894 Kč
+ doprava zdarma

Víno se nejprve a později ve velkých dubových sudech rafinuje v sudech z nerezové oceli, dokud nedosáhne vysoké strukturální složitosti, aby bylo možné projít dalším vývojem v menších sudech. Plná, teplá a dlouhotrvající chuť.

284 Kč
+ doprava zdarma

Intenzivní, šalvějová a tymiánová, balsamiková vůně s akátovými květy 12,5% alk.Chuť: Čerstvé, plné tělo, výborné minerály a kyselinka. Výborné jako víno „happy hour“. Ideální pro typické pokrmy středomořské ryby a korýšů, zejména syrové ryby.

284 Kč
+ doprava zdarma

Vůně Intenzivní a přetrvávající; čistá vůně chlebové kůry s bílým ovocem a citronovými tóny a květinovou  vůní.Chuť: čerstvá a vytrvalá, temperamentní a okouzlující.

279 Kč
+ doprava zdarma

Barva: Rubínová červená s tmavě fialovými odstíny Aroma: Elegantní vůně černých třešní a divokého ovoce se špetkou pepře a kakaa Hodí se k houbám, lanýžům. Ideální k podávání s pečeným jehněčím masem, zvěřinou nebo pečeným červeným masem.

272 Kč
+ doprava zdarma

Vůně: Květinová, s nádechem citrusového ovoce  Chuť: Svěží, vyvážená chuť zralého ovoce  Párování s jídlem: Vhodné ke všem rybím pokrmům, k sushi, bílému masu   Obsah alkoholu: 13% obj.  Podávání: 10/12°C

272 Kč
+ doprava zdarma

Květinová a vůně tropického ovoce a ananasu Párování s jídlem: Ideální k mořským plodům a bílému masu Obsah alkoholu: 13% obj.  Podávání: 10/12°C.  Prague Wine Trophy – GOLD 2019