Cerea Flapjack arašídový gluten free 60g Cereabar
25 Kč

FLAPJACK arašídy (bez lepku) Energetická tyčinka s jáhlovými vločkami. Zdroj vlákniny – S kvalitním českým máslem – Neobsahuje ztužené a palmové tuky – Slazeno medem a třtinovým cukrem.

Cerea Flapjack banán & karamel gluten free 60g Cereabar
25 Kč

FLAPJACK banán & karamel (bez lepku) Energetická tyčinka s ovesnými bezlepkovými vločkami. Zdroj vlákniny – S kvalitním českým máslem – Neobsahuje ztužené a palmové tuky – Slazeno medem a třtinovým cukrem.

Cerea Flapjack vlašský oříšek gluten free 60g Cereabar
25 Kč

FLAPJACK vlašský oříšek (bez lepku) Energetická tyčinka s bezlepkovými ovesnými vločkami. Vlašské ořechy napomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi a jsou zdrojem vitamínů B a E. Zdroj vlákniny – S kvalitním českým máslem – Neobsahuje ztužené a palmové tuky – Slazeno medem a třtinovým cukrem.

Cerea Flapjack brusinka gluten free 60g Cereabar
25 Kč

FLAPJACK brusinka (bez lepku) Energetická tyčinka s ovesnými vločkami. Brusinky blahodárně účinkují na imunitní systém a mají antioxidační účinky. Zdroj vlákniny – S kvalitním českým máslem – Neobsahuje ztužené a palmové tuky – Slazeno medem a třtinovým cukrem.

Cerea Flapjack Belgická čokoláda mandle kokos, gluten free 60g Cereabar
25 Kč

FLAPJACK kokos & belgická čokoláda (bez lepku) Energetická tyčinka s jáhlovými vločkami. Ideální volba pro všechny, kdo milují čokoládu, mandle a kokos. Bez lepku – S kvalitním českým máslem – Neobsahuje ztužené a palmové tuky – Slazeno medem a třtinovým cukrem.