10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Cera Novecento

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Cera Novecento Červený napouštěcí a brusný olej Olio rosso Cera Novecento Nažloutlý napouštěcí a brusný olej Olio paglierino
Cera Novecento Červený napouštěcí a brusný olej Olio rosso

Červený napouštěcí a brusný olej pro zvýraznění struktury dřeva, na tmavé dřeviny. Vyživuje a proniká do vláken dřeva, oživuje jeho barvy a dodává dřevu teplé a příjemné tóny. Olej je vhodný pro aplikaci před nanášením šelaku na starožitný nábytek.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Cera Novecento Nažloutlý napouštěcí a brusný olej Olio paglierino Cera Novecento Nažloutlý napouštěcí a brusný olej Olio paglierino
Cera Novecento Nažloutlý napouštěcí a brusný olej Olio paglierino

Nažloutlý napouštěcí brusný olej pro zvýraznění struktury dřeva, na světlé dřeviny. Vyživuje a proniká do vláken dřeva, oživuje jeho barvy a dodává dřevu teplé a příjemné tóny. Olej je vhodný pro aplikaci před nanášením šelaku na starožitný nábytek.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Cera Novecento je značkou italské firmy Gualtiero Meazza Srl. s tradicí od roku 1985. Pod značkou Cera Novecento se nabízí široká škála výrobků na dřevo, nábytek, parkety a dále také pro obnovu a ošetření jakéhokoli povrchu v domě, od terakoty po mramor, od keramiky po gumu, od železa po kůži. Tajemstvím Cera Novecento je tradice: ingredience jsou ve skutečnosti míchány podle receptur, které mají staletou historii.