Climbing technology Galaxy
1 299 Kč 1 169 Kč

Univerzální horolezecká přilba Climbing Technology Galaxy ideální pro lezení a via ferraty. Vnější plášť, který je osazen čtyřmi klipy na uchycení popruhu čelovky, je vyroben z velice pevného ABS materiálu. Vnitřní část tvoří měkká pěna, která odvádí tělesnou vlhkost a tím zlepšuje komfort používání.

Climbing technology Ice Traction
879 Kč 799 Kč

Víceúčelové protiskluzové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikonovém návleku. Hodí se vždy, když potřebujete jistý krok na sněhu a ledu a nechcete si s sebou brát klasické mačky.

Climbing technology Kit Ferrata Plus
4 999 Kč 3 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ferratový set pro náročné lezce. Climbing Technology Kit Ferrata Plus se skládá z tlumiče pádů Top Shell Slider (s certifikací EN 958:2017), 3 přezkového úvazku Explorer a extra bezpečné helmy Eclipse/Galaxy.

Climbing technology Progrip Ferrata
589 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kožené rukavice určené na ferraty. Climbing Technology Progrip Ferrata disponují dvojitou vrstvou pravé kozí kůže, která je mimořádně odolná a pevná. Na hřbetu palce mají všitý kus látky na otírání potu. V oblasti zápěstí je neoprenový náramek se suchým zipem pro optimální utažení.

Climbing technology Hook It Slider
2 999 Kč 2 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní ferratový set Climbing Technology Hook It Slider je vybaven extra velkými dlaňovými karabinami, které se snadno přecvakávají. Výhodou sady je i kompaktní tlumič pádu patentované konstrukce, jež nabízí progresivní brzdění a nízkou rázovou sílu.

Climbing technology Bluej Chalk Bag
515 Kč 429 Kč

Praktický pytlík na magnézium Climbing Technology Bluej Chalk Bag. Ergonomický tvar pytlíku s velkým otvorem pro snadné vložení ruky.

Climbing technology Lime SG Green
279 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní karabina Climbing Technology Lime SG Green pro sportovní i rekreační lezení. Pevná duralová slitina s robustní a pevnou konstrukcí vás podrží při klasickém i technicky těžším lezení.

Climbing technology Progrip
919 Kč 619 Kč

Kvalitní kožené rukavice pro náročné lezce. Climbing Technology Progrip jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které spolehlivě ochrání vaše ruce při zvýšené námaze. Odolná kozí kůže v kombinaci s dalšími materiály zaručí dlouhou životnost rukavic i při intensivním použití.

Climbing technology Warlock HMS
425 Kč 259 Kč

Malá, kompaktní a lehká karabina Climbing Technology Warlock HMS se šroubovacím zámkem. Vyrobena ze slitiny hliníku, kovaná za horka, určena pro tradiční horolezectví i sportovní lezení.

Climbing technology RollNLock
1 652 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

RollNLock je malá a velmi lehká kladka s kluzným ložiskem s integrovaným blokantem. Šetrná k lanům. Použití jako stoupací blokant, pro sestavování kladkostrojů, pro záchrany.

Climbing technology Concept SGL HMS
449 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální šroubovací karabina Climbing Technology Concept SGL HMS. Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Climbing technology On-Sight Harness
1 289 Kč 869 Kč

Climbing Technology On-Sight Harness je extrémně lehký a zároveň pevný úvazek vyvinutý speciálně pro sportovní lezení. Je vyroben z prodyšného a rychleschnoucího materiálu, jenž poskytuje dostatek komfortu.

Climbing technology Clickup Kit
1 779 Kč 1 569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poloautomatické jistítko Climbing Technology Click Up s karabinou HMS pro dynamická jednoduchá lana o průměru 8,6 – 10.5 mm. Je velice jednoduché a zároveň bezpečné při používání. Lano je v jistítku blokováno karabinou HMS.

Climbing technology Pillar SG Orange orange
268 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oválná karabina Pillar se šroubovacím zámkem je ideální pro použití v kladkostrojích, horolezectví, speleologii, tahání břemen, v záchranářství, do jistících systémů a pro práci ve výškách.

Climbing technology Duetto
1 191 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tandemová kladka s kuličkovými ložisky. Ocelové rolny. Je vhodná pro záchranáře a pracovníky, kteří vytahují těžké předměty i pro lanové dráhy.

Climbing technology Alpin Tour Plus 50 cm
2 017 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cepín určený pro klasickou ledovcovou turistiku a náročnou turistiku v alpském terénu. Mírně tvarovaná rukojeť, která zvyšuje pevnost cepínu. Profilování také napomáhá použití cepínu na středně strmých svazích.

Climbing technology Be Up
715 Kč 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční kyblík Climbing Technology Be Up s inovativním a kompaktním designem. Skvělý jak pro sportovní lezení, tak i tradiční alpské vícedélkové lezení. Vhodné pro použití s jednoduchým, polovičním i dvojitým lanem.

Climbing technology Be Up Kit + HMS
1 089 Kč 999 Kč

Výhodný set kyblíku Climbing Technology Be Up + HMS karabiny Concept SGL s pérkem bránící přetočení karabiny na oku úvazku. Skvělé jak pro sportovní lezení, tak i tradiční alpské vícedélkové lezení. Vhodné pro použití s jednoduchým, polovičním i dvojitým lanem.

Climbing technology Top Shell Slider
2 499 Kč 2 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní tlumič pádu. Climbing Technology Top Shell Slider patří mezi nejmenší tlumiče pádů, které jsou na trhu. Je vyroben z odolných materiálů a díky nosnosti 40 – 120 kg je vhodný téměř pro každého. Nabízí nízkou rázovou sílu a patentovanou konstrukci, která vám dodá pocit bezpečí.

Climbing technology 5X Lime Set NY 12cm Silver
1 699 Kč 1 549 Kč

Sada pěti klasických eloxovoných expresek Climbing Technology Lime Set NY spojených polyamidovou smyčkou v délce 12cm, vhodné pro sportovní lezení. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXITE.

Climbing technology Ice Classic 12 hrotů
2 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mačky ICE CLASSIC mají dokonalé provedení díky laserovému řezání. 12 zubů dokonale uzpůsobené do tvaru, délky a úhlu zajišťující kompletní stabilitu a bezpečnost. Mačky mají klasické řemínkové upínání. Řemínky po utažení zafixují mačku na botě.

Climbing technology Lime SG Green green
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká eloxovaná karabina se šroubovacím zámkem určena pro sportovní lezení a horolezectví. Ideální do odsedky.

Climbing technology Multi Chain Evo
903 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová inovativní daisy chain od Climbing Technology. Vyrobena ze smyček v různých barvách pro snadnější orientaci. Každé oko této daisy chain má nosnost 24 KN, a může být individuálně zatíženo což eliminuje problém při použití klasické daisy chain.

Climbing technology Snow Blade T
1 034 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sněhová lopata, která nesmí chybět ve vašem lavinovém setu! List lopaty Snow Blade T je vyroben z tvrzené slitiny hliníku, na který díky profilování můžete klidně šlápnout, abyste urychlili kopání. Díky otvorům v listu lopaty ji můžete využít jako sněhovou kotvu.

Climbing technology Torse Chest Harness
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Torse je hrudní úvazek neboli prsák, který je ideální na ferraty a horolezectví. Jednoduchá konstrukce, nízká váha, nastavení ramenních popruhů pomocí robustních přezek.

Climbing technology 5x Lime Set NY 12 cm Silver
1 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set 5 kusů expresek – klasické eloxované karabiny spojené polyamidovou smyčkou o délce 12 cm. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXIT.

Climbing technology 5X Lime Set NY 12cm Green/Grey
1 829 Kč 1 649 Kč

Sada pěti klasických eloxovoných expresek Climbing Technology Lime Set NY spojených polyamidovou smyčkou v délce 12cm, vhodné pro sportovní lezení. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXITE

Climbing technology Alpine Up blue
2 026 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alpine Up je nejuniverzálnější jistící / slaňovací zařízení, které kdy bylo vyrobeno! Byl vyvinut zejména pro horolezectví a je možné jej použít s polovičními nebo dvojtými lany Ø 7,7 – 9 mm, nebo s jedním lanem o průměru 8,9 – 10.5 mm.

Climbing technology Ascent Harness L/XL
1 338 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ascent je univerzální sedák vyvinutý pro klasické horolezectví a lezení v ledu. Vzhledem k nízké hmotnosti ho ale můžete použít i pro sportovní lezení nebo na umělých stěnách.

Climbing technology Axis HMS SGL green
408 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velká HMS karabina s velkou světlostí a šroubovacím zámkem, kovaná za horka. Určená pro použití v horolezectví a záchranné operace. Díky ocelovému pérku (ACL systém) v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Climbing technology Classic-K Slider Set
1 761 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jeden z nejmenších tlumičů pádu na trhu. Nízká rázová síla a festovní materiál. Když visíte 100 metrů nad zemí, cvaknutí na ocelovém laně, tak potřebujete vědět, že jste v dobrých rukou.

Climbing technology Click Up Plus blue
1 887 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Click Up plus je nejočekávanější novinka letošní sezóny! V mnohém vylepšený původní Click Up, navržen speciálně pro sportovní lezení a lezení na lezeckých stěnách. Samozřejmě i nový Click Up plus lze nouzově použít i s opačně založeným lanem, ale pouze jako kyblík, ne poloautomat.

Climbing technology Concept HMS SG blue
364 Kč

Klasická HMS karabina od Italského výrobce Climbing Technology. Použití všude tam, kde potřebujeme karabinu klasického HMS tvaru. Snadné použití, spolehlivá, bezpečná.

Climbing technology CONCEPT SGL HMS
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejprodávanější karabina HMS od Italského výrobce Climbing Technology. Díky ocelovému pérku v dolní části karabiny je ideální pro použití s prostředky pro jištění a slaňování (kyblík, osma atd.).

Climbing technology Fly Weight EVO Long 35 cm
521 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superlehká expreska s ultraodolnou dyneemovou smyčkou a drátovými karabinami o dobré pevnosti 25/7/8 KN. Ideální pro klasické alpské cesty i sportovní lezení. Použití všude tam, kde chcete snížit tření lana v expresce – traverzy, klikaté cesty atd.

Climbing technology Fly Weight EVO Long 55 cm
573 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superlehká expreska s ultraodolnou dyneemovou smyčkou a drátovými karabinami o dobré pevnosti 25/7/8 KN. Ideální pro klasické alpské cesty i sportovní lezení. Použití všude tam, kde chcete snížit tření lana v expresce – traverzy, klikaté cesty atd.

Climbing technology Lime Mix NY 12cm green/grey
334 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jeden kus Lime Mix set – klasické víceúčelové expresky s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXIT

Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
2 199 Kč 1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Desetihroté mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P jsou ideální především na lehčí turistiku v horských oblastech s ledovcovými poli. Patentovaná tvrzená ocel s lakovaným povrchem zaručuje dlouho životnost a pevnost. Speciální přední hroty umožní lepší stabilitu na zledovatělém sněhu.

Climbing technology Nimble EVO SG Orange orange
317 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nimble EVO je designově velmi povedená karabina s výbornými pevnostními hodnotami a velkou světlostí zámku! Karabina s CATCH-FREE systémem má speciální profilování na konci zámku zabraňující náhodnému zachycení za lano, úvazek či jinou součást lezeckého vybavení.

Climbing technology Nuptse Evo Classic
2 148 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inovovaná verze oblíbených maček NUPTSE CLASSIC jsou mačky vhodné k turistice na ledovcích, horolezectví, mixovému lezení apod.

Climbing technology Orbiter M
338 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kladka s odklopnými bočnicemi je určená pro vytahování nebo spouštění břemen. Vhodná pro použití se statickými i dynamickými lany. Kluzné ložisko.

Climbing technology Otto Medium
251 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické jistící osma za horka kovaná, která může být použita na jednoduchá, poloviční i dvojitá lana.

Lezecký materiál made in Italy. Ano, opravdu vyrábíme v Itálii. Mezi městy Bergamo a Lecco, v oblasti nasáklé silnou horolezeckou tradicí. Uvnitř továrny, mezi ohýbačkami ocelových prutů a gravírovacími mašinami, pobíhá více než stovka osmahlých Taliánů, kteří každý den pošlou do světa desetitisíce produktů pro sport a práci ve výškách.

160000.

Právě tolik zátěžových testů lezeckého materiálu provedeme ve fabrice Climbing Technology.

Za rok.

To znamená jeden test každých 6 minut. K tomu každou karabinu předtím, než opustí brány továrny, otestujeme na trhačce na desetinu její nosnosti. Takže se vám do rukou dostane tak bezpečný materiál, jak jen může být.

Drsné, náročné, nekonečné. Stejně jako vaše požadavky. Proto jsme nikdy nepřesunuli výrobu do Číny a stále si lámeme hlavy nad tím, jak udělat lezení ještě bezpečnější.

Lezte bezpečně a dobře se bavte!

Lezecký materiál made in Italy. Ano, opravdu vyrábíme v Itálii. Mezi městy Bergamo a Lecco, v oblasti nasáklé silnou horolezeckou tradicí. Uvnitř továrny, mezi ohýbačkami ocelových prutů a gravírovacími mašinami, pobíhá více než stovka osmahlých Taliánů, kteří každý den pošlou do světa desetitisíce produktů pro sport a práci ve výškách.

160000.

Právě tolik zátěžových testů lezeckého materiálu provedeme ve fabrice Climbing Technology.

Za rok.

To znamená jeden test každých 6 minut. K tomu každou karabinu předtím, než opustí brány továrny, otestujeme na trhačce na desetinu její nosnosti. Takže se vám do rukou dostane tak bezpečný materiál, jak jen může být.

Drsné, náročné, nekonečné. Stejně jako vaše požadavky. Proto jsme nikdy nepřesunuli výrobu do Číny a stále si lámeme hlavy nad tím, jak udělat lezení ještě bezpečnější.

Lezte bezpečně a dobře se bavte!