Celly Handsfree BH11, bílá
546 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátové hands-free do auta lze propojit až na vzdálenost 10 metrů. Celly Headset do auta BH11WH se propojuje pomocí technologie Bluetooth 3.0 + EDR a umožňuje vám telefonovat po dobu až 3 hodin. Nechybí možnost spárování dvou telefonů naráz. Lze umístit na pravé i levé ucho.

Celly Set 2v1 Bluetooth headset a autonabíječka, černá BHDUOBK-32%
1 190 Kč 798 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická sada autonabíječky a hands-free headsetu. Celly Bluetooth headset je ukrytý přímo v nabíječce, odpadnou vám tak starosti s nabíjením. Má Bluetooth 4.0 s dosahem až 10 m a díky funkci Multipoint ho můžete spárovat se 2 zařízeními zároveň. Nabíječka má 1 port USB s výstupem 2,1 A.

Celly Autonabíječka + microUSB kabel, černá
349 Kč 339 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s microUSB kabelem CCUSBMICRO zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. MicroUSB kabel je součástí balení.

Celly Autonabíječka + USB-C kabel, černá
451 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s USB-C kabelem CCUSBTYPEC zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. USB-C kabel je součástí balení.

Celly Tripod na mobil Nano Tripod CLICKNANOTRIWH - bílý
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní mini tripod pro mobil, akční kameru či foťák měří sbalený jenom 9 cm. CELLY Nano Tripod CLICKNANOTRIBK je ideální pro smartphony o šířce 8,5 cm, na fotoaparáty je pak vybaven 1/4" závitem. Díky horizontálnímu otočení o 360° snadno pořídíte přesně ten záběr, který potřebujete.

Celly TPU kryt pro Huawei Mate 30 Pro (GELSKIN867)
212 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní kryt Celly TPU kryt pro Huawei Mate 30 Pro (GELSKIN867) chrání váš telefon před nárazy, pády i škrábanci. Perfektně přilne k telefonu protiskluzovým povrchem brání vyklouznutí z ruky. Přesné výřezy na daný typ telefonu umožňují plný přístup k tlačítkům a konektorům.

Celly Wally kryt kniha pro Honor View 20 (WALLY824)
406 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Wally kryt kniha pro Honor View 20 (WALLY824) s transparentní vaničkou uvnitř pro vyšší stupeň ochrany. Na zadní straně je otvor pro fotoaparát a kryt poslouží také jako stojánek. Pouzdro z umělé kůže disponuje praktickými vnitřními kapsami na karty. Zavírání pouzdra na magnet.

Celly Feeling kryt na iPhone X/XS FEELING900BK, černý-34%
599 Kč 395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone X/XS FEELING900BK je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Lepící magnetický držák do auta (GHOSTFIXXL)
297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální Celly Lepící magnetický držák do auta (GHOSTFIXXL) pro rozměrnější typy telefonu využívá princip magnetu, který nijak nepoškodí vaše zařízení. Instalace přilepením k hladkému rovnému povrchu.

Celly magnetický držák do auta (GHOSTVENT)-20%
299 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální Celly magnetický držák do auta (GHOSTVENT) pro rozměrnější typy telefonu využívá princip magnetu, který nijak nepoškodí vaše zařízení. Instalace zasunutím držáku do mřížky ventilace – telefon díky tomu máte neustále na očích.

Celly Wally kryt kniha pro Xiaomi Mi 9 (WALLY841)
399 Kč 395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Wally kryt kniha pro Xiaomi Mi 9 (WALLY841) s transparentní vaničkou uvnitř pro vyšší stupeň ochrany. Na zadní straně je otvor pro fotoaparát a kryt poslouží také jako stojánek. Pouzdro z umělé kůže disponuje praktickými vnitřními kapsami na karty. Zavírání pouzdra na magnet.

Celly Energy Powerbank 5000mAh modrá (PBE5000BL)-20%
369 Kč 292 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultratenká powerbanka s kapacitou 5 000 mAh a LED indikací stavu baterie. Celly Energy Powerbank 5000mAh modrá (PBE5000BL) nabízí 2× USB porty s celkovým výstupem 2,1 A pro nabíjení dvou zařízení současně.

Celly Vyvýšený magnetický držák (GHOSTDASH) - rozbaleno-16%
649 Kč 545 Kč

Rozbaleno

Univerzální Celly Vyvýšený magnetický držák (GHOSTDASH) do auta nebo na pracovní plochu upevníte přísavným podstavcem. Telefon v držáku můžete otáčet o 360 °, takže displej máte neustále na očích. Balení obsahuje 2 lepicí kovové desky pro vaše zařízení.

Celly Airpod Case AIRCASEBK, černý
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový kryt na AirPods pouzdro chrání vaši AirPods soupravu před mechanickým poškozením. Celly Airpod Case AIRCASEBK je vyrobené na míru pro daný model, a to včetně přesného výřezu pro dobíjecí konektor. Balení obsahuje sportovní silikonové nástavce pro AirPods sluchátka.

Celly Airpod Case AIRCASERD, červený
349 Kč 344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový kryt na AirPods pouzdro chrání vaši AirPods soupravu před mechanickým poškozením. Celly Airpod Case AIRCASERD je vyrobené na míru pro daný model, a to včetně přesného výřezu pro dobíjecí konektor. Balení obsahuje sportovní silikonové nástavce pro AirPods sluchátka.

Celly bezdátová nabíječka s držákem (MOUNTCHARGEBK) - zánovní-33%
1 190 Kč 793 Kč

Zánovní

Univerzální držák na telefon s bezdrátovým nabíjením. Celly bezdátová nabíječka s držákem (MOUNTCHARGEBK) můžete upevnit na palubní desku, čelní sklo i do mřížky ventilace a vejde se do něj telefon s úhlopříčkou do 6,5 ". Po vložení smartphonu se pogumované kleště automaticky zaklapnou, držák tak můžete obsluhovat pohodlně jednou rukou.

Celly USB-C to HDMI adaptér PROUSBCHDMIDS-19%
649 Kč 525 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Propojovací kabel od značky Celly pro rozšíření konektivity vašeho počítače prostřednictvím USB-C portu. Maximální výstup ve 4k (3840×2160) při 30Hz. Odolné materiálové zpracování. Ideální pomůcka k propojení PC s dalším monitorem. Délka redukce 15 cm.

Celly Wally kryt kniha pro Honor 20 (WALLY852)-35%
399 Kč 257 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Wally kryt kniha pro Honor 20 (WALLY852) s transparentní vaničkou uvnitř pro vyšší stupeň ochrany. Na zadní straně je otvor pro fotoaparát a kryt poslouží také jako stojánek. Pouzdro z umělé kůže disponuje praktickými vnitřními kapsami na karty. Zavírání pouzdra na magnet.

Celly Wally kryt kniha pro Samsung Galaxy A8S (WALLY821)-73%
399 Kč 104 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Wally kryt kniha pro Samsung Galaxy A8S (WALLY821) s transparentní vaničkou uvnitř pro vyšší stupeň ochrany. Na zadní straně je otvor pro fotoaparát a kryt poslouží také jako stojánek. Pouzdro z umělé kůže disponuje praktickými vnitřními kapsami na karty. Zavírání pouzdra na magnet.

Celly Autonabíječka Turbo (3x USB; 4,4 A), černá-37%
399 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena třemi USB porty. Celly autonabíječka 4,4 A, 3× USB CC3USBTURBOBK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Podporuje rychlonabíjení Quick charge 3.0 a díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Feeling kryt na Huawei P30 FEELING848BL, modrý-35%
599 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na Huawei P30 FEELING848BL je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na iPhone 11 Pro FEELING1000BK, černý-78%
599 Kč 128 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone 11 Pro FEELING1000BK je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Wally kryt kniha pro iPhone 11 (WALLY1001)
399 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Wally kryt kniha pro iPhone 11 (WALLY1001) s transparentní vaničkou uvnitř pro vyšší stupeň ochrany. Na zadní straně je otvor pro fotoaparát a kryt poslouží také jako stojánek. Pouzdro z umělé kůže disponuje praktickými vnitřními kapsami na karty. Zavírání pouzdra na magnet.

Celly Autonabíječka Turbo (3x USB; 4,4 A), bílá
399 Kč 370 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena třemi USB porty. Celly autonabíječka 4,4 A, 3× USB CC3USBTURBOWH zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Podporuje rychlonabíjení Quick charge 3.0 a díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Feeling kryt na Huawei P30 Lite FEELING844BL, modrý-51%
599 Kč 291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na Huawei P30 Lite FEELING844BL je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na iPhone 11 FEELING1001BL, modrý-50%
599 Kč 298 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone 11 FEELING1001BL je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na iPhone 11 Pro Max FEELING1002RD, červený-78%
599 Kč 128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone 11 Pro Max FEELING1002RD je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na iPhone 7 Plus/8 Plus FEELING801BL, modrý-35%
599 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone 7 Plus/8 Plus FEELING801BL je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na iPhone 7 Plus/8 Plus FEELING801RD, červený-35%
599 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone 7 Plus/8 Plus FEELING801RD je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na iPhone XS Max FEELING999BK, černý-78%
599 Kč 128 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na iPhone XS Max FEELING999BK je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Feeling kryt na Samsung Galaxy S10e FEELING892BL, modrý-35%
599 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu mobilnímu telefonu švih. Celly Feeling kryt na Samsung Galaxy S10e FEELING892BL je vyrobený na míru danému modelu a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Vnitřní strana je lemovaná mikrovláknem, váš telefon tedy bude jako v bavlnce.

Celly Gelskin silikónový obal - LG Optimus L5 II, modré - rozbaleno-48%
299 Kč 154 Kč

Rozbaleno

Silikonové pouzdro CELLY GELSKIN je vynikající ochrana pro mobilní telefon LG Optimus L5 II. Je vyrobeno z tenkého silikonu a přesně na míru daného telefonu. Pouzdro nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti telefon vyndat z pouzdra.

Celly Sparkle kryt pro iPhone 11 Pro Max průhledný (SPARKLE1002WH)-33%
299 Kč 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Sparkle kryt pro iPhone 11 Pro Max průhledný (SPARKLE1002WH) z tenkého silikonu s vnitřní stranou z mikrovlákna perfektně padne do ruky a neklouže. Přesné výřezy na konektory a fotoaparát neomezují přístup k funkcím telefonu – sluchátkové a nabíjecí konektory.

Celly TPU kryt pro Samsung Galaxy A10 (GELSKIN839)-74%
199 Kč 50 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zadní kryt Celly TPU kryt pro Samsung Galaxy A10 (GELSKIN839) chrání váš telefon před nárazy, pády i škrábanci. Perfektně přilne k telefonu protiskluzovým povrchem brání vyklouznutí z ruky. Přesné výřezy na daný typ telefonu umožňují plný přístup k tlačítkům a konektorům.

Celly TPU kryt pro Samsung Galaxy Note S10 (GELSKIN874)-74%
199 Kč 50 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní kryt Celly TPU kryt pro Samsung Galaxy Note S10 (GELSKIN874) chrání váš telefon před nárazy, pády i škrábanci. Perfektně přilne k telefonu protiskluzovým povrchem brání vyklouznutí z ruky. Přesné výřezy na daný typ telefonu umožňují plný přístup k tlačítkům a konektorům.

Celly je italská společnost, který byla založe v roce 1998 v Itálii. Od té doby působí úspěšně v oblasti mobilního příslušenství a to nejenom v Itálii, ale i v dalších zemích Evropy. Posláním společnosti Celly je zajistit a poskytnout svým zákazníkům jedinečnou inovaci tím, že extrémní pozornost kladou na kvalitu a funkčnost, v předpokládaném čase a za konkurenceschopné ceny.

Celly je italská společnost, který byla založe v roce 1998 v Itálii. Od té doby působí úspěšně v oblasti mobilního příslušenství a to nejenom v Itálii, ale i v dalších zemích Evropy. Posláním společnosti Celly je zajistit a poskytnout svým zákazníkům jedinečnou inovaci tím, že extrémní pozornost kladou na kvalitu a funkčnost, v předpokládaném čase a za konkurenceschopné ceny.