CLS MOTORCYCLE

CLS MOTORCYCLE Elektrická koloběžka ESN7 540W

CLS MOTORCYCLE Elektrická koloběžka ESN7 540W

13 490 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

ESN7 je lehká, rychlá, výkonná elektrická koloběžka se stabilní a pohodlnou jízdou, kterou zaručují velká 10" kola, s jedinečnou trubkovou konstrukcí, s volitelným sedadlem jako příslušenstvím pro větší pohodlí a zážitek z jízdy.

Partner: CLS DEAL
CLS MOTORCYCLE Elektrická koloběžka ESM6 480W

CLS MOTORCYCLE Elektrická koloběžka ESM6 480W

10 990 Kč
9 990 Kč
Doprava zdarma

Lehká, rychlá, výkonná koloběžka se stabilní a pohodlnou jízdou, kterou zaručují 8,5" kola s odpružením, LED osvětlení. Cool design, LCD displej, apka pro ovládání, 3 jízdní režimy, rychlost až 30 km/h, tempomat, kotoučová brzda, výkonný motor s rekuperací, dělá z této koloběžky jednoznačnou volbu.

Partner: CLS DEAL

Firma CLS DEAL s.r.o. je akreditovaný dovozce a prodejce benzínových a elektrických skútrů s optimálním poměrem cena/výkon. V nabídce máme pouze skútry osazené námi testovanými a odsouhlasenými díly. Tyto skútry prodáváme za nejnižší cenu na trhu, kterou můžeme nabídnout díky efektivní výrobě využívající osvědčené díly z Japonska, Tchaj-wanu, Thajska a Číny a s finální kompletací a uvedením do provozu v našem servisním středisku ve Zlíně.Naše skútry rozvážíme ZDARMA po celé České republice.