Delta Plus Protipádový postroj s integrovaným pásem HAR14
1 035 Kč

Bezpečnostní postroj s 2 body uchycení pro zachycovač pádu (zádový – hrudní). 2 nastavitelné přezky. 2 nastavitelné boční popruhy. Opasek na udržení pracovní polohy se širokou termopodporou zad. Froté podšívka.

Delta Plus Protipádový postroj HAR12
578 Kč

Bezpečnostní postroj s 2 body uchycení (zádový – hrudní). 2 nastavitelné přezky. 2 nastavitelné popruhy na bocích.

Delta Plus Protipádová sada Elara140
2 290 Kč
Doprava zdarma

VERTICAL 2,50 M – Souprava na zachycení pádu pro okamžité použití: Bezpečnostní postroj s 2 body uchycení (zádový – hrudní). 2 nastavitelné přezky. 2 nastavitelné spony na bocích. (ref. HAR12).

Delta Plus Protipádový postroj se stehenními popruhy GALAGO HAR35TCA
7 803 Kč
Doprava zdarma

Dvoubarevný postroj s opaskem: 2 připojovací body pro zachycovač pádu (na zádech a hrudi). Opasek na udržení pracovní polohy s termopodporou na zádech a na stehně, 2 kotvící body uchacení na udržení pracovní polohy (na boku). 1 závěsný bod.

Delta Plus Postroj s integrovanou vestou HAR12GILNO
2 170 Kč
Doprava zdarma

Postroj integrovaný do pracovní vesty: Postroj (ref. HAR12). Vesta: 100% polyester. Podšívka: polyesterová síťovina. Zapínání na zip. 4 kapsy včetně 1 kapsy na telefon. Velikost nastavitelná pomocí zipu.

Delta Plus Protipádová sada „Industry“ Elara340
7 457 Kč
Doprava zdarma

INDUSTRY 6 M – Souprava na zachycení pádu pro okamžité použití: Postroj s odpružením pomocí patentovaného systému „Riplight Systém II“. 3 body uchycení postroje (zádový – hrudní na pravé straně – hrudní na levé straně).

Delta Plus Protipádová sada „Services“ Elara350
7 457 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

SERVICES – Souprava na zachycení pádu pro okamžité použití: Postroj s odpružením s patentovaným systémem „Riplight System II®“. 2 body uchycení (zádové – hrudní). 4 nastavitelné přezky.

Delta Plus Protipádový postroj se stehenními popruhy GALAGO HAR35TC
6 222 Kč
Doprava zdarma

Dvoubarevný postroj s opaskem na udržení pracovní polohy: 2 body uchycení postroje (zádový – hrudní). Opasek na udržení pracovní polohy s termopodporou na zádech a stehnách, 2 kotvící body uchacení na udržení pracovní polohy (na boku).

Delta Plus Zadržovací pás s rozměrným suchým zipem
1 429 Kč

Opasek na udržování pracovní polohy s termopodporou zad, zapínání na suchý zip zvyšuje komfort při používání. Možnost natočení o 180°. 2 připojovací body na bocích. 1 seřizovací přezka. Houbová výstelka hřbetní části.