CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR sprej na řetězy a lana VMD 110
290 Kč

CHEMSTR sprej na řetězy a lana VMD 110. CHEMSTR Sprej na řetězy a lana VMD 110 je sprej s lubrikačními vlastnostmi, který je určený pro kovové řetězy kol,  motocyklů a průmyslových strojů. Perfektně přilne k povrchu, odolává vysokému tlaku a má excelentní penetrační schopnosti.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Anti-seize keramická pasta CHKER
835 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Anti-seize keramická pasta CHKER. CHEMSTR Anti-seize keramická pasta CHKER slouží k promazání brzd, závitů, uzávěrů, zapalovacích svíček, svorek akumulátorů, generátorů, boilerů, převodů, ventilů, čepů, šroubů a matic. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Anti-seize keramik CHASK
490 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Anti-seize keramik CHASK. CHEMSTR Anti-seize keramik CHASK je výkonná montážní pasta na bázi keramiky bez kovů a grafitu. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Anti-seize metal CHASM
448 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Anti-seize metal CHASM. CHEMSTR Anti-seize metal CHASM je výkonná montážní pasta na bázi grafitových částic s vysokou odolností proti otěru. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Bio - čistič Floor - kanystr 10 l 12.0051
1 452 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Bio – čistič Floor – kanystr 10 l 12.0051. Bio čistič Floor slouží zejména jako náplň do podlahových čistících zařízení a je vhodný na čištění podlah, výrobních linek atd. Bio čistič Floor je možné použít i pro manuální čištěníje.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Bio - citrusový čistič - sprej 400 ml CHCITRUS
315 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Bio – citrusový čistič – sprej 400 ml CHCITRUS. Citrusový čistič odstraňuje zbytky lepidel, graffiti, pryskyřice, dehet a oleje. Složení s vysoce kvalitním organickým alkoholem, čisticí účinek je umocněn extraktem z kůry citrusových plodů. Ideální jako příprava povrchu před lakováním.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Aktivátor AN MACA11Y150
303 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR CH Aktivátor AN MACA11Y150. CHEMSTR CH Aktivátor AN je vhodný pro všechny typy anaerobních lepidel. Urychluje vytvrzování při nízkých teplotách (pod 50 °C) a při pasivních materiálech. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Gel 454 MGLGT20
405 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR CH Gel 454 MGLGT20. CHEMSTR CH Gel 454 MGLGT20 (50g) je speciální vteřinové tixotropní lepidlo. Nestéká, dobře se používá na vertikálních plochách. Ideální pro lepení kovu, dřeva a plastu. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Lepidlo 500 - 20 g lahvička CH500
303 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR CH Lepidlo 500 – 20 g lahvička CH500. Lepidlo s vysokým účinkem lepení i při použití velmi malého množství produktu. Je vhodné na různé povrchy – plasty (PVC a další), gumu, metalické povrchy atd. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH MS Polymer HT MMSHTG
545 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR CH MS Polymer HT MMSHTG. CHEMSTR CH MS Polymer HT je odolný vůči chloru, UV záření a přírodním vlivům.  Bez zápachu. Přilne k různým kovům, sklu, keramice, kamenům, mědi, zinku, hliníku, dřevu a k mnoha dalším povrchům.  Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH MS Polymer - transparentní MMSK290-T
496 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR CH MS Polymer – transparentní MMSK290-T. CHEMSTR CH MS Polymer – transparentní je odolný vůči chloru, UV záření a přírodním vlivům. Bez zápachu. Přilne k různým kovům, sklu, keramice, kamenům, mědi, zinku, hliníku, dřevu a  k mnoha dalším povrchům.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Primer č. 7 MACP7F15
678 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR CH Primer č. 7 MACP7F15. CHEMSTR CH Primer č. 7 MACP7F15 je nutný pro lepení PP, PE, silikonu a dalších obtížně lepitelných materiálů. Bez použití primeru se u těchto materiálů dosáhne pouze přilnavosti, nikoliv pevného spojení. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR chromový sprej s vysokým leskem 400 ml CHCR
369 Kč

CHEMSTR chromový sprej s vysokým leskem 400 ml CHCR. CHEMSTR chromový sprej s vysokým leskem vytváří na povrchu vysoce lesklou vrstvu (není odolná otěru), která přilne na veškerých kovech, skle, keramice, dřevě a většině plastů. Je vhodný především k dekorativnímu užití.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Čistič elektrokontaktů VMD037
345 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Čistič elektrokontaktů VMD037. CHEMSTR Čistič elektrokontaktů je vyvinut a testován pro deoxidaci elektrických a elektronických komponentů. Tento produkt eliminuje všechny stopy nečistot, které mohou zhoršit vlastnosti elektrokontaktů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR čistič fast dry - sprej 500 ml CHFAST
200 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR čistič fast dry – sprej 500 ml CHFAST. Čistič fast dry je extra účinný odmašťovač a intenzivní čistič pro všechny kovové povrchy. Velmi rychle se odpařuje. Čistící prostředek s rychlým efektem. Je vhodný i na odstranění silných nečistot. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR čistič klimatizací VMD016
290 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR čistič klimatizací VMD016. CHEMSTR Čistič klimatizací je určený pro čištění klimatizačních jednotek, který odstraňuje nepříjemné pachy a jejich zdroje. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Cockpit sprej 400 ml s pomerančovou vůní CH014
218 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Cockpit sprej 400 ml s pomerančovou vůní CH014. Cockpit sprej slouží k čištění palubních desek automobilů a dalších dopravních prostředků. Čistí citlivě a proto je produkt možné aplikovat na širokou škálu povrchů. Zbavuje mastnoty a prachu, zároveň chrání i před jeho ulpíváním.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Cockpit sprej VMD014
218 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Cockpit sprej VMD014. Cockpit sprej slouží k čištění palubních desek automobilů a dalších dopravních prostředků. Čistí citlivě a proto je produkt možné aplikovat na širokou škálu povrchů. Zbavuje mastnoty a prachu, zároveň chrání i před jeho ulpíváním.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Corro ochrana WAX CHCORO
290 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Corro ochrana WAX CHCORO. CHEMSTR Corro ochrana WAX chrání před korozí s dvojitým efektem. Poskytuje skvělé povrchové krytí. Odolné vůči vlivům počasí, odpuzuje vlhkost a rychle schne. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH CA-STAR 2K MGLSTARS10
944 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH CA-STAR 2K MGLSTARS10. CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH CA-STAR 2K (10g) se vyznačuje vysokou viskozitou a pevností. CH CA Star 2K je vhodné na lepení plastů (ABS, PVC), gumy, kůže a kovů. Lepidlo je takřka nekvetoucí a je odolné vůči chemikáliím.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH POLY 10:1 MPES50
1 464 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH POLY 10:1 MPES50. CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH POLY 10:1 (50g) je strukturální dvousložkové lepidlo speciálně vyvinuté k lepení polyolefinů a nízkoenergetických plastů jako PP a PE. Vykazuj vynikající odolnost vůči vlhkosti.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Elastomer P ’80' CHR80
6 546 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Elastomer P ’80' CHR80. CHEMSTR Elastomer P ’80' je pastovitý elastomer s vysokou odolností. Je vytvořen pro opravy pogumovaných dílů a zároveň je vhodný k aplikacím na oběžná kola, skluzy, násypky, ventily, válce, terénní pneumatiky,  dopravníkové pásy, atd.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Aqua CH19054SG
417 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR epoxidová tyčinka Aqua CH19054SG. Opravárenská tyčinka 115g aqua. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů pod vodou. Lze mechanicky opracovat. Počáteční vytvrzení po 15 minutách.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Hliník CH19051SG
417 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR epoxidová tyčinka Hliník CH19051SG. Opravárenská tyčinka 115g hliník. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů. Vhodné pro aplikace pod vodou. Lze mechanicky opracovat. Počáteční vytvrzení po 4 minutách.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Měď CH19053SG
417 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR epoxidová tyčinka Měď CH19053SG. Opravárenská tyčinka 115g měd. Epoxidová tyčinka měď je mědí vyztužený epoxidový tmel. Rychle vytvrzuje a používá se k opravě a zacelení trubek, tyčí, nádrží a nádob vyrobených z mědi, mosazi, bronzu a dalších neželezných kovů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Ocel CH19050SG
417 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR epoxidová tyčinka Ocel CH19050SG. Opravárenská tyčinka 115g ocel. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů z oceli. Lze mechanicky opracovat. Počáteční vytvrzení po 3 minutách.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Plast CH19055SG
417 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR epoxidová tyčinka Plast CH19055SG. Opravárenská tyčinka 115g plast. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů z plastů. Vhodné pro aplikace pod vodou. Lze mechanicky opracovat.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Titan CH19056SG
581 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR epoxidová tyčinka Titan CH19056SG. Opravárenská tyčinka 115g titan. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených kovových povrchů. Vhodné pro aplikace pod vodou. Lze mechanicky opracovat.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR factotum VMD001
339 Kč

CHEMSTR factotum VMD001. CHEMSTR Factotum je produkt s univerzálním použitím, který má širokou škálu uplatnění. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Hledač netěsností CH047
248 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Hledač netěsností CH047. CHEMSTR Hledač netěsností CH047 slouží k rychlému, jednoduchému a spolehlivému vyhledání trhlin a netěsností na plynovém a vzduchovém potrubí. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR hliníkový sprej otěruodolný CHA100
375 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR hliníkový sprej otěruodolný CHA100. CHEMSTR hliníkový sprej otěruodolný CH100 vytváří vrstvu, která přilne k povrchu a chrání ho před přírodními vlivy. Je odolný vůči otěru a korozi. Teplotní odolnost je +800 °C. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR hliníkový sprej s vysokým leskem CHA400
375 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR hliníkový sprej s vysokým leskem CHA400. CHEMSTR hliníkový sprej s vysokým leskem CHA400 je hliníkový sprej s vysokým leskem slouží především jako designový prvek a  povrchová ochrana. Přilne téměř ke všem kovovým povrchům. Teplotní odolnost je až +800 °C. Není odolný otěru.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Lepidlo CH premium duplex MGL.PD.F20
1 307 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Lepidlo CH premium duplex MGL.PD.F20. CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme3 (25g) se používá na lepení skla, kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. Lepidlo je  nekvetoucí a bez zápachu. Dosahuje rychlé ruční pevnosti.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme1 MGLX1ST12
436 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme1 MGLX1ST12. CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme1 (12g) se používá na lepení skla, kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. Lepidlo je nekvetoucí a bez zápachu. Dosahuje rychlé ruční pevnosti. Přilne k mnoha různým materiálům, jako jsou kovy, guma, dřevo, lepenka a většina plastů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme2 MGL.X2.F12
436 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme2 MGL.X2.F12. CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme2 (12g) se používá na lepení skla, kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. Lepidlo je  nekvetoucí a bez zápachu. Dosahuje rychlé ruční pevnosti. Přilne k mnoha různým materiálům, jako jsou kovy, guma, dřevo, lepenka a většina  plastů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme3 MGL.X3.F12
436 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme3 MGL.X3.F12. CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme3 (12g) se používá na lepení skla, kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. Lepidlo je  nekvetoucí a bez zápachu. Dosahuje rychlé ruční pevnosti. Přilne k mnoha  různým materiálům, jako jsou kovy, guma, dřevo, lepenka a většina plastů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR lepidlo ve spreji VMD106
278 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR lepidlo ve spreji VMD106. CHEMSTR lepidlo ve spreji je velmi výkonný produkt na bázi termoplastických elastomerů a syntetických pryskyřic. Vhodný pro lepení gumy, syntetických materiálů, koberců tkaniny, dřeva, kovu, papíru, atd.  Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR měděný sprej 400 ml CHMED
405 Kč
+ doprava zdarma

CHEMSTR měděný sprej 400 ml CHMED. CHEMSTR měděný sprej k pokovování povrchů s vysokým obsahem mědi. Odolává vlivům počasí. Poskytuje spolehlivou korozní ochranu. Používá se k ochraně a vizuálnímu vylepšení různých materiálů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR mosazný sprej 400 ml CHMOS
351 Kč

CHEMSTR mosazný sprej 400 ml CHMOS. CHEMSTR mosazný sprej je vhodný k pokovování povrchů s vysokým obsahem mosazi. Odolává vlivům počasí. Poskytuje spolehlivou korozní ochranu. Používá se k ochraně a vizuálnímu vylepšení různých materiálů.