Clippasafe Síť proti hmyzu na kočárek

Clippasafe Síť proti hmyzu na kočárek

206 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Síť na kočárek Clippasafe zajistí ochranu Vašeho děťátka před pobodáním nebo nepříjemným obtěžováním hmyzem, je-li v kočárku

Od prodejce MALL
Clippasafe Síťová taška na kočárek Black
1x

Clippasafe Síťová taška na kočárek

256 Kč

Ano! Síťovky jsou zase v trendu! Síťová taška na kočárek vhodná pro kočárky s hlubokou korbou, sportovní kočárky. A proto neváhejte, pokud jí ještě nemáte.

Od prodejce MALL
Clippasafe Cestovní polštářek
10x

Clippasafe Cestovní polštářek

242 Kč

Další nabídky od 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní polštářek drží hlavičku a krk dítěte ve vzpřímené a pohodlné pozici. Tento nákrčník pomáhá vylepšit držení těla dítěte a poskytuje mu dodatečnou podporu hlavičky a krku, zvláště když spí.

Od prodejce MALL
Ochranné knoflíky sporák 4ks
9x

Clippasafe Ochranné knoflíky sporák 4ks

242 Kč

Ochranné kryty Clippasafe zabraňují nebezpečí zapnutí nebo regulace plynu. Pozor pozor, všechny maminky i tatínkové. Pokud máte doma malého kuchtíka, který už se nemůže dočkat až začne vytvářet svá Michelinská díla, doporučujeme tuto vychytávku na každý sporák. Využití u sporáků. Výrobek přestaňte používat ihned, jakmile s ním umí dítě manipulovat.

Od prodejce MALL
Protiskluzová podložka do vany
25x

Clippasafe Protiskluzová podložka do vany

306 Kč

Protiskluzová podložka do vany. Při vlézání do či vylézání z vany nebo sprchy vždy dítěti poskytněte oporu. Vyrobeno z přírodní gumy.

Od prodejce MALL
Vodítko pro dítě, Navy White
42x

Clippasafe Vodítko pro dítě

279 Kč

Další nabídky od 209 Kč

Vodítko pro dítě. Vhodné na procházky, na nákupy, vždy, abyste mohli asistovat svému dítěti, když se učí chodit a udržovat bezprostřední kontrolu v rušných a nebezpečných prostředích.

Od prodejce MALL
Bezpečnostní pás do auta pro těhotné
28x

Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné

849 Kč

Další nabídka za 693 Kč

Bezpečnostní pás do auta pro těhotné značně snižuje riziko zranění a zajišťuje, že pás nerozptyluje při řízení. Navržen pro použití od 2. měsíce těhotenství až po narození.

Od prodejce MALL
Měkký ochranný pás 2 m
7x

Clippasafe Měkký ochranný pás 2 m

380 Kč

Měkký ochranný pás 2 m. Pro použití na hrany stolů, police, krbové vložky nebo na jakýkoliv další vystavené hrany, kde se dítě může zranit. Nehořlavá, netoxická a bez ftalátů.

Od prodejce MALL
Clippasafe Vodotěsný chránič sedadla
5x

Clippasafe Vodotěsný chránič sedadla

293 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vodotěsný chránič sedadla. Chrání kočárky a autosedačky před prosáknutím pleny a před nehodami při učení na nočník. Měkké savé froté s vodotěsnou podporou.

Od prodejce MALL
Clippasafe Sluneční roleta rolovací, 2 ks
9x

Clippasafe Sluneční roleta rolovací, 2 ks

329 Kč

Sluneční roleta rolovací 2ks chrání Vás a vaše děti před škodlivými slunečními paprsky. Buď mohou být připnuty na vrch postranního okénka vozidla nebo přichyceny na jakékoli okno přiloženými přísavkami.

Od prodejce MALL
Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV
8x

Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV

1 090 Kč

Další nabídka za 994 Kč

Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP do otvorů 61 až 109 cm s jednoduchou montáží pro zabezpečení průchodu dítěte do prostor, kde by mohlo přijít k úrazu. Tato zábrana je zkonstruována pro děti do 24 měsíců.

Od prodejce MALL
Clippasafe Nákrčník
2x

Clippasafe Nákrčník

329 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

CLIPPASAFE Nákrčník. Nákrčník Secure-Belt® udržuje popruhy od krku, aby zastavily tření, a pomáhaly předcházet dítěti od lezení ven z autosedačky.

Od prodejce MALL

CLIPPASAFE - Je průkopníkem v oblasti bezpečnosti dětí na trhu, neustále buduje svoji pověst vývojem nových výrobků a dodává všem hlavním britským maloobchodním prodejcům naše vlastní výrobky Clippasafe.  Společnost vyrábí dětské bezpečnostní produkty více než 50 let. Všechno to začalo, když Gordon Cheetham jako první vyrobil řadu dětských bezpečnostních popruhů koncem 50. let.

Když Gordonovi synové Roger a Russel v roce 1988 převzali podnik, uvědomili si, že je to ideální příležitost jak pokračovat ve šlépějích jejich otce a pracovat na výrobě nových a inovativních výrobků. Po průzkumu trhu zjistili, že mnozí rodiče si nebyli vědomi mnohých nebezpečí, které číhají každý den na jejich zvídavé děti. S tímto zjištěním, začali pracovat na tom, jak by mohli vyřešit rostoucí počet dětských bezpečnostních otázek jak doma tak i venku. Po hodně náročné práci a po mnoha návrzích, vyvinula značka Clippasafe do celého světa dětské bezpečnostní produkty a od té doby jsme se nikdy neohlédli zpět.  "Dnešní rodiče jsou více nezávislí a méně spoléhají na pomoc svých vlastních rodičů při výchově dětí, a často jim tak chybí životní zkušenosti. Existuje mnoho potenciálních rizik jak doma tak venku, které si rodiče neuvědomují, takže my se snažíme jim zajistit základní prostředky k výchově a k minimalizaci nebezpečí." říká Roger Cheetham, generální ředitel a otec tří dětí.