Deli stationery Box zásuvkový Rio 5 zásuvek modrý
1 099 Kč

Vysoce kvalitní zásuvkový box DELI v bílé barvě v kombinaci se zářivě modrou pro přehledné uložení dokumentů, smluv, spisů či drobných předmětů na vašem pracovním stole. Zarážky proti vypadnutí, materiál polypropylen (PP), 344 × 277 × 259 mm.

Deli stationery Box zásuvkový Rio 5 zásuvek růžový
1 099 Kč

Vysoce kvalitní zásuvkový box DELI v bílé barvě v kombinaci se zářivě růžovou pro přehledné uložení dokumentů, smluv, spisů či drobných předmětů na vašem pracovním stole. Zarážky proti vypadnutí, materiál polypropylen (PP), 344 × 277 × 259 mm.

Deli stationery Box zásuvkový Rio 5 zásuvek zelený
1 099 Kč

Vysoce kvalitní zásuvkový box DELI v bílé barvě v kombinaci se zářivě zelenou pro přehledné uložení dokumentů, smluv, spisů či drobných předmětů na vašem pracovním stole. Zarážky proti vypadnutí, materiál polypropylen (PP), 344 × 277 × 259 mm.

Deli stationery Stolní organizér Rio modrý
229 Kč

Designový stolní organizér z řady Rio rozjasní váš pracovní stůl a zajistí přehledné uložení psacích potřeb a dalších drobných kancelářských předmětů. Kvalitní a odolný plastový materiál v modrém provedení, rozměr 175 × 90 × 92 mm.

Deli stationery Fixy štětečkové 24 barev
249 Kč

Kreativní fixy se štětečkovým hrotem pro děti i dospělé. Vhodné na různé typy malování, vybarvování, skicování, tvorbu návrhů a jiné. Balení obsahuje 24 barev v praktickém plastovém pouzdře. K nákupu tohoto produktu získáte zdarma jako dárek omalovánky.

Deli stationery Stolní organizér se zásuvkami Rio růžový
599 Kč

Designový stolní organizér z řady Rio rozjasní váš pracovní stůl a zajistí přehledné uložení většího množství psacích potřeb a dalších drobných kancelářských předmětů. Kvalitní a odolný plastový materiál v bílo-růžovém provedení, rozměr 264 × 189 × 131 mm.

Deli stationery Kalkulačka věděcká E1710A zelená
349 Kč

Vědecká kalkulačka vhodná pro studenty středních škol disponuje velkým 2 řádkovým displejem, 240 matematickými, statistickými a trigonometrickými funkcemi. Kalkulačka má duální napájení a plastový kryt. Doporučeno k maturitě.

Deli stationery Kalkulačka E1589 černá
339 Kč

Stolní kalkulátor v jednoduchém a moderním designu disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 4 tlačítky. Provedení v černé barvě.

Deli stationery Plastelína pěnová samotvrdnoucí 8 barev
125 Kč

Ultralehká pěnová plastelína vás nadchne svým složením, díky němuž je její zpracování velmi snadné a je tak vhodná pro první dětské tvoření. Plastelína vysychá na vzduchu po 24 hod. Balení obsahuje 8 barev.

Deli stationery Kalkulačka E1589 bílá
339 Kč

Stolní kalkulátor v jednoduchém a moderním designu disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 4 tlačítky. Provedení v bílé barvě.

Deli stationery Stolní organizér Rio zelený
229 Kč

Designový stolní organizér z řady Rio rozjasní váš pracovní stůl a zajistí přehledné uložení psacích potřeb a dalších drobných kancelářských předmětů. Kvalitní a odolný plastový materiál v zeleném provedení, rozměr 175 × 90 × 92 mm.

Deli stationery Stolní organizér se zásuvkami Rio zelený
599 Kč

Designový stolní organizér z řady Rio rozjasní váš pracovní stůl a zajistí přehledné uložení většího množství psacích potřeb a dalších drobných kancelářských předmětů. Kvalitní a odolný plastový materiál v bílo-zeleném provedení, rozměr 264 × 189 × 131 mm.

Deli stationery Sešívačka "bez námahy" 50 listů
349 Kč 299 Kč

Spolehlivá sešívačka Deli pro každodenní použití vám díky své patentované technologii ušetří až 50% námahy při sešívání. Kapacita sešívání 50 listů, hloubka vkládání papíru 30mm, přední plnění a pohodlné držení zajistí naprostý komfort při sešívání.

Deli stationery Kalkulačka E1589 zelená
339 Kč

Stolní kalkulátor v jednoduchém a moderním designu disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 4 tlačítky. Provedení v zelené barvě.

Deli stationery Stolní organizér se zásuvkami Rio modrý
599 Kč

Designový stolní organizér z řady Rio rozjasní váš pracovní stůl a zajistí přehledné uložení většího množství psacích potřeb a dalších drobných kancelářských předmětů. Kvalitní a odolný plastový materiál v bílo-modrém provedení, rozměr 264 × 189 × 131 mm.

Deli stationery Děrovačka celokovová "bez námahy" E0141
149 Kč

Celokovová děrovačka v moderním designu, která vám díky své patentované technologii ušetří až 30% námahy při děrování. Kapacita 15 listů, materiál z odolného kovu a pohodlné vyprazdňování odřezků díky částečnému odklopení dna.

Deli stationery Pastelky gelové rozmývatelné 12 barev
229 Kč

Speciální gelové pastelky z řady jsou vhodné pro první dětské kreslení. Pastelky mají plastové tělo díky kterému zůstanou dětské ruce čisté. Gelová struktura zajišťuje hladké kreslení, pastelky jsou vodou rozmývatelné. Sada obsahuje plastový kufřík, 12 gelových pastelek, štětec.

Deli stationery Plastelína s vůní 24 barev-17%
120 Kč 99 Kč

Voňavá plastelína v praktickém boxu ve tvaru medvídka je ideálním dárkem pro malé modeláře. Plastelína je zdravotně nezávadná, velmi dobře se zpracovává, vhodná pro děti od 3 let.

Deli stationery Děrovačka celokovová "bez námahy" E0142
199 Kč

Celokovová děrovačka v moderním designu, která vám díky své patentované technologii ušetří až 30% námahy při děrování. Kapacita 25 listů, materiál z odolného kovu a pohodlné vyprazdňování odřezků díky částečnému odklopení dna.

Deli stationery Děrovačka celokovová "bez námahy" E0143
299 Kč

Celokovová děrovačka v moderním designu, která vám díky své patentované technologii ušetří až 30% námahy při děrování. Kapacita 45 listů, materiál z odolného kovu a pohodlné vyprazdňování odřezků díky částečnému odklopení dna.

Deli stationery Fixy štětečkové 12 barev-26%
149 Kč 109 Kč

Kreativní fixy se štětečkovým hrotem pro děti i dospělé. Vhodné na různé typy malování, vybarvování, skicování, tvorbu návrhů a jiné. Balení obsahuje 12 barev v praktickém plastovém pouzdře. K nákupu tohoto produktu získáte zdarma jako dárek omalovánky.

Deli stationery Fixy štětečkové + liner 12 barev
169 Kč

Kreativní fixy 2v1 vhodné pro děti i dospělé. Fixy jsou určeny na různé typy malování, vybarvování, skicování, tvorbu návrhů a jiné. Balení obsahuje 12 barev v praktickém plastovém pouzdře. K nákupu tohoto produktu získáte zdarma jako dárek omalovánky.

Deli stationery Fixy štětečkové + liner 24 barev
269 Kč

Kreativní fixy 2v1 vhodné pro děti i dospělé. Fixy jsou určeny na různé typy malování, vybarvování, skicování, tvorbu návrhů a jiné. Balení obsahuje 24 barev v praktickém plastovém pouzdře. K nákupu tohoto produktu získáte zdarma jako dárek omalovánky.

Deli stationery Fixy trojhranné U-TOUCH 12 barev
139 Kč

Souprava fixů s ergonomickým trojhranným úchopem U-TOUCH a hrotem 8 mm, snadno vypratelné. Balení obsahuje 12 barev v praktickém plastovém kufříku. K nákupu tohoto produktu získáte zdarma jako dárek omalovánky.

Deli stationery Fixy trojhranné U-TOUCH 24 barev
239 Kč

Souprava fixů s ergonomickým trojhranným úchopem U-TOUCH a hrotem 8 mm, snadno vypratelné. Balení obsahuje 24 barev v praktickém plastovém kufříku. K nákupu tohoto produktu získáte zdarma jako dárek omalovánky.

Deli stationery Kalkulačka E1589 červená
339 Kč

Stolní kalkulátor v jednoduchém a moderním designu disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 4 tlačítky. Provedení v červené barvě.

Deli stationery Kalkulačka E1589 modrá
339 Kč

Stolní kalkulátor v jednoduchém a moderním designu disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 4 tlačítky. Provedení v modré barvě.

Deli stationery Kalkulačka EM01531 modrá
319 Kč

Stolní kalkulátor v pastelovém barevném provedení disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 3 tlačítky či přepnutí funkcí. Provedení v pastelově modré barvě.

Deli stationery Kalkulačka EM01541 růžová
319 Kč

Stolní kalkulátor v pastelovém barevném provedení disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 3 tlačítky či přepnutí funkcí. Provedení v pastelově růžoové barvě.

Deli stationery Kalkulačka EM01551 zelená
319 Kč

Stolní kalkulátor v pastelovém barevném provedení disponuje velkým 12místným displejem a nabízí základní funkce, výpočet procent, zisku a odmocniny, vyrovnávací paměť se 3 tlačítky či přepnutí funkcí. Provedení v pastelově zelené barvě.

Deli stationery Kalkulačka stolní E39229
349 Kč

Stolní kalkulačka s naklápěcím displejem pro snadný náhled, 14 místný displej, duální napájení. Kalkulačka obsahuje základní funkce, výpočet procenta, odmocniny, marže, změna znaménka, přičtení a odečtení zobrazeného čísla do obsahu, automatické i manuální vypnutí.

Deli stationery Kalkulačka věděcká E1710A modrá
349 Kč

Vědecká kalkulačka vhodná pro studenty středních škol disponuje velkým 2 řádkovým displejem, 240 matematickými, statistickými a trigonometrickými funkcemi. Kalkulačka má duální napájení a plastový kryt. Doporučeno k maturitě.

Deli stationery Kalkulačka věděcká E1710A růžová
349 Kč

Vědecká kalkulačka vhodná pro studenty středních škol disponuje velkým 2 řádkovým displejem, 240 matematickými, statistickými a trigonometrickými funkcemi. Kalkulačka má duální napájení a plastový kryt. Doporučeno k maturitě.

Deli stationery Kalkulačka věděcká ED82ES
449 Kč

Vědecká kalkulačka disponuje velkým displejem, 252 matematickými, statistickými a trigonometrickými funkcemi. Kalkulačka má duální napájení a plastový kryt. Doporučeno k maturitě.

Deli stationery Kalkulačka věděcká ED82MS
299 Kč

Vědecká kalkulačka disponuje velkým displejem, 240 matematickými, statistickými a trigonometrickými funkcemi. Kalkulačka má duální napájení a plastový kryt. Doporučeno k maturitě.

Ať už máte doma malého umělce nebo potřebujete vybavit svou kancelář, v nabídce kancelářských a školních potřeb Deli si vybere každý. Hravý design, vysoká kvalita a dostupné ceny jsou odrazem těchto produktů.

Ať už máte doma malého umělce nebo potřebujete vybavit svou kancelář, v nabídce kancelářských a školních potřeb Deli si vybere každý. Hravý design, vysoká kvalita a dostupné ceny jsou odrazem těchto produktů.