-34%
Háčky Colmic B957 velikost háčku: 22

Colmic Háčky Colmic B957

99 Kč
65 Kč

Rovné, velmi lehké háčky v barvě bronzu, se středně dlouhým raménkem a kulatým obloučkem. Tloušťka drátu je naprosto perfektní – i když je tenký, je dostatečně tuhý, aby zabránil pružení při záseku a omezil tak ztráty ryb na minimum. Tyto háčky mají chemicky ostřený středně velký hrot s malým protih

Partner: Rybina
-36%
Háčky Colmic NK800 velikost háčku: 16

Colmic Háčky Colmic NK800

91 Kč
58 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rovný zploštělý háček se širokým obloučkem a krátkým raménkem. Má chemicky ostřený jehlovitý hrot. Je velmi silný a tudíž vhodný pro lov všech velikostí ryb a pro použití v kombinaci s velkými nástrahami. V menších velikostech je velmi vhodný pro použití v kaprových vodách.

Partner: Rybina
Vlasec Colmic Power 200m průměr vlasce:

Colmic Vlasec Colmic Power 200m

139 Kč

Vlasec odolný proti UV záření, má vysokou pevnost v uzlu a nemá žádnou mechanickou paměť. Je vysoce odolný proti oděru. Fender POWER je vlasec vhodný pro všechny druhy rybaření na všech druzích vod. Nevadí mu ani slanost mořské vody.

Partner: Rybina
Vlasec Colmic Mimetix 50m Průměr: 0,103mm

Colmic Vlasec Colmic Mimetix 50m

149 Kč

Jeden z nejlepších návazcových vlasců. Proces výroby tohoto vlasce označujeme jako „fluorinový“. Mezi charakteristiky tohoto jedinečného vlasce řadíme: – vysoká pevnost v tahu – neuvěřitelná pevnost návázání – jemnost a pružnost – schopnost stálého udržení kvality při kontaktu s vodou!

Partner: Rybina
-36%
Háčky Colmic MR300 velikost háčku: 12

Colmic Háčky Colmic MR300

102 Kč
65 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Háček s očkem vhodný pro lov kaprů a jiných větších ryb.

Partner: Rybina
Vlasec Fendreel 150m průměr: 0,148mm

Colmic Vlasec Fendreel 150m

199 Kč

Vlasec japonské výroby cíleně vyvinutý pro časté náhozy. Má nulovou mechanickou paměť, je extrémně odolný proti oděru, má narůžovělou barvu a vyšší průtažnost. Díky těmto faktorům se velmi používá v plavané. Možné použití je i pro slanou vodu při mořském rybolovu.

Partner: Rybina

Hledáte sortiment firmy Colmic? Máme pro Vás v nabídce rybářské produkty od firmy Colmic za topceny. Využijte naší nabídku a nakupujte rybářské vybavení od firmy Colmic za výhodné ceny.