Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 18 80x150 cm, hnědá

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 18

5 188 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 18: Podle Luigiho nebylo na počátku slovo, ale kruh. Své přesvědčení se rozhodl předložit v tom nejjemnějším možném provedení a na to můžeme sotva něco namítnout.

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 23 70x120 cm, červená

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 23

2 726 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 23: Romantizující a něžný rostlinný motiv s jemným nádechem Asie. Inspirace leží všude kolem nás. Vy ji odteš můžete nacházet přímo pod vašimi chodidly.

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 1 ø 120 cm, antracitová

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 1

4 648 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 1: Slisovaný pětilistý květ anebo snad řez surrealistickým jablkem? Colaniho jedničku získal originální, organický tvar v barvách letošního roku.

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 11 70x120 cm, bílá/červená

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 11

4 099 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 11: Jakoby se na bílém pozadí před našima očima právě snášela k zemi hedvábná stužka složená ze tří barev. Zastavení pohybu je Colaniho specialitou. Je v tom doslova nezastavitelný. 

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 2 70x120 cm, bílá

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 2

3 824 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 2: Jak asi vypadá západ černého či rudého slunce? Abstraktně? Nepravidelně? Správnou odpověš přináší až k vašim nohám předložka Colani 2 v barvách, které nikde nezapadnou.

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 35 80x140 cm, šedá/černá

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 35

5 188 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Pokud se na svět dokážete podívat očima umělce, můžete doslova na každém kroku nacházet inspiraci k tvůrčímu vyjádření. Černými tahy s červeným detailem vnesl autor trochu dramatu na módní šedý podklad.

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 42 70x120 cm, tyrkysová

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 42

2 726 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 42: Spirála plná vášně anebo tajemné energie. Nic, co by vás nechalo v klidu. Díky silným tahům štětcem budete mít pocit, jako byste doslova stáli uprostřed galerie. 

Partner: Grund
Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 7B 80x150 cm, bílá/šedá

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 7B

6 002 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 7B: Jen opravdu dobrý designér dokáže do statického předmětu vnést pocit pohybu. Předložka Colani 7B do vás vlije svou pozitivní energii, kdykoli se vám jí nebude dostávat.

Partner: Grund

Výjimečná postava na poli designu, ale i umění žít. Prof. Luigi Colani má na svém kontě celou řadu návrhů v nejrůznějších oblastech: od obuvi a skla přes automobily, letadla a vlaky, až po urbanistické návrhy budoucnosti. Svou víru v dokonalost přírody a oblých tvarů otiskl i do originální, extravagantní kolekce GRUND, která je barevnou ódou na kruh. Vyrobeno v ČR, kvalita zaručena GRUND a.s. Záruka 5 let na všechny koberečky.