Delta Plus Protipádový postroj s integrovaným pásem HAR14
1 035 Kč

Bezpečnostní postroj s 2 body uchycení pro zachycovač pádu (zádový – hrudní). 2 nastavitelné přezky. 2 nastavitelné boční popruhy. Opasek na udržení pracovní polohy se širokou termopodporou zad. Froté podšívka.

Delta Plus Protipádový postroj ANATOM HAR32
3 464 Kč
Doprava zdarma

Dvoubarevný postroj. 2 body uchycení postroje (zádový – hrudní). 4 nastavitelné přezky, měkké výstelky na ramenou a na stehenních popruzích.

Delta Plus Protipádový postroj se stehenními popruhy GALAGO HAR35TC
6 173 Kč
Doprava zdarma

Dvoubarevný postroj s opaskem na udržení pracovní polohy: 2 body uchycení postroje (zádový – hrudní). Opasek na udržení pracovní polohy s termopodporou na zádech a stehnách, 2 kotvící body uchacení na udržení pracovní polohy (na boku).

Delta Plus Protipádový postroj HAR12
578 Kč

Bezpečnostní postroj s 2 body uchycení (zádový – hrudní). 2 nastavitelné přezky. 2 nastavitelné popruhy na bocích.

Delta Plus Protipádový postroj se stehenními popruhy GALAGO HAR35TCA
7 803 Kč
Doprava zdarma

Dvoubarevný postroj s opaskem: 2 připojovací body pro zachycovač pádu (na zádech a hrudi). Opasek na udržení pracovní polohy s termopodporou na zádech a na stehně, 2 kotvící body uchacení na udržení pracovní polohy (na boku). 1 závěsný bod.

Delta Plus Zadržovací pás s rozměrným suchým zipem
1 376 Kč

Opasek na udržování pracovní polohy s termopodporou zad, zapínání na suchý zip zvyšuje komfort při používání. Možnost natočení o 180°. 2 připojovací body na bocích. 1 seřizovací přezka. Houbová výstelka hřbetní části.