Daitsu Zavírací nástavec do zdi

Daitsu Zavírací nástavec do zdi

473 Kč

Zavírací nástavec do zdi lze zasunout do vnitřního prům.125mm pro mobilní jednotky Sakura, MK Daitsu mají tento zavírací nástavec v balení

Partner: C V B CZ
Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den

Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 10XA, odvlhčování 10l/den

4 599 Kč

Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADDH 10 XA má display se světelnými kontrolkami. Nastavení vlhkosti je možné mezi 35% – 80% HR (relativní vlhkost) nebo v režimu nepřetržitého provozu. Funkce BUCKET FULL zobrazí indikace plné nádržky na kondenzát. Automatický restart při výpadku elektrické energie.

Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 20XA, odvlhčování 20/l den

Daitsu Odvlhčovač vzduchu ADD 20XA, odvlhčování 20/l den

6 199 Kč

Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADDH 20 XA má display se světelnými kontrolkami. Nastavení vlhkosti je možné mezi 35% – 80% relativní vlhkost nebo funkce nepřetržitého provozu. Funkce BUCKET FULL zobrazí indikace plné nádržky na kondenzát, možnost regulace rychlosti otáček a nastavení časovače.

Daitsu Čistička vzduchu HOLLY CADR 350

Daitsu Čistička vzduchu HOLLY CADR 350

6 999 Kč

Výkonná a elegantní čistička vzduchu s kvalitním HEPA filtrem a přehledným dotykovým panelem Vás překvapí svoji účinností a tichým chodem. Díky svému filtračnímu systému dokáže ze vzduchu efektivně odstranit alergeny, bakterie, viry, prach, škodlivé plyny, kouř, zápach a pomáhá předcházet alergiím.

Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW

Daitsu Mobilní klimatizace APD 9CK, výkon chlazení 2,6kW

10 099 Kč

Mobilní klimatizace Daitsu je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např.: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost.

Daitsu Čistička vzduchu CADR-118

Daitsu Čistička vzduchu CADR-118

4 900 Kč
4 490 Kč

Kvalitní domácí čistička vzduchu Daitsu CADR 118 nabízí účinnou filtraci vzduchu díky 3-vrstvému kompozitnímu filtru, vysoký vzduchový výkon, ionizátor a další nadstandardní funkce jako je tichý noční režim nebo časovač.

Daitsu je španělská značka skupiny Eurofred, který je leaderem na trhu klimatizačních a odvlhčovacích jednotek ve Španělsku, Portugalsku a Itálii, tedy v zemích, kde je na chlazení a odvlhčování brán díky podnebí velký zřetel. Na základě dlouholetých zkušeností (více jak 15 let) se u produktů Daitsu můžete spolehnout na jejich výbornou účinnost a dlouhou životnost a bezporuchový provoz. V případě, že se nějaký problém naskytne, disponuje dovozce centrálním autorizovaným servisem se zárukou náhradních dílů minimálně 10 let od ukončení prodeje každého z modelů. To je hlavní rozdíl oproti řetězcům a hypermarketům, které prodávají každý rok nové značky a modely, a nemohou se postarat o Vaše starší zařízení po uplynutí záruční doby.