trikotu ATSV, odolná proti uzlům blokujícím proud vody. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice PLUS 1/2" 25 m
514 Kč

Odolná a flexibilní třívrstvá hadice je vyztužena přízí nejvyšší kvality. 1/2 coulová. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice PLUS 1/2" 50 m
999 Kč

Odolná a flexibilní třívrstvá hadice je vyztužena přízí nejvyšší kvality. 1/2 coulová. Délka: 50 m.

Cellfast Hadice PLUS 3/4" 25 m
839 Kč

Odolná a flexibilní třívrstvá hadice je vyztužena přízí nejvyšší kvality. 3/4 coulová. Délka: 25 m.

Cellfast Hadice SPRING do trávníku 7,5 m
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hadice skládající se ze tří trubek má několik trysek pro rovnoměrné zalévání po celé délce hadice. Délka: 7,5 m.

Cellfast Hrábě CELLFAST 37 cm kov., ERGO, násada 150 cm
525 Kč

Univerzální kovové hrábě, 14 zubů, šířka pracovní plochy 37 cm- ideální pro vyrovnání, lámání hrudek půdy a hrabání trávy- tvrzená, trvanlivá hlava z borové oceli- hliníková, lehká, rovná rukojeť s vysokou pevností- systém SAFETOUCH ™ zajišťuje bezpečné u

Cellfast Hrábě na listí CELLFAST Ergo 43 cm
452 Kč

Hrábě na listí, šířka pracovní plochy 43 cm, násada 165 cm- materiál plast- pro hrabání listí, trávy a jiného zahradního odpadu na malých i velkých plochách- hřeben je možné odcvaknout a použít jako držadlo pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost- rovná lehká hliníková rukojeť s vysokou pevn…

Cellfast Lopata CELLFAST 26cm ERGO s násadou Fiberglass
706 Kč

Lopata 26 cm ERGO s násadou- slouží k nakládání a manipulaci sypkých materiálů, písku, štěrku a půdy- ergonomická rukojeť zaručuje správné, stabilní držení těla při minimalizaci svalového napětí- tvar rukojeti zajišťuje bezpečné a pohodlné uchopení- systé