Cocovi Konopný Proteinový Prášek bez Příchutí - 300 G
329 Kč

KONOPNÝ PROTEINOVÝ PRÁŠEK ORGANICKÝ, FI-EKO-201 (Cannabis sativa) Proteiny jsou potenciální senzibilizátory. Reakce byly způsobeny přinejmenším sójou a mléčnými výrobky. Alergie na konopná semena však byly zaznamenány jen stěží (alergik může být samozřejmě kdokoli).

Cocovi OPTI-MSM Prášek - 250 G
359 Kč

CocoVi OptiMSM je čistý prášek MSM. MSM, nebo methylsulfonylmethan, je přirozeně se vyskytující organická sloučenina síry, která je zvláště oblíbená pro sportovce a ty, kteří aktivně cvičí. Prášek CocoVi je vyráběn americkou společností Bergstrom Nutrition metodou čtyřcestné destilace.

Cocovi Chia Semínka - 350 G
119 Kč

CHIAN SEED ORGANIC, FI-EKO-201 (Salvia hispanica) Chia semínka mají dlouhou historii jako lidské jídlo, jehož historie sahá až do roku 2600 před naším letopočtem ze starověkého Mexika. Amarant, fazole, chia a kukuřice tvořily většinu aztécké a mayské stravy, když Kolumbus dorazil do Nového světa.

Cocovi Kakaová Drť - 250 G
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

KAKAOVÁ DRŤ ORGANICKÁ, FI-EKO-201 100% organické kakaové boby (Theobroma cacao) Kakaové boby jsou drceny z loupaných kakaových bobů, které se často používají snadněji než celá zrna. Loupáním a drcením celých kakaových bobů si také můžete sami vyrobit kakaovou drť.

Cocovi MCT Olej 500 ml
419 Kč

Název MCT olej pochází ze slov triglyceridů se středním řetězcem. Mastné kyseliny v MCT oleji mohou být tělem vstřebávány snadněji než jiné tuky.

Cocovi Spirulina Tablety - 230 tablet
229 Kč

TABLETY SPIRULINA ORGANIC, FI-EKO-201 (Arthrospira maxima) Řasy spirulan jsou bohaté na bílkoviny (66%) a také na mikroživiny vápník, hořčík a železo. Aztékové byli prvními, kdo si dávno všimli posilujícího účinku spiruliny. Od té doby spoléhali na jeho sílu i astronauti.

Cocovi COCOVI CHIA SEMÍNKA - 1000 G
329 Kč

CHIAN SEED ORGANIC, FI-EKO-201 (Salvia hispanica) Chia semínka mají dlouhou historii jako lidské jídlo, jehož historie sahá až do roku 2600 před naším letopočtem ze starověkého Mexika. Amarant, fazole, chia a kukuřice tvořily většinu aztécké a mayské stravy, když Kolumbus dorazil do Nového světa.

Cocovi Goji Berries / Kustovnice Čínská - 200 G
219 Kč

Goji je relativně nový název pro rostliny zvané Lycium barbarum a Lycium chinense, které mají ve východní Asii, Tibetu a zejména v Číně dlouhou historii. Goji bobule se pěstují po celém světě, včetně Evropy. Ve Finsku je Lycium barbarum, který patří k rostlinám můry, známý jako angrešt.

Cocovi Kokosový Olej Lisovaný za Studena - 1000 ml BIO
389 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ ORGANICKÝ NL-BIO-01 Panenský kokosový olej není rafinovaný, bělený ani ztužený. Díky výrobní metodě byly přírodní sloučeniny a aroma kokosového oleje zachovány nejlepším možným způsobem.

Cocovi Konopná Semínka - 260 G
199 Kč

KONOPNÁ SEMENA ORGANIC, FI-EKO-201 (Cannabis sativa) Poměr omega-3 / omega-6 mastných kyselin v konopných semenech je příznivý (1: 3 až 1: 4). Konopné semeno je dobrým zdrojem bílkovin, který obsahuje všechny esenciální aminokyseliny pro naše tělo.

Cocovi Maca Prášek - 300 G
219 Kč

MACA POWDER ORGANIC, FI-EKO-201 (Lepidium meyenii) Maca neboli andská řeřicha je hořčičná rostlina, jejíž kořeny se používají jako potrava po tisíce let. Mnoho vlastností Maca je pravděpodobně založeno na velkém počtu sekundárních metabolitů.

Cocovi Plody Moruše - 200 G
139 Kč

MULBERRY ORGANIC, FI-EKO-201 Bobule bource morušového nebo bobule moruše je geneticky nejkomplexnější potravina na světě. Bílé moruše se v tradiční čínské medicíně hojně používají od 6. století před naším letopočtem. Plody moruše jsou bohaté na vlákninu, železo a draslík.

Cocovi Psyllium / Vláknina - 115 G
179 Kč

PSYLLIUM FIBER POWDER ORGANIC, FI-EKO-201 (Plantago ovata) Malá semena jitrocele vejčitého s neutrální chutí a bez zápachu jsou velmi lehká a 2 gramy prášku psyllia vyžadují 1 000 semen. Psyllium je velmi vhodné pro dlouhodobé užívání.

Cocovi Spirulina Prášek 140 G
269 Kč

SPIRULINA POWDER ORGANIC, FI-EKO-201 (Arthrospira maxima) Řasy spirulan jsou bohaté na bílkoviny (66%) a také na mikroživiny vápník, hořčík a železo. Aztékové byli prvními, kdo si dávno všimli posilujícího účinku spiruliny. Od té doby spoléhali na jeho sílu i astronauti.

Cocovi Zelená Směs + Zázvor 140 g
329 Kč

GREENMIX + GINGER, FI-EKO-201 Jemně mletá směs organicky vypěstovaných ingrediencí plná živin! Vitamin E:

podporuje ochranu buněk před oxidačním stresem

Vitamin K:

podporuje udržování normálních kostí normální srážení krve.

Bezpečné a testované kvalitní superpotraviny.

Bezpečné a testované kvalitní superpotraviny.