10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Sáčky na dětskou stravu - 10ks Sáčky na dětskou stravu - 10ks
Sáčky na dětskou stravu - 10ks

Cherub Baby opakovaně použitelné cestovní sáčky na kojeneckou výživu představují inovativní, jednoduchý, mobilní a bezpečný způsob, jak ukládat, zmrazit a ohřívat doma či na cestách připravené jídlo. Jako bonus zdarma lžička, která změní barvu, pokud je strava příliš horká!

můžete mít DNES

Od MALL
Savička SIPPY 6m+ Sáčky na dětskou stravu - 10ks
Savička SIPPY 6m+

Savička  6m+  k lahvím Cherub Baby Z lahvičky jednoduše odstraňte dudlík a nahraďte  savičkou.

můžete mít 7.12. - 8.12.

kapsičky na přesnídávky 20ks Sáčky na dětskou stravu - 10ks
kapsičky na přesnídávky 20ks

Cherub Baby  opakovaně použitelné   cestovní obaly na kojeneckou výživu představují inovativní, jednoduchý , mobilní  a  bezpečný způsob,  jak ukládat , zmrazit  a ohřívat   doma připravené  jídlo. Stačí  naplnit  sáček  doma připravenou výživou  a uzavřít  „ziplock“  uzávěrem. 100% těsní.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Cherub Baby Savička savičky: střední Cherub Baby Savička savičky: střední
Cherub Baby Savička savičky: střední

Náhradní savičky  k lahvím Cherub  Baby Cherub Baby dudlíky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby  maximálně napodobovaly  prsní  bradavku. Všechny Cherub Baby dudlíky jsou vyrobeny ze 100% silikonu ,  bez bisfenolu A ( BPA ) , ftalátů , PVC , olova a nitrosaminu .

Momentálně nedostupné

Cherub Baby je jednou z nejoblíbenějších dětských značek v Austrálii. Nabízí bezpečné, inovativní, spolehlivé a cenově dostupné výrobky pro péči o dítě. Cherub Baby nabízí komplexní sortiment pro kojení a krmení dítěte. Hlavní důraz je kladen na co nejbezpečnější a nejzdravější start do života. S nadšením nabízí jedny z nejinteligen­tnějších produktů pro děti na trhu. Celý sortiment lahví, dudlíků a všechny součásti, které přicházejí do přímého styku s mateřským mlékem, nebo dětskou výživou. Jsou bez BPA, olova, nitrosaminu, ftalátů a PVC. Inovativní tým Cherub Baby vytvořil jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších produktů na trhu a neustále se snaží poskytovat bezpečnější, více užitečné a lepší výrobky.