10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Creative Muvo Play Creative Pebble Plus 2.1 přenosný reproduktor, černá
Creative Muvo Play

Dělá radost svým roztomilým soudkovitým provedením i prima zvukem bohatým na basy – přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor Creative Muvo Play hraje výkonem 2× 5 W a umožňuje i připojení zdroje zvuku audio kabelem s 3,5mm jackem. Na nabití hraje až 10 h, podporuje hlasové asistenty Siri a GA a je voděodolný dle IPX7.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Pebble Plus 2.1 přenosný reproduktor, černá Creative Pebble Plus 2.1 přenosný reproduktor, černá
Creative Pebble Plus 2.1 přenosný reproduktor, černá

Jako dva oblázky vytažené z moře jsou designové reproduktory Creative Pebble Plus 2.1 s nápaditým oblým provedením a s výkonem RMS 8 W. O hluboké basy se stará kvalitní subwoofer, chytrý rozptyl zvuku řeší ovladače pod úhlem 45 stupňů. Ke zdroji hudby se pripojují audio kabelem s 3,5mm jackem, k napájení USB kabelem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Creative Mix knoflíků k dalšímu tvoření cc 403810 Creative Pebble Plus 2.1 přenosný reproduktor, černá
Creative Mix knoflíků k dalšímu tvoření cc 403810

Mix 2-otvory, ploché, kulaté plastové knoflíky v různých neprůhledné a průhledné barvy. Tlačítko Mix, D: 12+18+20 mm, 100 g, 100 ks, asstd barvy Tlačítko Mix, D: 12+18+20 mm, 100 g, asstd barvy, 100ks.

můžete mít 14.12.

Creative Malířská a kreslířská sada v luxusním dřevěném kufříku - 97 ks Creative Malířská a kreslířská sada v luxusním dřevěném kufříku - 97 ks
Creative Malířská a kreslířská sada v luxusním dřevěném kufříku - 97 ks

Kompletní velká sada Creative Artist v krásném dřevěném kufříku obsahuje 97 ks potřeb pro malé i větší malíře.

můžete mít 14.12.

SkyShowtime zdarma
Creative Sound Blaster Blaze V2 Creative Malířská a kreslířská sada v luxusním dřevěném kufříku - 97 ks
Creative Sound Blaster Blaze V2

Dejte pařbě her nový rozměr, nasaďte na uši gamerská kabelová sluchátka Creative Sound Blaster Blaze V2 a užívejte si hraní doplněné o parádní zvuk, který zaručí jejich 40mm FullSpectrum měniče. Jsou kompatibilní s PC, Mac, PS5, PS4, Xbox i Nintendo Switch. Disponují odnímatelným mikrofonem s funkcí potlačení okolních hluků a ovladačem na kabelu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Outlier Free Pro Creative Malířská a kreslířská sada v luxusním dřevěném kufříku - 97 ks
Creative Outlier Free Pro

Můžete s nimi klidně hupsnout do vody – Bluetooth sluchátka Creative Outlier Free Pro jsou voděodolná dle normy IPX8, takže vás budou zásobit muzikou i během plavání. Na nabití hrají 10 h, disponují vestavěným MP3 přehrávačem s 8GB pamětí a mají speciální konstrukci Bone Conduction na lícní kosti. Jsou vhodná také pro handsfree hovory.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Outlier Free Creative SoundBlaster Jam V2
Creative Outlier Free

Můžete s nimi klidně vyrazit sportovat – Bluetooth sluchátka Creative Outlier Free jsou voděodolná dle normy IPX5, takže vás budou zásobit muzikou i během náročného posilování. Na nabití hrají 10 h, podporují Multipoint párování se 2 BT zařízeními najednou a mají speciální konstrukci Bone Conduction na lícní kosti. Jsou vhodná také pro handsfree hovory.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Stage Creative SoundBlaster Jam V2
Creative Stage

Vynikajíci srozumitelnost dialogů, hluboké basy, pulzující zvuk – to vše a ještě více nabízí moderní 2.1 soundbar se subwooferem Creative Stage, který se pyšní Bluetooth technologií, AUX vstupem, USB portem i optickým vstupem a TV (ARC). Maximální výkon dosahuje až na 160 W a nechybí ani EQ pro úpravu zvuku.

můžete mít 12.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative SoundBlaster Jam V2 Creative SoundBlaster Jam V2
Creative SoundBlaster Jam V2

Šmrncovní a skvělým zvukem hrající náhlavní Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Sound Blaster Jam V2 si vás podmaní i 22h výdrží na nabití a duálními mikrofony pro extra čisté handsfree hovory. Jsou pohodlná, lehounká a lze je nastavit pomocí mobilní aplikace Creative App.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Zen Air Creative Zen Hybrid
Creative Zen Air

Nechte dění kolem sebe plynout, zapněte ANC technologii a dopřejte svým uším hudbu zaznívající do ticha – Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Zen Air vyzmizíkují okolní ruchy a zajistí optimální zvuk přesně vám na míru pomocí technologie Super X-Fi. Na jedno nabití hrají až 6 h, díky nabíjecímu boxu celkem až 18 h. Jsou odolná vodě a vybavená handsfree duálními mikrofony.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Stage V2 Creative Zen Hybrid
Creative Stage V2

Obklopí vás prostorovým zvukem díky Sound Blaster Surround technologii – moderní soundbar Creative Stage V2 zlepší váš divácký zážitek ze sledování filmů v TV. Připojit ho ovšem můžete i k PC a dalším audio zařízením. Má Bluetooth technologii, AUX In, USB-C port a optický vstup. Domů vám dorazí i s externím 40W subwooferem.

můžete mít 12.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Zen Hybrid Creative Zen Hybrid
Creative Zen Hybrid

Nekompromisně potlačí okolní hluky díky ANC technologii aktivního potlačení okolních šumů – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Zen Hybrid jsou osazená 40mm neodymovými měniči a nabízí excelentně vyladěný zvuk. Na jedno nabití hrají 27 h s aktivní ANC, už za 5 min nabíjení jsou připravená pro dalších 5 h provozu. Mikrofon s funkcí potlačení okolního ruchu garantuje handsfree hovory v dokonalé čistotě hlasu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative HS-720 V2 Creative Outlier Pro
Creative HS-720 V2

Ideální pro vedení čistých online hovorů i online výuku jsou moderní komunikační sluchátka Creative HS-720 V2 vybavená 30mm měniči a kondenzátorovým mikrofonem na ohebném raménku s funkcí potlačení okolních šumů. Připojují se pomocí 2m kabelu s USB-A konektorem a s vestavěným tlačítkovým ovladačem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative SBS E2900 Creative Outlier Pro
Creative SBS E2900

Krásný design, bohatý a výrazný zvuk nabízí 2.1 reproduktorová soustava Creative SBS E2900 s RMS výkonem celkem 60 W, která je vybavena Bluetooth 5.0 technologií, USB portem pro přehrávání MP3, AUX In vstupem pro kabelové připojení zdroje zvuku, slotem pro SD karty i FM tunerem. Ekvalizér umožňuje nastavit zvuk na míru poslouchané muzice.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Outlier Pro Creative Outlier Pro
Creative Outlier Pro

Nekompromisně potlačí okolní hluky díky ANC technologii aktivního potlačení okolních šumů – moderní Bluetooth 5.2 sluchátka Creative Outlier Pro jsou osazená 10mm grafenovými měniči a nabízí excelentně vyladěný zvuk. Na jedno nabití hrají 10 h s aktivní ANC, nabíjecí box prodlouží dobu provozu sluchátek na až celkových 60 h. Systém 6 MEMS mikrofonů garantuje handsfree hovory v dokonalé čistotě hlasu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Stage SE Creative Stage Air V2
Creative Stage SE

Hřejivý a ještě jasnější zvuk nabízí malý 2.0 soundbar Creative Stage SE s maximálním hudebním výkonem 48 W. Pyšní se širokopásmovými měniči Racetrack, disponuje USB portem i Bluetooth 5.3 bezdrátovou technologií. Na těle soundbaru je velký multifunkční knoflík, pro pohodlnější ovládání vám domů dorazí i s dálkovým ovladačem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative SBS E2500 Creative Stage Air V2
Creative SBS E2500

Krásný design, bohatý a výrazný zvuk nabízí 2.1 reproduktorová soustava Creative SBS E2500 s RMS výkonem celkem 30 W, která je vybavena Bluetooth 5.0 technologií, USB portem pro přehrávání MP3, AUX In vstupem pro kabelové připojení zdroje zvuku i FM tunerem. Ekvalizér umožňuje nastavit zvuk na míru poslouchané muzice.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Creative Stage Air V2 Creative Stage Air V2
Creative Stage Air V2

Ideální reproduktor na váš pracovní stůl k počítači je Bluetooth 5.3 soundbar Creative Stage Air V2 s RMS výkonem 20 W, který nabízí pěkně vyladěný zvuk s hlubokými basy díky Racetrack měničům a basové ozvučnici. Disponuje USB portem i AUX In vstupem. Na jedno nabití 2200mAh baterie hraje až 6 h.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Creative Aurvana Trio LS Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort
Creative Aurvana Trio LS

Sluchátka s mikrofonem, špunty, uzavřená konstrukce, integrovaný dálkový ovladač, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, měniče z tekuté silikonové pryže. Hmotnost 18,6 g.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort
Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort

Skvělé audio pro pécéčka, notebooky a MP3 přehrávače. Reproduktory Creative Inspire T10 přehrají všechnu vaši digitální hudbu s vysokou kvalitou.

můžete mít 15.12. - 19.12.

SkyShowtime zdarma
Creative Muvo Go Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort
Creative Muvo Go

Díky odolnosti vodě dle normy IPX7 vydrží i méně šetrné zacházení – Bluetooth 5.3 reproduktor Creative Muvo Go je osazen 2 širokopásmovými 45mm měniči a nabízí zvuk se silnými basy. Na jedno nabití hraje 18 h a lze k němu bezdrátově připojit druhý identický reproduktor.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof Creative Sada akrylových barev 24 ks + luxusní štětce 10 ks
Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof

Výdrž, která nezklame!   Outlier Air vynikají mimořádnou výdrží baterie, která poskytuje 10 hodin.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Creative Pebble/Stereo/4W/Bílá Creative Sada akrylových barev 24 ks + luxusní štětce 10 ks
Creative Pebble/Stereo/4W/Bílá

Creative Pebble; Stolní reproduktory kulovitého tvaru nabízející zvukové pole s náklonem 45° , které zajišťuje vylepšené šíření zvuku.

můžete mít 18.12. - 20.12.

Creative Sada akrylových barev 24 ks + luxusní štětce 10 ks Creative Sada akrylových barev 24 ks + luxusní štětce 10 ks
Creative Sada akrylových barev 24 ks + luxusní štětce 10 ks

24 dílná sada akrylových barev nabízí široké spektrum zářivých a intenzivních barev nejvyšší kvality. Ve výtvarném umění mají své nezastupitelné místo, protože obsahují vysoký podíl pigmentů, které tvoří nejjemnější disperze, čímž je zachovávána preciznost, jemnost a dokonalé krytí.

můžete mít 14.12.

Společnost Creative byla založena v Singapuru v roce 1981 a dnes má regionální zastoupení v USA, Evropě a Asii. Je známá pro své zvukové karty Sound Blaster a určuje směr digitální zábavy s pomocí reproduktorů, sluchátek a přenosných multimediálních zařízení.

Od uvedení fenomenálně úspěšných zvukových karet Sound Blaster v roce 1989, získala značka Creative, na základě špičkové zvukové technologii, obrovskou uživatelskou základnu. Společnost je nyní uznávaná jako globální lídr v oblasti inovace audio produktů a nabízí spotřebitelům kvalitní digitální zábavu prostřednictvím Creative produktů, aplikací a služeb.

Creative získala řadu mezinárodních ocenění za vynikající a inovativní design produktů. Cílem společnosti je rozšířit své vedoucí postavení v oblasti osobní digitální zábavy, s použitím revolučních technologií a jednoduchého uživatelského rozhraní.