CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Mycí pasta citrus CHCITR
944 Kč

CHEMSTR Mycí pasta citrus CHCITR. CHEMSTR Mycí pasta citrus je vysoce kvalitní a účinná mycí pasta, která odstraňuje velké množství odolných nečistot jako čerstvou barvu, zbytky lepidel, oleje, maziva, dehet, živici, pryskyřice atd. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR PTFE Sprej CH075
387 Kč

CHEMSTR PTFE Sprej CH075. CHEMSTR PTFE Sprej CH075 je suché mazivo vyvinuté pro ochranu veškerých bezúdržbových kluzných ložisek, kovových, dřevěných dílů. Produkt ochraňuje gumové díly,  těsnění a plastické hmoty před stárnutím.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR řezný olej Inoxcut - sprej 400 ml CHINOX
424 Kč

CHEMSTR řezný olej Inoxcut – sprej 400 ml CHINOX. CHEMSTR Řezný olej Inoxcut je vysoce účinný řezný olej vhodný i pro nerezovou ocel. Neobsahuje chlór. Obsahuje chladící substance, které utváří ochranný film, který je odolný vysokému tlaku a vysokým teplotám. Operativní teplota spreje je 150°C.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Ocel CH19050SG
417 Kč

CHEMSTR epoxidová tyčinka Ocel CH19050SG. Opravárenská tyčinka 115g ocel. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů z oceli. Lze mechanicky opracovat. Počáteční vytvrzení po 3 minutách.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR mosazný sprej 400 ml CHMOS
351 Kč

CHEMSTR mosazný sprej 400 ml CHMOS. CHEMSTR mosazný sprej je vhodný k pokovování povrchů s vysokým obsahem mosazi. Odolává vlivům počasí. Poskytuje spolehlivou korozní ochranu. Používá se k ochraně a vizuálnímu vylepšení různých materiálů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Titan CH19056SG
581 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CHEMSTR epoxidová tyčinka Titan CH19056SG. Opravárenská tyčinka 115g titan. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených kovových povrchů. Vhodné pro aplikace pod vodou. Lze mechanicky opracovat.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR čistič fast dry - sprej 500 ml CHFAST
200 Kč

CHEMSTR čistič fast dry – sprej 500 ml CHFAST. Čistič fast dry je extra účinný odmašťovač a intenzivní čistič pro všechny kovové povrchy. Velmi rychle se odpařuje. Čistící prostředek s rychlým efektem. Je vhodný i na odstranění silných nečistot. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Aqua CH19054SG
417 Kč

CHEMSTR epoxidová tyčinka Aqua CH19054SG. Opravárenská tyčinka 115g aqua. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů pod vodou. Lze mechanicky opracovat. Počáteční vytvrzení po 15 minutách.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Měď CH19053SG
417 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CHEMSTR epoxidová tyčinka Měď CH19053SG. Opravárenská tyčinka 115g měd. Epoxidová tyčinka měď je mědí vyztužený epoxidový tmel. Rychle vytvrzuje a používá se k opravě a zacelení trubek, tyčí, nádrží a nádob vyrobených z mědi, mosazi, bronzu a dalších neželezných kovů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Hledač netěsností CH047
248 Kč

CHEMSTR Hledač netěsností CH047. CHEMSTR Hledač netěsností CH047 slouží k rychlému, jednoduchému a spolehlivému vyhledání trhlin a netěsností na plynovém a vzduchovém potrubí. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR hliníkový sprej otěruodolný CHA100
375 Kč

CHEMSTR hliníkový sprej otěruodolný CHA100. CHEMSTR hliníkový sprej otěruodolný CH100 vytváří vrstvu, která přilne k povrchu a chrání ho před přírodními vlivy. Je odolný vůči otěru a korozi. Teplotní odolnost je +800 °C. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme2 MGL.X2.F12
436 Kč

CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme2 MGL.X2.F12. CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme2 (12g) se používá na lepení skla, kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. Lepidlo je  nekvetoucí a bez zápachu. Dosahuje rychlé ruční pevnosti. Přilne k mnoha různým materiálům, jako jsou kovy, guma, dřevo, lepenka a většina  plastů.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Ochrana při svařování VMD041
163 Kč

CHEMSTR Ochrana při svařování VMD041. CHEMSTR Ochrana při svařování VMD041 zabraňuje adhezi kapiček vznikajících během svařování. Produkt neobsahuje silikon a chrání před oxidací a korozí. Vhodný na elektrické a autogenové sváření. Produkt aplikujte před svářením.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Odstraňovač silikonů a lepidel VMD074
272 Kč

CHEMSTR Odstraňovač silikonů a lepidel VMD074. CHEMSTR Odstraňovač silikonů a lepidel VMD074 je bezbarvý čistič na bázi ředidla, odstraňující zbytky silikonu a jejich nevytvrzené části z povrchu. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR řezný olej Biocut CHCUT
357 Kč

CHEMSTR řezný olej Biocut CHCUT. CHEMSTR řezný olej Biocut CHCUT je vysoce účinný řezný olej. Obsahuje chladící substance, které utváří ochranný film, který je odolný vysokému tlaku a vysokým teplotám. Operativní teplota spreje je 150°C.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR sprej ALU ochrana CHALU-0
212 Kč

CHEMSTR sprej ALU ochrana CHALU-0. CHEMSTR Sprej ALU ochrana zamezuje zanášení brusných kotoučů, které se ucpávají při broušení hliníku a dalších barevných kovů a to vlivem nízké tvrdosti broušeného materiálu.  Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Anti-seize keramická pasta CHKER
835 Kč

CHEMSTR Anti-seize keramická pasta CHKER. CHEMSTR Anti-seize keramická pasta CHKER slouží k promazání brzd, závitů, uzávěrů, zapalovacích svíček, svorek akumulátorů, generátorů, boilerů, převodů, ventilů, čepů, šroubů a matic. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Anti-seize metal CHASM
448 Kč

CHEMSTR Anti-seize metal CHASM. CHEMSTR Anti-seize metal CHASM je výkonná montážní pasta na bázi grafitových částic s vysokou odolností proti otěru. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Bio - čistič Floor - kanystr 10 l 12.0051
1 452 Kč

CHEMSTR Bio – čistič Floor – kanystr 10 l 12.0051. Bio čistič Floor slouží zejména jako náplň do podlahových čistících zařízení a je vhodný na čištění podlah, výrobních linek atd. Bio čistič Floor je možné použít i pro manuální čištěníje.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Bio - čistič JET - kanystr 10 l 12.0055
1 325 Kč

CHEMSTR Bio – čistič JET – kanystr 10 l 12.0055. CHEMSTR Bio – čistič JET odmašťuje od sazí, vosku, olejů, tuků, pryskyřic a asfaltu. Čistič JET je přednostně vhodný pro automatické strojní čištění, jako náplň do tlakových zařízení a horkovodních tryskacích strojních zařízení.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Aktivátor AN MACA11Y150
303 Kč

CHEMSTR CH Aktivátor AN MACA11Y150. CHEMSTR CH Aktivátor AN je vhodný pro všechny typy anaerobních lepidel. Urychluje vytvrzování při nízkých teplotách (pod 50 °C) a při pasivních materiálech. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Gel 454 MGLGT20
405 Kč

CHEMSTR CH Gel 454 MGLGT20. CHEMSTR CH Gel 454 MGLGT20 (50g) je speciální vteřinové tixotropní lepidlo. Nestéká, dobře se používá na vertikálních plochách. Ideální pro lepení kovu, dřeva a plastu. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Lepidlo 500 - 20 g lahvička CH500
303 Kč

CHEMSTR CH Lepidlo 500 – 20 g lahvička CH500. Lepidlo s vysokým účinkem lepení i při použití velmi malého množství produktu. Je vhodné na různé povrchy – plasty (PVC a další), gumu, metalické povrchy atd. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH MS Polymer HT MMSHTG
545 Kč

CHEMSTR CH MS Polymer HT MMSHTG. CHEMSTR CH MS Polymer HT je odolný vůči chloru, UV záření a přírodním vlivům.  Bez zápachu. Přilne k různým kovům, sklu, keramice, kamenům, mědi, zinku, hliníku, dřevu a k mnoha dalším povrchům.  Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH MS Polymer - transparentní MMSK290-T
496 Kč

CHEMSTR CH MS Polymer – transparentní MMSK290-T. CHEMSTR CH MS Polymer – transparentní je odolný vůči chloru, UV záření a přírodním vlivům. Bez zápachu. Přilne k různým kovům, sklu, keramice, kamenům, mědi, zinku, hliníku, dřevu a  k mnoha dalším povrchům.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR CH Primer č. 7 MACP7F15
678 Kč

CHEMSTR CH Primer č. 7 MACP7F15. CHEMSTR CH Primer č. 7 MACP7F15 je nutný pro lepení PP, PE, silikonu a dalších obtížně lepitelných materiálů. Bez použití primeru se u těchto materiálů dosáhne pouze přilnavosti, nikoliv pevného spojení. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR čistič klimatizací VMD016
290 Kč

CHEMSTR čistič klimatizací VMD016. CHEMSTR Čistič klimatizací je určený pro čištění klimatizačních jednotek, který odstraňuje nepříjemné pachy a jejich zdroje. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Cockpit sprej 400 ml s pomerančovou vůní CH014
218 Kč

CHEMSTR Cockpit sprej 400 ml s pomerančovou vůní CH014. Cockpit sprej slouží k čištění palubních desek automobilů a dalších dopravních prostředků. Čistí citlivě a proto je produkt možné aplikovat na širokou škálu povrchů. Zbavuje mastnoty a prachu, zároveň chrání i před jeho ulpíváním.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Corro ochrana WAX CHCORO
290 Kč

CHEMSTR Corro ochrana WAX CHCORO. CHEMSTR Corro ochrana WAX chrání před korozí s dvojitým efektem. Poskytuje skvělé povrchové krytí. Odolné vůči vlivům počasí, odpuzuje vlhkost a rychle schne. Od výrobce CHEMSTR – ŠAFAŘÍK na e-shopu Panfitinka.cz.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH CA-STAR 2K MGLSTARS10
944 Kč

CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH CA-STAR 2K MGLSTARS10. CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH CA-STAR 2K (10g) se vyznačuje vysokou viskozitou a pevností. CH CA Star 2K je vhodné na lepení plastů (ABS, PVC), gumy, kůže a kovů. Lepidlo je takřka nekvetoucí a je odolné vůči chemikáliím.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH POLY 10:1 MPES50
1 464 Kč

CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH POLY 10:1 MPES50. CHEMSTR Dvoukomponentní lepidlo CH POLY 10:1 (50g) je strukturální dvousložkové lepidlo speciálně vyvinuté k lepení polyolefinů a nízkoenergetických plastů jako PP a PE. Vykazuj vynikající odolnost vůči vlhkosti.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Elastomer P ’80' CHR80
6 546 Kč

CHEMSTR Elastomer P ’80' CHR80. CHEMSTR Elastomer P ’80' je pastovitý elastomer s vysokou odolností. Je vytvořen pro opravy pogumovaných dílů a zároveň je vhodný k aplikacím na oběžná kola, skluzy, násypky, ventily, válce, terénní pneumatiky,  dopravníkové pásy, atd.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Hliník CH19051SG
417 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CHEMSTR epoxidová tyčinka Hliník CH19051SG. Opravárenská tyčinka 115g hliník. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů. Vhodné pro aplikace pod vodou. Lze mechanicky opracovat. Počáteční vytvrzení po 4 minutách.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR epoxidová tyčinka Plast CH19055SG
417 Kč

CHEMSTR epoxidová tyčinka Plast CH19055SG. Opravárenská tyčinka 115g plast. Produkt je vhodný pro rychlé opravy kovových dílů a používá se nejčastěji pro vyplňování trhlin, děr, netěsností a poškozených povrchů z plastů. Vhodné pro aplikace pod vodou. Lze mechanicky opracovat.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR hliníkový sprej s vysokým leskem CHA400
375 Kč

CHEMSTR hliníkový sprej s vysokým leskem CHA400. CHEMSTR hliníkový sprej s vysokým leskem CHA400 je hliníkový sprej s vysokým leskem slouží především jako designový prvek a  povrchová ochrana. Přilne téměř ke všem kovovým povrchům. Teplotní odolnost je až +800 °C. Není odolný otěru.

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme1 MGLX1ST12
436 Kč

CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme1 MGLX1ST12. CHEMSTR Lepidlo CH Xtreme1 (12g) se používá na lepení skla, kovů, plastů a mnoha dalších materiálů. Lepidlo je nekvetoucí a bez zápachu. Dosahuje rychlé ruční pevnosti. Přilne k mnoha různým materiálům, jako jsou kovy, guma, dřevo, lepenka a většina plastů.