Clementoni Interaktivní medvídek se zvuky
609 Kč 449 Kč

Mluvící medvídek je interaktivní hračka, která je vhodná pro děti od 6 měsíců. Má 5 interaktivních tlačítek. Zpívá, učí děti barvy, písmena, číslice a různé tvary. Ouška slouží na žužlání a okusování.

Clementoni Interaktivní pejsek-20%
599 Kč 479 Kč

Akce

Pejsek KUK je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stiskem tlačítek učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Když ouška zakryjí oči, začíná hra na schovávanou. Stiskem kostičky na obojku se ouška opět otevřou.

Clementoni Interaktivní jednorožec
619 Kč

Plyšový interaktivní jednorožec je hebký mazlíček, který má 5 interaktivních tlačítek pro výuku prvních čísel, písmenek, tvarů a barev. Naučí dítě nová slovíčka díky kouzelným písničkám a veselým rýmovačkám.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba mýdel-34%
653 Kč 429 Kč

Akce

S touto fantastickou sadou Clementoni Dětská laboratoř – Výroba mýdel si užijete spoustu zábavy při výrobě mýdel, sprchového gelu a voňavých koupelových bomb. Nebojte se experimentovat! Smíchejte vůně a změkčující přísady a vytvořte tak svůj jedinečný výrobek.

Clementoni Clemmy Baby - 24 kostek v plastovém pytli
349 Kč 299 Kč

Clemmy baby sada 24 kostek od značky Clementoni. Gumové kostičky, se kterými si může hrát dítě od 6ti měsíců. Kostičky jsou dodávány v praktickém plastovém pytli.

Clementoni Interaktivní stoleček-21%
1 399 Kč 1 099 Kč

Akce

Veselý mluvící hrací stoleček s mnoha interaktivními tlačítky. Jejich cílem je stimulovat interakci s dítětem. Vzdělávací hračka učí děti poznávat čísla, písmenka, tvary a barvy. Stimuluje manuální dovednosti, zrak a sluch.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba svítících krystalů-23%
601 Kč 459 Kč

Akce

S touto kreativní sadou Clementoni Dětská laboratoř – Výroba svítících krystalů se naučíte vyrábět průsvitné, barevné, fluorescenční a zářící krystaly! Laboratoř obsahuje spoustu materiálu k jejich výrobě.

Clementoni Soubor her Lví hlídka 4v1
329 Kč 179 Kč

Užijte si spoustu zábavy se svými dětmi a zahrajte si pexeso, domino nebo skládejte puzzle s obrázky se Lví hlídkou. Děti si s malým Lvím králem užijí spoustu zábavy. Puzzle pomáhá dětem rozvíjet zručnost a pozorovací schopnost, domino a pexeso naučí logice a procvičí paměť.

Clementoni Dětské interaktivní odrážedlo-25%
1 349 Kč 999 Kč

Akce

interaktivním dětským odrážedlem Clementoni je zábava zaručena. Díky tomu, že nohy dítěte zůstávají v kontaktu se zemí, bude mít vaše dítě pocit jistoty. Jízda na odrážedle pomáhá zdokonalovat držení rovnováhy. Součástí odrážedla je zabezpečení proti překlopení.

Clementoni Baby interaktivní volant
409 Kč

Interaktivní dětský volant mluví a potěší každého malého řidiče. Volant má přísavku, pomocí které lze snadno upevnit na rovnou plochu. Učení čísel a básniček s volantem je velká zábava. Volant má LED světla, vydává zvířecí zvuky a roztomilé melodie.

Clementoni Velká sada experimentů 6 v 1 pro holky
1 096 Kč 899 Kč

S touto fantastickou Clementoni Velkou sadou experimentů 6v1 určenou speciálně pro dívky si užiješ spoustu zábavy při vyrábění parfémů, mýdel, voňavých bomb do vody, minerálů a kamenů, šperků a kosmetiky.

Clementoni Dětská laboratoř Výroba hopíků
349 Kč

Novinka

Tato jedinečná sada Výroba hopíků z edice Dětská věda umožní malým vědátorům vyrobit skutečné skákací míčky, které jsou pestrobarevné a zábavné. Proces výroby je jednoduchý a rychlý. Naplněnou formu ponořte do vody a nechte ji několik minut odpočívat. Pokus je dokončen!

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba parfémů
653 Kč 499 Kč

Fantastická sada Clementoni Dětská laboratoř – Výroba parfémů obsahuje přísady a receptury pro vytvoření spousty úžasných parfémových výrobků. Parfémy, mýdla, krémy, aromatické koupelové soli a mnoho dalšího.

Clementoni Clemmy Baby - tahací želva s 15 kostičkami
399 Kč 329 Kč

Clemmy baby tahací želva obsahuje 15 kostiček. Plastový box ve tvaru želvičky mohou děti tahat všude s sebou. Pod krunýřem se schovávají měkké kostky na stavění. Horní část krunýře slouží také jako stavící deska.

Clementoni Dětská laboratoř Výroba mýdel a koupelnových bomb
349 Kč

Novinka

Tato vědecká sada Výroba mýdel a koupelových bomb z edice Dětská laboratoř vám umožní experimentovat s vlastní domácí kosmetikou. S touto fantastickou sadou si užijte spoustu zábavy při výrobě skutečných mýdel a voňavých koupelových bomb. Staňte se mistrem mýdlového umění a obdarujte své přátele.

Clementoni Baby mikrofon

Clementoni Baby mikrofon

Hodnocení: 3,3
269 Kč 259 Kč

Tento zábavný dětský mikrofon bude děti provázet u jejich prvních hudebních vystoupení. Mikrofon má LED světlo, 2 barevné klávesy, mnoho melodií a zábavných zvukových efektů. Stiskněte tlačítko pro zesílení zvuku vašeho hlasu jako u skutečného mikrofonu.

Clementoni Soubor her Trollové 4v1
329 Kč 179 Kč

Užijte si spoustu zábavy se svými dětmi a zahrajte si pexeso, domino nebo skládejte puzzle s obrázky s roztomilými Trolly. Děti si s malými Trollíky užijí spoustu zábavy. Puzzle pomáhá dětem rozvíjet zručnost a pozorovací schopnost, domino a pexeso naučí logice a procvičí paměť.

Clementoni Interaktivní junior kvíz
299 Kč 229 Kč

Interaktivní junior kvíz je vzdělávací hra založená na otázkách a odpovědích pro děti ve věku od 3 do 6 let. 12 vzdělávacích úkolů umožňuje dětem seznámit se se základními pojmy, které jsou formovány v předškolním věku, jako jsou barvy, tvary, čísla a rozvíjet jejich smysl pro pozorování a schopnost logicky se sdružovat.

Clementoni Dětská laboratoř Výroba kamenů a minerálů
499 Kč

Novinka

Tato vědecká sada Výroba kamenů a minerálů z edice Dětská laboratoř umožní malým vědátorům poznat tajemství minerálů. Děti se naučí vytvořit skutečné krystaly a zdobit kameny. Nejprve ale bude nutné z bloku drahokamy a drahé kameny vykopat. V příručce děti objeví všechna tajemství mineralogie, krystalů a chemických reakcí solí!

Clementoni Baby velká kuličková dráha se zvířátky
729 Kč

Novinka

Zábavná kuličková dráha se zvířátky pro batolata. Dráha lze seskládat více způsoby a lze tak vytvářet horizontální a vertikální trasy. Míček pohybující se po dráze míjí zvířátka, která vždy vtipně reagují. Hračka stimuluje rozvoj manuálních dovedností, rozpoznávaní vztahů mezi příčinou a následkem a vizuální vnímání.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba vodních krystalů
700 Kč 599 Kč

Tato neuvěřitelná vědecká sada Clementoni Dětská laboratoř – Výroba vodních krystalů vám pomůže objevit vědu o obřích krystalech. Pomocí speciální nádoby a speciálních solí budete moci sledovat, jak obří barevné krystaly rostou ve vodě. Ke sledování použijte lupu a nenechte si tak ujít ani ten nejmenší detail tohoto fantastického vědeckého pokusu.

Clementoni Minnie - můj první telefon
469 Kč 399 Kč

Minnie můj první telefon obsahuje 6 interaktivních tlačítek, která svítí, učí první písmena, číslice, tvary a barvy. Simuluje dotykový displej. Děti se díky němu učí manuální dovednosti a jemnou motoriku. Vhodný pro děti od 9 měsíců.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba balzámů na rty
350 Kč 299 Kč

Skutečná vědecká sada Clementoni Dětská laboratoř – Výroba balzámů na rty. Díky ilustrovanému manuálu bude vaše dítě vedeno krok za krokem, takže si může hrát naprosto bezpečně. S touto vědeckou sadou si užijete spoustu zábavy!

Clementoni Plyšový lenochod
499 Kč 339 Kč

Plyšový lenochod s interaktivním tlačítkem na bříšku přehraje spoustu veselých melodií a vykouzlí úsměv na tváři dítěte. Suchý zip na končetinách umožní dětem objetí anebo zavěšení lenochoda do různých pozic-třeba hlavou dolů!

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu, velká sada-26%
813 Kč 599 Kč

Akce

Sada Clementoni Dětská laboratoř – Výroba slizu obsahuje vše, co potřebujete k výrobě barevného slizu. Pomocí praktického mixéru vytvoříte svůj barevný sliz velmi snadno! Aby byl váš sliz originální přidejte do něj barevné perličky, třpytky nebo speciální složku, která způsobí, že sliz bude zářit ve tmě.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu - mini set
329 Kč 299 Kč

V Clementoni Dětské laboratoři – Výroba slizu mini set naleznete spousty zajímavých pokusů. Hrajte si a provádějte experimenty jako malí vědci. S touto sadou objevíte tajemství chemie, viskózních tekutin a to zajímavým způsobem.

Clementoni Velká sada experimentů 6 v 1
1 096 Kč 929 Kč

S Clementoni Velkou sadou experimentů 6v1 se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se rozpoznávat kosti a orgány v lidském těle, vypěstuj si lichořeřišnici, zkoumej barevné krystaly, nasimuluj erupci sopky, najdi kostru piraně nebo sestav Sluneční soustavu.

Clementoni Clemmy Baby - Kyblík domeček s otevírací střechou
399 Kč 359 Kč

Krásná a praktická stavebnice pro malé stavitele, dodávána v kyblíku ve taru domečku, který v dětech vzbudí zvídavost. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše skládat a dítě si tak rozvíjí jemnou motoriku, představivost. Dílky jsou bezpečné zároveň i lehce omyvatelné.

Clementoni Dětská laboratoř - Moje první chemická sada
490 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S Clementoni Dětskou laboratoří – první chemickou sadou lze provádět více než 100 bezpečných a zábavných pokusů díky ilustrovanému manuálu a bohaté sadě vědeckých přístrojů. Sestavte si z puzzle periodickou tabulku a získejte další informace o chemických prvcích!

Clementoni Můj první smartphone
299 Kč

Novinka

Zábavný elektronický, mluvící smartphone má jasnou obrazovku a spoustu interaktivních ikon. Díky zvukovým efektům se děti naučí různé zvuky zvířat. Stimuluje manuální dovednost, zrak a sluch. 4 velká tlačítka jsou umístěna na obrazovce. Velké hudební tlačítko je umístěno v dolní části smartphonu.

Clementoni Velká chemická laboratoř
599 Kč

Novinka

Tato vědecká sada Malý chemik z edice Hraj si a poznávej umožní malým vědátorům provádět 150 bezpečných pokusů. A to díky přiloženému ilustrovanému manuálu a bohaté sady vědeckých přístrojů a různých doplňků. Děti mohou vyzkoušet pokusy s věcmi, které každý den používáme, nebo s chemickými látkami, bezpečně!

Clementoni Clemmy plus - Farma (26 kostek)
399 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice z měkkých kostek, která obsahuje navíc i postavu farmáře a další příslušenství, z kterých mohou děti poskládat celou farmu. Kostky jsou vyrobeny z měkké netoxické gumy, která je natolik elastická, že povolí pod stiskem dětské ruky, ale natolik pevná, že drží tvar při stavění.

Clementoni Růstový metr Frozen 30 dílků
269 Kč 179 Kč

Úžasné puzzle a metr na zeď v jednom. Děti si nejprve užijí spoustu zábavy při sestavení puzzle v licenci Frozen. Puzzle se nadále slepí a připevní na zeď. Puzzle pak slouží jako dětský metr. Na metru jsou řádky pro poznámky.

Clementoni Cars 2v1

Clementoni Cars 2v1

Hodnocení: 5
219 Kč 179 Kč

Sada 3 různých puzzlí a hry pexeso v oblíbené dětské licenci Auta. Skládání puzzle pomáhá dětem rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.

Clementoni FROZEN 2 SPA laboratoř
770 Kč 659 Kč

Speciální sada SPA laboratoř v licenci Frozen 2. Balení obsahuje přísady a nástroje pro vytvoření vlastní kosmetiky. Děti si mohou vytvořit parfémy, mýdla, šumivé bomby do koupele a spoustu dalších bezpečných kosmetických výrobků. Se sněhovou královnou Elsou je možné vytvořit i zmrzlé výrobky!

Clementoni Můj první dálkový ovladač
299 Kč

Elektronické dálkové ovládání je super zábava pro děti od 10 měsíců. Ovladač má 10 číselných kláves a 4 barevné klíče. Spousta zvukových a světelných efektů. Podporuje jemnou motoriku, sluch a vizuální vnímání.

Clementoni Puzzle Sofia První 104 dílků
199 Kč 179 Kč

Krásné pohádkové puzzle pro každou malou princeznu. Poskládej si obrázek a užij si spoustu zábavy se Sofií a jejími kamarády. Díky novému a pokročilému tiskovému procesu se toto puzzle vyznačuje propracovaností obrázku s jasnými barvami. V balení naleznete 104 kousků puzzle.

Clementoni Mechanická laboratoř Farmářský traktor 200 dílků
559 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Farmářský traktor je kreativní sada, která učí zábavným způsobem přiblížit se světu zemědělských strojů a funkce převodových mechanismů. Postavte si z více než 200 dílků 10 fantastických a dynamických modelů, například traktor, kombajn nebo žací stroj.

Clementoni Mechanická laboratoř Jachta a člun 130 dílků
269 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Jachta a člun je kreativní sada, která učí zábavným a jednoduchým způsobem principy hydrodynamiky a mořského inženýrství. Postavte si z více než 130 dílků 2 modely, jachtu a člun a ponořte se do vědeckého dobrodružství. Díky řemenici můžete třeba pohybovat plachtou.

Clementoni Baby velká vláčkodráha farma
1 099 Kč

Novinka

Baby velká vláčkodráha farma je zábavná hra plná pohybů, zvuků, melodií a hlasů zvířat. Nastupte do vlaku, projeďte se farmou a objevte mnoho funkcí, které jsou aktivovány při projetí vláčku. Kohoutek začne vydávat melodii a ozývají se i ostatní roztomilá zvířátka. Sada je bohatá na mechanické aktivity a umožňuje dětem interakci a stimuluje jeho fantazii.

Clementoni Clemmy Baby Veselý hrací stolek s kostkami a zvířátky
1 099 Kč

Novinka

Veselý hrací stolek s kostkami a zvířátky zabaví Vaše děti po dlouhý čas. Hrací stoleček s mnoha aktivitami, jejichž cílem je stimulovat interakci s dítětem. Vkládací tvary se světly a zvuky, otáčející se ozubená kolečka a tlačítka ovládající pejska a kočku. Součástí stolku je zábavná trasa pro míčky se spoustou úžasných skluzavek a překážek. Míčky končí svou jízdu v noze stolku.

Clementoni Jurský svět 2 - Sopka + TREX 2v1
559 Kč 419 Kč

S touto kreativní sadou Clementoni Jurský svět 2v1 – Sopka a T-Rex vrátíte k životu neuvěřitelné stvoření z Jurského světa! Sestavte kostru T-Rexe. Vytvořte pomocí úžasných vědeckých pokusů sopečné erupce.

Clementoni Puzzle 23981 MAXI Trolls 104 dílků
199 Kč 179 Kč

Dětské puzzle z kolekce MAXI s velkými dílky. Puzzle s obrázkem Trollů se nejlépe skládá na hladké podlaze. Skládání puzzle pomáhá dětem rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.

Značka Clementoni pochází ze společnosti s více než čtyřiceti lety zkušeností. Značka je synonymem kreativity, nadšení a důrazu na kvalitu. Z výrobků firmy Clementoni jsou na českém trhu známé hlavně „Clemmy“ kostky, které jsou vyrobeny z měkké netoxické gumy. Ta je zároveň snadno omyvatelná a má lehkou vanilkovou vůni. Kostičky jsou pro děti absolutně bezpečné, a proto jsou vhodné jako první stavebnice pro nejmenší.

Populární jsou i společenské hry a dětské počítače.

Značka Clementoni pochází ze společnosti s více než čtyřiceti lety zkušeností. Značka je synonymem kreativity, nadšení a důrazu na kvalitu. Z výrobků firmy Clementoni jsou na českém trhu známé hlavně „Clemmy“ kostky, které jsou vyrobeny z měkké netoxické gumy. Ta je zároveň snadno omyvatelná a má lehkou vanilkovou vůni. Kostičky jsou pro děti absolutně bezpečné, a proto jsou vhodné jako první stavebnice pro nejmenší.

Populární jsou i společenské hry a dětské počítače.