10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Čokoládovna Janek

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Čokoládovna Janek JANKOVO červené srdíčko plněné Lískovkou – crunchy 90g Čokoládovna Janek JANKOVO červené srdíčko plněné Lískovkou – crunchy 90g
Čokoládovna Janek JANKOVO červené srdíčko plněné Lískovkou – crunchy 90g

Spojením jemné 34% mléčné čokolády s ještě jemnější 31,5% bílou vzniklo srdce, které je naplněno tou úplně nejjemnější Lískovkou. Ale abyste se v té jemnosti neutopili, jsou dovnitř přidané nadrcené lískové ořechy. Prostě láska s každým křupnutím.

můžete mít 12.12.

Čokoládovna Janek Mléčná valentýnská čokoláda 85g Čokoládovna Janek JANKOVO červené srdíčko plněné Lískovkou – crunchy 90g
Čokoládovna Janek Mléčná valentýnská čokoláda 85g

A jak láska vlastně chutná? Jako jemná mléčná čokoláda provoněná vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Protože stejně jako v lásce, tak ani v čokoládě se nemůžete na nic vymlouvat.

můžete mít 12.12.

Čokoládovna Janek Bílá valentýnská čokoláda 85g Čokoládovna Janek JANKOVO červené srdíčko plněné Lískovkou – crunchy 90g
Čokoládovna Janek Bílá valentýnská čokoláda 85g

A jak láska vlastně chutná? Jako sladká bílá čokoláda provoněná vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Protože stejně jako v lásce, tak ani v čokoládě se nemůžete na nic vymlouvat.

můžete mít 12.12.

Čokoládovna Janek Hořká valentýnská čokoláda s potiskem 85g Čokoládovna Janek Hořká valentýnská čokoláda s potiskem 85g
Čokoládovna Janek Hořká valentýnská čokoláda s potiskem 85g

A jak láska vlastně chutná? Jako výrazná hořká čokoláda provoněná vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Protože stejně jako v lásce, tak ani v čokoládě se nemůžete na nic vymlouvat.

můžete mít 12.12.

Čokoládovna Janek Valentýnská krabička s pralinkami 185g Čokoládovna Janek Hořká valentýnská čokoláda s potiskem 85g
Čokoládovna Janek Valentýnská krabička s pralinkami 185g

Pralinka, to není jen rum. A lanýž? To nemusí být jen houba vyčmuchaná prasečím rypákem. Je to spojení té nejkvalitnější čokolády s variací chutí. Všechno poctivé. Ručně slazené do posledního detailu.

můžete mít 12.12.

Tak tedy – od roku 2015 jsme oficiálně čokoládovnou. Českou, poctivou a domácí. To znamená, že si u nás všechno tvoříme sami. Že si pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny a že to od nás pak tak nějak líp chutná.