Clovin Germany GmbH Klee WC čistící tablety toalet s vůní citronu - 16 ks
59 Kč

Klee WC tablety – velmi účinné čistící tablety německé značky jsou vhodné k dezinfekci a čistění záchodové mísy, pisoárů nebo odpadních potrubí. Výborně odstraňují usazeniny, vodní kámen a rez. Tyto tablety vám zajistí čistou toaletu s dlouhotrvající vůní citronu!

Clovin Germany GmbH Waschkonig Oxy Kraft tekutý odstraňovač skvrn - 1,5 l
72 Kč

Tekutý odstraňovač skvrn – tento výborný odstraňovač skvrň je skvělým pomocníkem na odstranění zaschlých a odolných skvrn a skvěle účinkuje již při nízkých teplotách. Obsahuje formule nové generace, které zajišťují efektivní odstranění odolných skvrn od vína, trávy, kávy, čaje, bláta, ovoce, …

Clovin Germany GmbH WC MEISTER ZÁVĚS DO WC 45 g - exotické květy
25 Kč

MEISTER ZÁVĚS DO WC – exotické květy – čisticí závěs do WC se svěží vůní exotických květů. Díky svému inovativnímu složení zajišťuje desinfekci a osvěžující čistotu Vaší toalety spolu s příjemnou vůní. Účinně zabraňuje tvorbě vodního kamene a usazovaní nečistot.

Clovin Germany GmbH WC MEISTER ZÁVĚS DO WC 45 g - oceán
25 Kč

MEISTER ZÁVĚS DO WC – OCEÁN – čisticí závěs do WC se svěží vůní oceánu. Díky svému inovativnímu složení zajišťuje desinfekci a osvěžující čistotu Vaší toalety spolu s příjemnou vůní. Účinně zabraňuje tvorbě vodního kamene a usazovaní nečistot.  

Clovin Germany GmbH WC Meister závěska do WC citron - 45 g
24 Kč

WC Meister – závěska do WC německé značky osvěží vaši toaletu a zanechá ji svěží a provoněnou čerstvě citronovou vůní. WC Meister zabraňuje usazování vodního kamene, neobsahuje fosfáty a ve vaší toaletě zanechá bohatou pěnu. Tato závěska je vhodná na každou toaletu!

Clovin Germany GmbH WC Meister závěska do WC lesní vůně - 45 g
24 Kč

WC Meister – závěska do WC německé značky osvěží vaši toaletu a zanechá ji svěží a provoněnou čerstvě lesní vůní. WC Meister zabraňuje usazování vodního kamene, neobsahuje fosfáty a ve vaší toaletě zanechá bohatou pěnu. Tato závěska je vhodná na každou toaletu!