COSSET černá pánská peněženka 4497 Komodo C
599 Kč

Černá pánská kožená dolarovka s přední kapsou na patent. Uvnitř se nachází: 8 přihrádek na karty kovové pérko pro přichycení bankovek vysoce kvalitní podšívka Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4424 Komodo C
599 Kč

Černá dokladovka z pravé kůže. Uvnitř se nachází: Po otevření jsou na každé straně 3 přihrádky na karty (celkem tedy 6) a dvě velké přihrádky v horní části (celkem 4). Levá strana jde vyklopit do boku. Tam najdete 2 velké průhledné přihrádky na fotky nebo doklady.

COSSET červená dámská peněženka 4466 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 2 zipová kapsy na mince 9 přihrádek na karty 1 velká průhledná přihrádka 1 malá průhledná přihrádka 2 další větší přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená klíčenka 4475 KomodoCV
299 Kč

Červená kožená klíčenka s přední zipovou kapsou. Uvnitř se nachází: uvnitř naleznete dva kroužky na klíče na řetízku, vpředu malá zipová kapsa. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky. Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11 × 6 × 2 cm Barva: červená Materiál: kůže

COSSET hnědá dámská peněženka 4404 Komodo H
999 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček a kapsou na zip. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince 11 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další vetší přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4491 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: vpředu kapsa na patent 4 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince 12 přihrádek na karty 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4509 Komodo B
899 Kč

Bordó dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky, kapsa na drobné na zadní straně, 6 přihrádek na karty, 1 průhledná přihrádka, 2 další přihrádky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4509 KomodoCV
899 Kč

Červená dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky kapsa na drobné na zadní straně 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá dámská peněženka 4491 Komodo H
1 199 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: vpředu kapsa na patent 4 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince 12 přihrádek na karty 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá dámská peněženka 4509 Komodo H
899 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky kapsa na drobné na zadní straně 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá klíčenka 4475 Komodo H
299 Kč

Hnědá kožená klíčenka s přední zipovou kapsou. Uvnitř se nachází: dva kroužky na klíče na řetízku, vpředu malá zipová kapsa. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky. Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11 × 6 × 2 cm Barva: hnědá Materiál: kůže

COSSET hnědá pánská peněženka 4411 Komodo H
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku se zápinkou. Uvnitř se nachází: zapínání na zápinku 2 přihrádky na bankovky 1 kapsička na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4501 Komodo H
999 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky sedm přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4401 Komodo B
1 299 Kč

Bordó dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince uvnitř 1 zipová kapsa na zadní straně 25 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další velké přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4466 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 2 zipová kapsy na mince 9 přihrádek na karty 1 velká průhledná přihrádka 1 malá průhledná přihrádka 2 další větší přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4467 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4492 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř najdete: 1 zipovou kapsu na drobné 2 přihrádky na bankovky 8 přihrádek na karty 2 další vnitřní přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4494 Komodo B
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 1 zipová kapsa na drobné 2 přihrádky na bankovky 13 malých přihrádek na karty 3 velké přihrádky na doklady kvalitní podšívka Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4499 Komodo B
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4508 Komodo B
899 Kč

Bordó dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: kapsa na drobné na zadní straně, 2 přihrádky na bankovky, 6 přihrádek na karty, 1 průhledná přihrádka. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4510 Komodo B
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka – se zipem. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 1 velká skrytá zipová kapsa 13 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4511 Komodo B
899 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zipem a zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsa na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4513 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsa na mince 12 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky kapsa na patent na zadní straně Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó klíčenka 4475 Komodo B
299 Kč

Bordó kožená klíčenka s přední zipovou kapsou. Uvnitř se nachází: dva kroužky na klíče na řetízku, vpředu malá zipová kapsa. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky. Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11 × 6 × 2 cm Barva: bordó Materiál: kůže

COSSET bordó pánská peněženka 4424 Komodo B
599 Kč

Bordó dokladovka z pravé kůže. Uvnitř se nachází: Po otevření jsou na každé straně 3 přihrádky na karty (celkem tedy 6) a dvě velké přihrádky v horní části (celkem 4). Levá strana jde vyklopit do boku. Tam najdete 2 velké průhledné přihrádky na fotky nebo doklady.

COSSET černá dámská peněženka 4467 Komodo C
1 199 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá dámská peněženka 4494 Komodo C
999 Kč

Černá dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 1 zipová kapsa na drobné 2 přihrádky na bankovky 13 malých přihrádek na karty 3 velké přihrádky na doklady kvalitní podšívka Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá dámská peněženka 4499 Komodo C
999 Kč

Černá dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá dámská peněženka 4509 Komodo C
899 Kč

Černá dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky, kapsa na drobné na zadní straně, 6 přihrádek na karty, 1 průhledná přihrádka, 2 další přihrádky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá dámská peněženka 4511 Komodo C
899 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zipem a zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsa na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá klíčenka 4475 Komodo C
299 Kč

Černá kožená klíčenka s přední zipovou kapsou. Uvnitř se nachází: dva kroužky na klíče na řetízku, vpředu malá zipová kapsa. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky. Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11 × 6 × 2 cm Barva: černá Materiál: kůže

COSSET černá pánská peněženka 4402 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 8 malých přihrádek na karty 1 zipová kapsa 6 větších přihrádek na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4405 Komodo C
799 Kč

Černá pánská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky Na pravé straně je kapsička na mince (zavírání na patent) a za ní ještě dvě přihrádky (jedna z boku, druhá seshora). Na levé straně jsou 4 přihrádky na karty a 1 přihrádka z boku.

COSSET černá pánská peněženka 4408 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na výšku se zápinkou. Uvnitř se nachází: 1 kapsa s patentem na drobné 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsa 8 menších přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4460 Komodo C
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsička na mince 4 přihrádky na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4471 Komodo C
899 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 7 malých přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4487 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku se zápinkou. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 9 malých přihrádek na karty 1 zipová kapsa 4 přihrádky na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4488 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 1 zipová kapsa 9 malých přihrádek na karty 4 větší přihrádky na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4501 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky sedm přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4502 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 4 přihrádky na karty, peněženka má oddělovací část s dalšími šesti přihrádkami na karty a průhlednou kapsou na doklady. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4503 Komodo C
899 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 6 přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady, jednu zipovou kapsu na mince. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4504 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky osm přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4505 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, 3 přihrádky na bankovky, 10 přihrádek na karty. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4506 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 13 přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady, Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4467 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky…

COSSET červená dámská peněženka 4491 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: vpředu kapsa na patent 4 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince 12 přihrádek na karty 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4499 KomodoCV
999 Kč

Červená dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.