DeCuevas 80535 Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s batůžkem-20%
2 699 Kč 2 149 Kč

Akce

Skládací kočárek pro panenky s batůžkem je z inovované kolekce SKY 2020, která má ve svém znaku roztomilé slůně. Díky polohovatelné vyšší rukojeti a kombinované funkci hlubokého a sportovního kočárku je vhodný pro slečny předškolního věku, ale i větší slečny, které toto vše už více při hraní využijí. Po složení nezabírá mnoho místa a je praktický i pro převoz autem.

DeCuevas 80534 Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s batůžkem Magic Maria
2 699 Kč 2 619 Kč

Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. Výhodou je i odnímatelná přenosná korbička, ve které lze bezpečně přenášet panenku. Po složení nezabírá mnoho místa a je praktický i pro převoz autem.

DeCuevas 80539 Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s batůžkem Little Pet
2 499 Kč 2 299 Kč

Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 Little Pet 2020 je díky vyšší rukojeti a kombinované funkci hlubokého a sportovního kočárku spíš vhodný pro slečny předškolního věku. Výhodou je i odnímatelná přenosná korbička, ve které lze bezpečně přenášet panenku. Po složení nezabírá mnoho místa a je praktický i pro převoz autem.

DeCuevas 80537 Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s batůžkem TOP Collection
2 699 Kč

Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 je z nové luxusní kolekce, zdobené stříbrnými prvky. Díky vyšší rukojeti a kombinované funkci hlubokého a sportovního kočárku spíš vhodný pro slečny předškolního věku, které toto vše už více při hraní využijí. Výhodou je i odnímatelná přenosná korbička, ve které lze přenášet bezpečně panenku. Po složení nezabírá mnoho místa a je praktický i pro převoz autem.

DeCuevas 81435 Moderní sportovní kočárek pro panenky 3 v 1-16%
3 599 Kč 2 999 Kč

Akce

Moderní sportovní kočárek pro panenky je úplně nový model z inovované kolekce SKY 2020, která má ve svém znaku roztomilé slůně. Díky polohovatelné vyšší rukojeti a funkčním doplňkům je vhodný pro slečny předškolního věku, ale i větší slečny, které toto vše už více při hraní využijí.

DeCuevas 80335 Skládací kočárek pro dvojčata panenky 3 v 1 s batůžkem
3 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací kočárek pro panenky dvojčata s batůžkem je z inovované kolekce SKY 2020, která má ve svém znaku roztomilé slůně. Díky polohovatelné vyšší rukojeti a kombinované funkci hlubokého a sportovního kočárku je vhodný pro slečny předškolního věku, ale i větší slečny, které toto vše už více při hraní využijí. Výhodou jsou i odnímatelné přenosné korbičky, ve kterých lze bezpečně přenášet panenky.

DeCuevas 81535 Moderní kočárek pro panenky 3 v 1
3 499 Kč

Moderní sportovní kočárek pro panenky je úplně nový model z inovované kolekce SKY 2020, která má ve svém znaku roztomilé slůně. Díky polohovatelné vyšší rukojeti a kombinované funkci hlubokého a sportovního kočárku je vhodný pro slečny předškolního věku, ale i větší slečny, které toto vše už více při hraní využijí.

DeCuevas 85034 Skládací kočárek pro panenky s batůžkem a doplňky Magic Maria
1 999 Kč

Skládací kočárek pro panenky s batůžkem a doplňky Magic Maria 2020 z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou, je díky nízké rukojeti a lehké váze vhodný pro menší slečny. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě.

DeCuevas 50035 Cestovní postýlka pro panenky
699 Kč 689 Kč

Cestovní postýlka pro panenky z inovované kolekce SKY 2020 v moderních šedobílých barvách, je krásným doplňkem dívčího pokojíčku. Její čistý design podtrhují dvě malé slůňátka visící na bocích a růžové doplňky, díky kterým působí velmi vesele.

DeCuevas 54929 Dřevěná postýlka pro panenky DOMEČEK s doplňky Martin
2 999 Kč 2 809 Kč

Dřevěná postýlka pro panenky DOMEČEK s doplňky Martin 2019 je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Je krásným doplňkem do dětského pokojíčku.

DeCuevas 53134 Moje první postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria
1 599 Kč

Moje první postýlka pro panenky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, je u holčiček oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě.

DeCuevas 55129 Dřevěná kolébka pro panenky s doplňky Martin
1 199 Kč

Dřevěná kolébka pro panenky s doplňky je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin 2019, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Obě čela kolébky jsou ve tvaru bílého obláčku, který právě spinká.

DeCuevas 51134 Pojízdná postýlka pro panenky se stříškou a doplňky Magic Maria
1 499 Kč 1 209 Kč

Pojízdná postýlka pro panenky se stříškou a doplňky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, potěší každou malou holčičku. Díky otáčivým kolečkám nemusí zůstat stát v pokojíčku, ale může jí snadno i s panenkou převést do jiné místnosti. Má nízkou konstrukci a je určena pro úplně malé slečny.

DeCuevas 55329 Dřevěná palanda pro panenky s doplňky Martin
1 499 Kč 1 229 Kč

Dřevěná palanda pro panenky s doplňky Martin 2019 je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Obě čela palandy jsou ve tvaru bílé hvězdičky, která je veselá a usměvavá. Obě lůžka spojuje malý bílý žebříček.

DeCuevas 53034 Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky Magic Maria
2 299 Kč

Skládací postýlka pro panenky s 5 funkčními doplňky Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. U holčiček je oblíbená díky svému rozmanitému příslušenství a úložnému prostoru.

DeCuevas Kočárek pro panenky Maria - golfové hole
499 Kč 369 Kč

Kočárek pro panenky Maria – golfové hole z princeznovské kolekce Maria 2019 je skladným kočárkem nejenom na krátké cesty po městě. Je s ním snadná manipulace.

DeCuevas Cestovní set pro panenky Maria 2019
849 Kč 729 Kč

Cestovní set pro panenky Maria 2019 z princeznovské kolekce je ideálním doplňkem na delší cesty s miminkem. Snadná manipulace. Set je ze světle růžové, nádherně zdobené kolekce s malou princeznou.

DeCuevas 55134 Dřevěná postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria
1 299 Kč 1 109 Kč

Dřevěná postýlka pro panenky s doplňky Magic Maria 2020, z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry, jistě zaujme svým designovým provedením, které je velmi nápadité. Obě čela postýlky jsou ve tvaru žabičky.

DeCuevas Cestovní set 3 v1 Martin
1 249 Kč 869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní set pro panenky 3 v 1 Martin je velmi praktickým pomocníkem na delší cesty s miminkem a neměl by chybět žádné malé mamince. Snadná manipulace. Set je z veselé šedo-bledě-modré kolekce plné roztomilých obláčků, dešťových kapek a hvězdiček.

DeCuevas 60034 Cestovní set pro panenky 3 v 1 Magic Maria
999 Kč 899 Kč

Cestovní set pro panenky 3 v 1 Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. Přenosná židlička nahradí doma velkou jídelní židli a nosítko na panenku se dá vzít kamkoliv s sebou.

DeCuevas 53434 Skládací žehlicí prkno pro panenky s doplňky Magic Maria
999 Kč

Skládací žehlicí prkno pro panenky s doplňky Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. Díky nastavitelné výšce roste s vaší malou hospodyňkou.

DeCuevas 52034 Skládací cestovní taška na kolečkách Magic Maria
649 Kč

Skládací cestovní taška na kolečkách Magic Maria 2020 je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou. Letošní kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě. Do tašky se vejde plno věcí a díky kolečkům se všechno snadno uveze.

DeCuevas Polohovací lehátko pro panenky Martin
699 Kč 569 Kč

Polohovací lehátko pro panenky Martin – 2019 je praktickým pomocníkem při uspávání a krmení miminek. Manipulace je velmi snadná. Lehátko je z veselé šedo-bledě-modré kolekce plné roztomilých obláčků, dešťových kapek a hvězdiček.

DeCuevas 87033 Kočárek pro panenky hluboký Martina
2 499 Kč 2 399 Kč

Kočárek pro panenky hluboký je z nepřehlédnutelné barvené kolekce Martina. Díky nižší rukojeti spíš vhodný pro menší slečny a slečny předškolního věku. Jeho designové zpracování ho řadí ale i mezi kočárky zakoupené pro sběratelské účely.

DeCuevas 86139 Můj první kočárek pro pejska s doplňky Little Pet
1 299 Kč

Kočárek pro pejska s doplňky je díky nízké rukojeti, stabilní konstrukci a lehké váze vhodný spíš pro malé a menší slečny. Děti tak mohou vyrazit na procházku s jejich plyšovými kamarády, aniž by je po cestě ušpinily. Cestovní přenosná boudička navíc umožnuje převážet v autě plyšové mazlíčky. Tento kočárek nabízí plno zábavy.

DeCuevas 51034 Pojízdná postýlka pro panenky s nebesy a doplňky Magic Maria
1 999 Kč

Pojízdná postýlka pro panenky s nebesy a doplňky je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry. Díky otáčivým kolečkám nemusí zůstat stát v pokojíčku, ale může se snadno i s panenkou převést do jiné místnosti.

DeCuevas Skládací kočárek pro dvojčata panenky Martina-S
2 499 Kč 2 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací kočárek pro dvojčata panenky z princeznovské kolekce Maria 2019. Je vhodný díky výšce rukojeti pro děti předškolního věku. Manipulace s kočárkem je velmi snadná.

DeCuevas 53929 Cestovní taška pro panenky s příslušenstvím Martin
1 499 Kč 1 239 Kč

Cestovní taška pro panenky s příslušenstvím Martin 2019 je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Výbava, kterou nabízí, poskytne na cestách jejímu miminku dostačenou péči. Navíc vzhledem ke své velikosti se do ní opravdu vejde plno věcí včetně panenky.

DeCuevas 90096 Skládací kočárek pro panenky golfové hole Classic Romantic
499 Kč 459 Kč

Skládací kočárek pro panenky golfové hole Classic Romantic z krásné tmavomodré kolekce s bleděmodrými doplňky, je velmi praktický a skladný kočárek. V autě nezabere skoro žádné místo a proto je ideálním kočárkem na výlety celé rodiny. Díky své velikosti je spíš vhodný pro menší slečny.

DeCuevas 90096 Skládací kočárek pro panenky golfové hole Martina
499 Kč 459 Kč

Skládací kočárek pro panenky golfové hole Martina z krásné starorůžové kolekce s krémovými doplňky, je velmi praktický a skladný kočárek. V autě nezabere skoro žádné místo a proto je ideálním kočárkem na výlety celé rodiny. Díky své velikosti je spíš vhodný pro menší slečny.

DeCuevas 90096 Skládací kočárek pro panenky golfové hole SKY
499 Kč

Skládací kočárek pro panenky golfové hole SKY z krásné šedobílé kolekce s bílými a růžovými hvězdičkami, je velmi praktický a skladný kočárek. V autě nezabere skoro žádné místo a proto je ideálním kočárkem na výlety celé rodiny. Díky své velikosti je spíš vhodný pro menší slečny.

DeCuevas 53534 Cestovní set pro panenky s doplňky Magic Maria
799 Kč

Cestovní set pro panenky s doplňky je z překrásné růžovostříbrné pohádkové kolekce s vílou a žabičkou a třpytivým krajkovým lemováním s flitry. Tuto kolekci zdobí jemné třpytivé krajkové lemování s flitry v šedostříbrné barvě.

DeCuevas 55429 Dřevěná jídelní židlička pro panenky Martin
999 Kč 909 Kč

Dřevěná jídelní židlička pro panenky je z velmi úspěšné chlapecké kolekce Martin, pro kterou je typická kombinace šedé a světlounce modré barvy s veselými bílými obláčky, růžovými hvězdičkami a bleděmodrými kapičkami. Záda židličky jsou tvaru modré kapičky, která je veselá a usměvavá. Pro větší panenky je k dispozici i opěrka nohou. Pohodlné sezení zajištuje malý polštářek.

DeCuevas Cestovní set 3 v 1 Reborn
1 249 Kč 1 039 Kč

Cestovní set pro panenky 3 v 1 Reborn 2019 je velmi praktickým pomocníkem na delší cesty s miminkem a neměl by chybět žádné malé mamince. Snadná manipulace. Elegantní šedobílá kolekce s labutěmi.

DeCuevas 90096 Skládací kočárek pro panenky golfové hole Carol
499 Kč

Skládací kočárek pro panenky golfové hole Carol z krásné bleděmodré kolekce je velmi praktický a skladný kočárek. V autě nezabere skoro žádné místo a proto je ideálním kočárkem na výlety celé rodiny. Díky své velikosti je spíš vhodný pro menší slečny.

Tradiční španělská značka DeCuevas se zabývá výrobou kočárků, postýlek a dalších doplňků pro panenky v několika designových řadách, inspirovaných romantickým designem konce 19. a začátku 20. století, ale s moderními prvky, které vaše děti jistě nadchnou.

Tradiční španělská značka DeCuevas se zabývá výrobou kočárků, postýlek a dalších doplňků pro panenky v několika designových řadách, inspirovaných romantickým designem konce 19. a začátku 20. století, ale s moderními prvky, které vaše děti jistě nadchnou.