Miliony produktů za nejlepší ceny
Miliony produktů za nejlepší ceny

CLOCK POTŠTEJN

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CLOCK POTŠTEJN 14° Twist American Red IPA CLOCK POTŠTEJN 14° Twist American Red IPA
CLOCK POTŠTEJN 14° Twist American Red IPA

Svrchně kvašený speciál, který má načervenalou barvu, hustou pěnu a osvěžující aroma citrusových plodů a tropického ovoce. Středně plné sladové tělo, více prokvašené s nižším řízem. V hlavní roli americké chmely Citra a Centennial použité jak při chmelovaru, tak pro dry-hopping.

můžete mít 13.6. - 14.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
CLOCK POTŠTEJN 10° Hektor CLOCK POTŠTEJN 14° Twist American Red IPA
CLOCK POTŠTEJN 10° Hektor

Velmi pitelná slabší verze českého ležáku vhodná k uhašení žízně. Zlatá barva, bílá pěna. Vyvážené aroma sladu a žateckého chmele. Plnější sladové tělo, středně prokvašené s vyšším řízem. Střední hořkost s důrazem na extrakci příjemné chuti žateckého poloranného červeňáku.

můžete mít 13.6. - 14.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
CLOCK POTŠTEJN 12° American Pale Ale CLOCK POTŠTEJN 14° Twist American Red IPA
CLOCK POTŠTEJN 12° American Pale Ale

Svrchně kvašené pivo ve stylu APA. Zlatá barva, nižší hustá pěna. Osvěžující lehké aroma citrusových plodů a chmelových pryskyřic. Středně plné sladové tělo, více prokvašené se středním řízem. Střední hořkost, ale o to výraznější aroma amerických chmelů Simcoe a Cascade.

můžete mít 13.6. - 14.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
CLOCK POTŠTEJN 12° Slash Plzeňský Ležák CLOCK POTŠTEJN 14° No Idols! West Coast IPA
CLOCK POTŠTEJN 12° Slash Plzeňský Ležák

Zbrusu nový ležák od Clocku, který byl vařený poctivě na tři rmuty a chmelený žateckým chmelem. Aby si zasloužil svoje jméno, dozrával v tanku tradičních 90 dnů. Je nepasterovaný a nefiltrovaný, takže ideální pro poctivé pivaře.

Momentálně nedostupné

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
CLOCK POTŠTEJN 14° No Idols! West Coast IPA CLOCK POTŠTEJN 14° No Idols! West Coast IPA
CLOCK POTŠTEJN 14° No Idols! West Coast IPA

Nová IPA od Jakuba Sychry z Clocku , která je situovaná do stylu oblíbeného na západním pobřeží Spojených Států. West Coast IPA je charakteristická svojí vyšší hořkostí ve spojení s vydatným chmelením za studena. Pivo je možno označit za bezlepkové.

Momentálně nedostupné

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
CLOCK POTŠTEJN 19° No Idols! Double IPA CLOCK POTŠTEJN 14° No Idols! West Coast IPA
CLOCK POTŠTEJN 19° No Idols! Double IPA

Svrchně kvašené polotmavé pivo s vyšší hořkostí ve stylu Double IPA. Má intenzivní aroma zralého ovoce a sytě oranžovou barvu s hustou krémovou pěnou. Aroma zralých broskví a chmelových pryskyřic. Plné sladové tělo s nižším řízem. Vyšší hořkost a výrazné aroma novozélandského chmele Nelson Sauvin.

Momentálně nedostupné

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Řemeslný pivovar Clock se nachází v obci Potštejn, která leží ve Východních Čechách kousek od Rychnova. Byl založený v roce 2012 a aktuálně patří mezi špičku českých minipivovarů a o jejich piva je enormní zájem.To je přimělo k rekonstrukci a navýšení kapacity na začátku roku 2017. Jejich IPA Twist získala v roce 2015 Zlatou pečet a oceňována jsou i jejich další piva. Zajímavé jsou jejich krásné etikety a především názvy piv, které mají několik témat, například Histroje, No Idols! a Prasátka.