Blossom 150
1x

CLICFORMERS Blossom 150

1 339 Kč
1 249 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 933 Kč

Odolná belgická stavebnice se 150 dílky v měkkých pastelových barvách, ze které postavíte veliké množství modelů nejrůznějšího charakteru a překvapivých rozměrů. Vzhledem ke 4 různým principům spojování dílků lze popustit uzdu fantazii téměř bez omezení.

Od prodejce MALL
Policie
5x

CLICFORMERS Policie

949 Kč
809 Kč
Doprava zdarma

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění speciálních vozidel policie. Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. S policejní sadou Clicformers můžete stavět několik policejních vozidel a vybavit je i sirénou.

Od prodejce MALL
-25%
CLICFORMERS Speed Wheels
5x

CLICFORMERS Speed Wheels

539 Kč
399 Kč

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění závodních aut různých typů karoserií. Obsahuje 34 dílků včetně funkčních doplňků a závodních kol s ráfky o úctyhodném průměru. Se sadou Speed Wheel bude mít vaše dítě po celý den závody!

Od prodejce MALL
Box 200
1x

CLICFORMERS Box 200

1 999 Kč
Doprava zdarma

Odolná belgická stavebnice s 200 dílky v praktickém úložném boxu, ze které postavíte veliké množství modelů nejrůznějšího charakteru. Vzhledem ke 4 různým principům spojování dílků lze popustit uzdu fantazii již bez větších omezení.

Od prodejce MALL
110
4x

CLICFORMERS 110

889 Kč
859 Kč
Doprava zdarma

Odolná belgická stavebnice s 110 dílky, ze které postavíte překvapivě mnoho modelů nejrůznějšího charakteru. Vzhledem ke 4 různým principům spojování dílků lze opravdu popustit uzdu fantazii a stavět téměř cokoliv od kytiček, zvířat a šperků až po zajímavá auta, lodě, rakety a kosmické koráby.

Od prodejce MALL
150
5x

CLICFORMERS 150

1 169 Kč
Doprava zdarma

Odolná belgická stavebnice s 150 dílky, ze které postavíte veliké množství modelů nejrůznějšího charakteru. Vzhledem k vyššímu počtu dílků lze dosáhnout i větvených staveb nečekaně velkých rozměrů!

Od prodejce MALL
-15%
Záchranáři
4x

CLICFORMERS Záchranáři

849 Kč
719 Kč
Doprava zdarma

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění speciálních vozidel integrované záchranné služby (hasiči, vyprošťovací technika). Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. Postavte si hasičské vozy se sirénami a několik dalších vozidel!

Od prodejce MALL
90
6x

CLICFORMERS 90

689 Kč
629 Kč
Doprava zdarma

Odolná belgická stavebnice s 90 dílky, ze které postavíte překvapivě mnoho modelů nejrůznějšího charakteru. Vzhledem ke 4 různým principům spojování dílků lze opravdu popustit uzdu fantazii a stavět téměř cokoliv od kytiček, zvířat a šperků až po zajímavá auta, lodě, rakety a kosmické koráby.

Od prodejce MALL
Stavební auta
3x

CLICFORMERS Stavební auta

859 Kč
Doprava zdarma

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění různá stavební auta a stroje. Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. Postavte buldozer, traktor nebo třeba bagr!

Od prodejce MALL
Clicformers Mini: Zvířata 30 dílků

CLICFORMERS Clicformers Mini: Zvířata 30 dílků

344 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Postav si zvířátka se stavebnicí Clicformers, která je vhodná pro kluky i holky! Počet dílků: 30

Navrhněte a vytvořte tučňáka, lachtana, netopýra a kachnu s 30-dílnou sadou Clicformers. Konstrukční hračky Clicformers jsou ideální pro rozvoj koordinace dětí od 4 let.

Mini vesmír

CLICFORMERS Mini vesmír

349 Kč

Odolná belgická stavebnice, ze které postavíte desítky různých kosmických korábů, raket i samohybných modulů. Obsahuje 30 dílků včetně funkčních doplňků. Vzhledem ke 4 různým principům spojování dílků lze i z jejich poměrně malého počtu postavit překvapivě mnoho různých modelů techniky pro výzkum vesmíru.

Od prodejce MALL

CLICFORMERS je nová mechanická stavebnice z Belgie založená na principu větvení plastových bloků (většinou čtvercového nebo šestiúhelníkového tvaru), které se do sebe zaklapávají pomocí kloubů na svém obvodu. Děti od 4 let věku mohou tvořit jednoduché plošné i prostorové obrazce nebo i promyšlené složitější modely v souladu s úrovní své obrazotvornosti a mechanické zručnosti. Tato kreativní stavebnice je zábavnou hračkou stejně tak jako výukovou kreativní pomůckou, která procvičuje jemnou motoriku a prohlubuje prostorovou představivost. Výsledné modely jsou velice odolné a lze je následně využívat i jako funkční hračky. Veškeré stavebnice CLICFORMERS jsou vzájemně kompatibilní a přikupováním nových sad a dílků lze jejich kreativní potenciál násobit téměř bez omezení.