Cellfast drápek 3 hroty PH
79 Kč
77 Kč

Novinka

Kvalitně provzdušněná půda zajišťuje rychlejší růst květin. Cellfast drápek se 3 hroty je pro tuto práci ideální, stejně tak je vhodný při přípravě lůžka pro setí semen. Disponuje ergonomicky tvarovanou rukojetí a silnými zuby s podélným řezem. Vyrobeno z odolného kompozitu, který je vyztužen skelnými vlákny.


Cellfast hrábě na listí 43 cm ERGO PH
169 Kč

159 Kč

Novinka

Ideální pro hrabání listí, trávy a dalšího zahradního odpadu na malých i velkých plochách. Cellfast hrábě o pracovní šířce 43 cm lze použít jako ruční nástroj pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost. Unikátní tvar snižuje ucpávání zubů.


Cellfast hrábě na listí 43 cm ERGO PH S NÁSADOU 165 cm
409 Kč

Novinka

Ideální pro hrabání listí, trávy a dalšího zahradního odpadu na malých i velkých plochách. Cellfast hrábě o šířce 43 cm nabízí pevnou a lehkou hliníkovou násadu o délce 165 cm. Hřeben lze odcvaknout a použít jako ruční nástroj pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost.


Cellfast hrábě na listí 52,5 cm ERGO PH
189 Kč

Novinka

Ideální pro hrabání listí, trávy a dalšího zahradního odpadu na malých i velkých plochách. Cellfast hrábě o pracovní šířce 52,5 cm lze použít jako ruční nástroj pro přepravu listí do kolečka nebo na kompost. Unikátní tvar snižuje ucpávání zubů.


Cellfast kolík sázecí ERGO PH
129 Kč

Novinka

Ideální pro snadnou výsadbu semen, cibulí a jemných sazenic. Cellfast sázecí kolík ERGO je funkční nástroj s dlouhou životností. Disponuje ergonomicky tvarovanou rukojetí a nabízí jednoduchou údržbu.


Cellfast lopatka sázecí ERGO š. 6 cm kov + PH (úzká)
189 Kč

Novinka

Ideální pro přesazování malých hrnkových rostlin nebo výsadbu záhonových rostlin. Cellfast lopatka o šířce 6 cm disponuje čepelí z kvalitní nerezové oceli a systémem SAFETOUCH pro bezpečné uchopení a maximální pohodlí. Nechybí ergonomicky tvarovaná rukojeť s podporou palce.


Cellfast lopatka sázecí ERGO š. 8 cm kov + PH (široká)
189 Kč

Novinka

Ideální pro přesazování hrnkových nebo výsadbu záhonových rostlin. Cellfast lopatka o šířce 8 cm disponuje čepelí z kvalitní nerezové oceli a systémem SAFETOUCH pro bezpečné uchopení a maximální pohodlí. Nechybí ergonomicky tvarovaná rukojeť s podporou palce.


Cellfast lopatka sázecí š. 7,2 cm PH
79 Kč
77 Kč

Novinka

Ideální pro výsadbu malých hrnkových či záhonových rostlin. Cellfast lopatka o šířce 7,2 cm je vyrobena z odolného kompozitu, který je vyztužen skelnými vlákny. Materiál je bezpečný pro rostliny a pro styk s potravinami. Nechybí otvor v rukojeti pro jednoduché zavěšení a skladování.


Cellfast násada pro hrábě na listí ERGO 166 cm PH
299 Kč

Novinka

Rovná a lehká hliníková násada s vysokou pevností. Cellfast ERGO o délce 166 cm disponuje systémem SAFETOUCH pro bezpečné uchopení a maximální pohodlí. Nechybí univerzální adaptér pro rychlou výměnu hřebenů a otvor pro jednoduché zavěšení a skladování.


Cellfast okopávačka 3 hroty PH
129 Kč

119 Kč

Novinka

Kvalitně provzdušněná půda zajišťuje rychlejší růst květin. Cellfast okopávačka se 3 hroty je pro tuto práci ideální, stejně tak je vhodná při přípravě lůžka pro setí semen. Disponuje ergonomicky tvarovanou rukojetí a silnými zuby s podélným řezem. Vyrobena z odolného kompozitu, který je vyztužen skelnými vlákny.