CUBS Stolička-83%
999 Kč

169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyberte si své jméno a sestavte si vlastní dřevěnou stoličku CUBS. Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožňují sestavit některé z nejpoužívanějších jmen. Písmena jsou předem nabarvená, ostatní díly stoličky jsou ošetřeny bezbarvým lakem. Puzzle jsou koncipovány tak, aby umožňovaly opakovaně sestavit jméno, ale také pohodlně a zejména bezpečně sedět.


CUBS Dětský dřevěný domek Filip
5 324 Kč

4 777 Kč

Dřevěný domeček Filip od firmy CUBS. Domek je vyrobený pouze z kombinace vysoce kvalitního borového, smrkového a jedlového dřeva. Má jeden vchod a okýnko. Jedná se o originální a mimořádně kvalitní výrobek, který obohatí každou zahradu.


CUBS Stolička přírodní-83%
999 Kč

169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyberte si své jméno a sestavte si vlastní dřevěnou stoličku CUBS. Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožňují sestavit některé z nejpoužívanějších jmen. Bezbarvá verze stoličky je ponechána v přírodním provedení, s výjimkou nohou, pro kreativní dokončení zákazníkem. Puzzle jsou koncipovány tak, aby umožňovaly opakovaně sestavit jméno, ale také pohodlně a zejména bezpečně sedět.


CUBS Dětský dřevěný domek Eliška
13 299 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný domeček Eliška s verandou od výrobce CUBS. Domek je vyrobený pouze z kombinace vysoce kvalitního borového a jedlového dřeva. Má dva vchody a okna s okenicemi. Jedná se o originální a mimořádně kvalitní výrobek, které vhodně doplní každou zahradu.


CUBS Dětský dřevěný domek Petrol
15 999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný domeček Petrol od výrobce CUBS je jako opravdová benzina s krámkem. Domek je vyrobený pouze z kombinace vysoce kvalitního borového a jedlového dřeva. Je rozdělen na dvě místnosti se dveřmi a okny s plexisklem. Jedná se o originální a mimořádně kvalitní výrobek, které vhodně doplní každou zahradu.


CUBS Dětské hřiště Honza 1 - věž
14 659 Kč

9 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrací věž Honza s pískovištěm je vytvořena z kvalitních smrkových impregnovaných mimostředových profilů. Ty zajistí sestavě dlouholetou životnost. Možnost instalace dalších herních zařízení a skluzavky, která není součástí věže.


CUBS Dětské kruhy - dřevěné
1 376 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné kruhy CUBS na cvičení pro děti od 3 do 12 ti let s maximální nosností 70 kg. Kruhy jsou vhodné a důležité pro rozvoj nejen tělesných, ale i morálních vlasností dítěte. Pomáhají rozvíjet sílu, odvahu, obratnost a prostorovou orientaci.


CUBS F-kotvení 50x500mm-38%
241 Kč

149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zemní kotva, určená pro zajištění dětského hřiště. Pro vybraná hřiště CUBS nebo jiná kompatibilní.


CUBS Honza 3 - věž s obchůdkem
14 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CUBS Honza 3 je kvalitní dřevěná sestava složená z věže s pískovištěm a obchůdkem. Děti milují prodávání a tak byla vytvořena sestavu, která plní dětské sny. Věž CUBS Honza je možné zakoupit také v různých kombinacích s přístavkem domeček nebo s dvojhoupačkou.


CUBS Honza 4 - věž s domečkem
15 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CUBS Honza 4 je kvalitní dřevěná sestava složená z věže s pískovištěm a domečkem. Toto spojení patří mezi českou zahradní klasiku a bezesporu plní dětská očekávání. Věž CUBS Honza je možné zakoupit také v různých kombinacích s přístavkem obchůdku nebo s dvojhoupačkou.


CUBS Honza 5 - věž s domečkem a obchůdkem
18 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

CUBS Honza 5 je kvalitní dřevěná sestava složená z věže s pískovištěm, domečku a obchůdku. Děti mohou při hraní také užívat integrované pískoviště, které je umístěné do paty věže a poskytuje tak příjemný stín. K sestavě je možné dokoupit také dvojhoupačku.


CUBS Honza - modul domeček
3 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CUBS Honza modul domeček je přídavný modul sloužící k rozšíření hřišť CUBS Honza 1. Modul je vytvořen z kvalitních smrkových impregnovaných mimostředových profilů, které zajistí sestavě dlouholetou životnost.


CUBS Honza - modul obchůdek
3 499 Kč

2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CUBS Honza modul obchůdek je přídavný modul sloužící k rozšíření hřišť CUBS Honza 1. Modul je vytvořen z kvalitních smrkových impregnovaných mimostředových profilů, které zajistí sestavě dlouholetou životnost.


CUBS Houpačka hnízdo ovál-43%
3 529 Kč

1 999 Kč

Výprodej

Houpačka CUBS hnízdo ovál je vhodným dopňkem téměř každé sestavy. Tato houpačka je zejména vhodná pro větší počet dětí. Nosnost houpačky je 100kg. Vyniká jedinečným designem a nadstandardně kvalitním zpracováním!


CUBS Houpačka VIP - plastový sedák
416 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový tvarovaný houpačkový sedák CUBS VIP je dodáván s kvalitním 10 mm polypropylenovým lanem v délce 2 m. Délka závěsu je nastavitelná a ideální pro zavěšení na houpačkový modul CUBS nebo jiný, případně i strom. Speciálně navržený sedák s protiskluzovým povrchem a zvýšenými bočnicemi zajistí bezpečnost a pohodlí.


CUBS Hrazda dřevěná s plastovou rukojetí
457 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je dřevěná hrazda CUBS ideální volbou. Hrazda je vhodná pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Kryt na pískoviště 118 x 118 cm
1 099 Kč

1 014 Kč

Nepromokavý kryt na pískoviště určené především na pískoviště 3v1 od značky Cubs. Kryt chrání písek před nečistotami a povětrnostními vlivy. Kryt má rozměr 118 × 118 cm.


CUBS Madlo plastové 2ks

CUBS Madlo plastové 2ks

Hodnocení: 5
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato skvělá madla CUBS jsou dokonale navržena tak, aby pomáhaly dětem dostat se bezpečně na obtížněji přístupná místa dětských hřišť a dřevěných prolézaček všech druhů. Může být použito uvnitř nebo venku na jakémkoli dřevěném rámu.


CUBS Pískoviště Adam

CUBS Pískoviště Adam

Hodnocení: 5
1 099 Kč

Dřevěné pískoviště CUBS Adam je ideálním řešením pro vaši zahradu. Děti milují písek a Adam přináší rychlé a cenově dostupné řešení z přírodních materiálů. Jako jedno z malá pískovišť je ošetřeno impregnací, která zajistí delší životnost.


CUBS Šplhací tyč k dětskému hřišti
1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šplhací tyč k dětskému hřišti CUBS nebo jinému privátnímu hřišti. Otvory pro šrouby na montážní desku Ø 10 mm. Šrouby nejsou součástí balení. Železná tyč je dodávána v červeném provedení.


CUBS Teleskop pro dětské hřiště
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskop k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Obsah balení: teleskop, vruty. Z bezpečnostních důvodů (pohled do slunce) jde o bezpečnou atrapu určenou k dětské hře.


CUBS Zrcadlo k dětskému hřišti-58%
1 275 Kč

529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úsměvné zrcadlo k dětskému hřišti CUBS nebo jinému systému. Zrcadlo se kterým si užijete hodně legrace je skvělý doplněk do domečku. Balení obsahuje zrcadlo a 4 vruty, takže můžete hračku hned namontovat.


CUBS Dalekohled Star k dětskému hřišti
740 Kč

Dalekohled k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Už má vaše dítě na sestavě kormidlo, ale pořád mu tam něco chybí? Pořiďte mu dalekohled. Šikovný doplněk, se kterým se děti vyřádí, protože mohou pozorovat veškeré dění kolem (rádius 360 st.) přijde jim to hrozně napínavé.


CUBS Dětská hrazda - dřevěná
423 Kč

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je dřevěná hrazda CUBS ideální volbou. Hrazda je vhodná pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Dětské hřiště ADÉLKA
7 219 Kč

Dětské hřiště CUBS ADÉLKA je jedno z cenově nejdostupnějších a nejrychleji sestavitelných dětských hřišť současnosti. Je vyrobeno z kvalitních impregnovaných mimostředových profilů, které hřišti zabezpečují dlouholetou životnost bez jakýchkoliv známek opotřebení. K hřišti je třeba zakoupit skluzavku v délce 2,28 nebo 2,2 m.


CUBS Dětské hřiště KRISTÝNKA
7 179 Kč

Dětské hřiště CUBS KRISTÝNKA je jedno z cenově nejdostupnějších a nejrychleji sestavitelných dětských hřišť současnosti. Je vyrobeno z kvalitních impregnovaných mimostředových profilů, které hřišti zabezpečují dlouholetou životnost bez jakýchkoliv známek opotřebení. K hřišti je třeba zakoupit skluzavku v délce 2,28 nebo 2,2 m.


CUBS Dětské hřiště TEREZKA 230
5 899 Kč

Dětské hřiště CUBS TEREZKA 230 je jedno z cenově nejdostupnějších a nejrychleji sestavitelných dětských hřišť současnosti. Je vyrobeno z kvalitních impregnovaných mimostředových profilů, které hřišti zabezpečují dlouholetou životnost bez jakýchkoliv známek opotřebení. Výrobek CUBS splňuje náročné testy certifikátu „Bezpečná hračka“.


CUBS Dětský piknikový stůl s plastovým boxem
2 649 Kč

Dětský piknikový stoleček CUBS s plastovým boxem se díky svým rozměrům vejde na každou zahradu, ale i do bytu. Žádanou výhodou je, že si stoleček děti mohou nabarvit a dozdobit podle svého.


CUBS Dopisní schránka
435 Kč

Dopisní schránka k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Nevíte, jak doručit tajnou poštu? U nás v CUBS jsme našli pro vaše děti řešení v podobě velké dopisní schránky.


CUBS Dřevěný piknikový stolek s úložným prostorem
1 279 Kč

Dětský dřevěný stoleček s úložným prostorem CUBS je dobrým základem pro každou zahradní párty nebo setkání s přáteli. Piknikový stolek je vyrobený z kombinace borového a jedlového dřeva. Jde o kvalitní výrobek, které vhodně doplní každou zahradu.


CUBS Honza - modul dvojhoupačka s houpáky
4 199 Kč

CUBS Honza modul dvojhoupačka s houpáky je přídavný modul k rozšíření hřišť CUBS Honza 1. Modul je vytvořen z kvalitních smrkových impregnovaných mimostředových profilů, které zajistí sestavě dlouholetou životnost.


CUBS Houpačka Baby 3v1 Trix
1 119 Kč

Houpačka CUBS Baby 3v1 Trix je prémiová plastová houpačka vhodná i pro nejmenší. Díky řešení 3v1 se mohou houpat děti ve věku 0–12 let. Maximální nosnost houpačky je 70 kg. CUBS Baby 3v1 Trix roste s vaším dítětem.


CUBS Houpačka Basic plastová
399 Kč

Plastová houpačka CUBS Basic je určená pro venkovní i vnitřní použití. Houpání je skvělý způsob, jak si bezpečně hrát v kombinaci s fyzickou aktivitou. Sedátko pro dítě má široké užití v různých sestavách, samostatně nebo jako součást dětského hřiště.


CUBS Houpačka Disk - květinka
509 Kč

Plastový houpačkový sedák CUBS Disk květinka je hodnotným doplňkem k jakékoliv houpačkové sestavě nebo modulu, případně hřišti. Houpačka se skládá z jednoho nastavitelného polypropylenového lana v délce 2m ke kterému je připevněný houpací disku s hřebeny.


CUBS Impregnovaný piknikový stůl s plastovým boxem
3 149 Kč

Dětský piknikový stoleček CUBS s plastovým boxem se díky svým rozměrům vejde do bytu, ale díky impregnaci i na každou zahradu. Výhodou je, že si stoleček děti mohou nabarvit a dozdobit podle svého.


CUBS Kormidlo Star k dětskému hřišti
790 Kč

Kormidlo k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Každá správná loď musí mít samozřejmě kormidlo. Jsou vaše děti přesvědčené, že jejich sestava na zahradě je loď na moři? Podpořte tuto jejich výletnickou představu a pořiďte jim kormidlo.


CUBS Pískoviště 3v1

CUBS Pískoviště 3v1

Hodnocení: 3,5
2 059 Kč
1 999 Kč

Pískoviště spojené s sezením a s pevným krytem 3v1 od značky Cubs. Multifunkční výrobek předčí vaše očekávání v každém ohledu. Kryt chrání písek před nečistotami. Pískoviště má rozměr 118 × 118 cm.


CUBS Piškvorky OXO k dětskému hřišti
1 897 Kč

1 725 Kč

Procvičte si hlavu! Hrací pole Piškvorky OXO k dětskému hřišti nebo plotu zahrady. OXO mají jedinečný prémiový design, který zahrnuje 9 hracích válců (konfigurace 3×3). Každý válec obsahuje reliéf s barevným X a O.


CUBS Provazový žebřík pro dětské hřiště
539 Kč

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je provazový žebřík CUBS ideální volbou. Žebřík je vhodný pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Skluzavka s přípojkou na vodu 2,2 m
1 791 Kč

CUBS Skluzavka s přípojkou na vodu 2,20 m reprezentuje kvalitu prémiové kategorie skluzavek za výhodnou cenu. Vyniká stálobarevností, pevností a je mrazuvzdorná. Velmi dobré kluzné vlastnosti jsou výsledkem mimořádné kombinace materiálů a výrobního procesu. Na skluzavku lze připojit hadici a vodní radovánky mohou začít.


CUBS Skluzavka s přípojkou na vodu 2,95 m
2 299 Kč

CUBS Skluzavka s přípojkou na vodu 2,95 m reprezentuje kvalitu prémiové kategorie skluzavek za výhodnou cenu. Vyniká stálobarevností, pevností a je mrazuvzdorná. Velmi dobré kluzné vlastnosti jsou výsledkem mimořádné kombinace materiálů a výrobního procesu. Na skluzavku lze připojit hadici a vodní radovánky mohou začít.


CUBS Šplhací lano s uzly pro dětské hřiště
699 Kč

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je šplhací lano CUBS s uzly ideální volbou. Lano je vhodné pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Telefon k dětskému hřišti
389 Kč

Telefon k dětskému hřišti CUBS nebo jinému, který vydává zvuk při stisknutí tlačítka. Obsah balení: telefon, jeden vrut. Z bezpečnostních důvodů jde o bezpečnou atrapu určenou k dětské hře.


CUBS Teleskop Star

CUBS Teleskop Star

Hodnocení: 5
625 Kč

Teleskop k dětskému hřišti CUBS nebo jinému systému. Dokážete si představit základnu nebo hrad bez teleskopu? Vaše děti určitě ne. Jak jinak by mohly pozorovat blížící se nepřátelské armády? Doplňte sestavu vašich dětí o velký teleskop CUBS Star a uvidíte, kolik zábavy si užijí.


CUBS Volant s klaksonem k dětskému hřišti
439 Kč

Tůt, tůt! Zábava pro malé řidiče. Volant s funkčním klaksonem, který můžete připevnit k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Volant je vyroben z pevného a plného PP plastu.


CUBS Dětský dřevěný domek Nela
4 329 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný domeček Nela od firmy CUBS. Domek je vyrobený pouze z kombinace vysoce kvalitního borového, smrkového a jedlového dřeva. Má jeden vchod a okýnko. Jedná se o originální a mimořádně kvalitní výrobek, který obohatí každou zahradu.


CUBS WourkOut Junior 007
7 849 Kč

Venkovní fitness prvek WourkOut Junior je určen pro vyžití dětí a mládeže na zahradě. CUBS při vývoji prvků spolupracuje s fitness lektory, freerunnery, parkour specialisty, ale i odbornými sdruženími v České a Slovenské republice.


CUBS je českou značkou zahradních herních systému pro děti s dobrým poměrem ceny a užitné hodnoty. Certifikovaná hřiště z rodiny CUBS najdete ve školkách, školních zahradách, městských parcích, rekreačních zařízeních nebo u restaurací a hotelů. Děti si díky CUBS mohou užívat radost ze hry také na privátních zahradách u rodinných domů. Dětským hřištím se tým firmy věnuje již 7 let. Proces výroby začíná u designu, pokračuje přes konstrukci a certifikaci a končí výrobou a servisem. Cílem CUBS je dodávat dětem kvalitní a bezpečná hřiště za přijatelnou cenu od českých truhlářů, kteří pečují o řemeslné dědictví našich předků. Vybrané designové prvky a komponenty jsou dováženy ze zemí EU. U dětských hřišť je certifikován nejen výrobek samotný, ale především montážní postup tak, aby vyhovoval všem platným normám. Spolupráce předních českých společností ve svých oborech dala základy marketingu, který mohou ocenit místní komunity. Důležitá je pro společnost také sociální odpovědnost. MojeChytreDite.cz s.r.o. získalo Certifikát UNICEF – Dětského fondu OSN za významnou pomoc ve prospěch dětí. Najdete nás v Přehledu UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Paleta nabídky CUBS zajistí vhodný výběr řešení pro každou zahradu v kategoriích dětských domečků, pískovišť, sezení, houpaček a celých herních sestav. K herním sestavám doporučuje značka CUBS skluzavky Monkey´s Home, které se zárukou 7 let a díky svojí délce překonávají výrazně konkurenční nabídku. Protože v CUBS stále platí baťovské vnímání zákazníka, můžete rovněž požádat o speciální řešení připravené na míru vašim potřebám – hřiště, které bude stát jen na vaší zahradě.

CUBS je českou značkou zahradních herních systému pro děti s dobrým poměrem ceny a užitné hodnoty. Certifikovaná hřiště z rodiny CUBS najdete ve školkách, školních zahradách, městských parcích, rekreačních zařízeních nebo u restaurací a hotelů. Děti si díky CUBS mohou užívat radost ze hry také na privátních zahradách u rodinných domů. Dětským hřištím se tým firmy věnuje již 7 let. Proces výroby začíná u designu, pokračuje přes konstrukci a certifikaci a končí výrobou a servisem. Cílem CUBS je dodávat dětem kvalitní a bezpečná hřiště za přijatelnou cenu od českých truhlářů, kteří pečují o řemeslné dědictví našich předků. Vybrané designové prvky a komponenty jsou dováženy ze zemí EU. U dětských hřišť je certifikován nejen výrobek samotný, ale především montážní postup tak, aby vyhovoval všem platným normám. Spolupráce předních českých společností ve svých oborech dala základy marketingu, který mohou ocenit místní komunity. Důležitá je pro společnost také sociální odpovědnost. MojeChytreDite.cz s.r.o. získalo Certifikát UNICEF – Dětského fondu OSN za významnou pomoc ve prospěch dětí. Najdete nás v Přehledu UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Paleta nabídky CUBS zajistí vhodný výběr řešení pro každou zahradu v kategoriích dětských domečků, pískovišť, sezení, houpaček a celých herních sestav. K herním sestavám doporučuje značka CUBS skluzavky Monkey´s Home, které se zárukou 7 let a díky svojí délce překonávají výrazně konkurenční nabídku. Protože v CUBS stále platí baťovské vnímání zákazníka, můžete rovněž požádat o speciální řešení připravené na míru vašim potřebám – hřiště, které bude stát jen na vaší zahradě.