DerMedic Šampon pro léčbu a stimulaci růstu vlasů Capilarte 300 ml
209 Kč

Novinka

Šampon pro léčbu a stimulaci růstu vlasů Capilarte stimuluje růst vlasů. Je určen pro citlivou pokožku hlavy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů. Dokonale myje vlasy a čistí pokožku hlavy, zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů a zároveň posiluje vlasová vlákna. Vlasy regeneruje a vyživuje. .


DerMedic Šampon proti lupům Capilarte 300 ml
169 Kč

Novinka

Šampon proti lupům Capilarte zklidňuje citlivou pokožku hlavy, důkladně vlasy myje a zároveň zbavuje vlasy lupů. Vyživuje a regeneruje vlasy a zanechává je jemné a vitální. .


DerMedic Bezoplachové sérum pro léčbu a stimulaci růstu vlasů Capilarte 150 ml
229 Kč

Novinka

Bezoplachové sérum pro léčbu a stimulaci růstu vlasů Capilarte je speciálně vyvinuto pro citlivou pokožku hlavy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů. Má regenerační účinek, aktivuje činnost vlasových kořínků a zároveň zvyšuje hustotu a sílu vlasů. Dodává vlasům potřebnou výživu a hydrataci. .


DerMedic Micelární voda pro suchou pleť Hydrain3 Hialuro 500 ml
199 Kč

Novinka

Micelární voda Hydrain3 Hialuro je určena pro potřeby suché pleti. Zbavuje pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk a zanechává jí osvěženou. Navíc ji lze použít i pro odlíčení celého obličeje, očí i rtů. Zabraňuje vysušování pleti, zklidňuje ji a nezanechává na pleti mastný film.


DerMedic Posilující šampon proti vypadávání vlasů Capilarte 300 ml
169 Kč

Novinka

Posilující šampon proti vypadávání vlasů Capilarte je určen pro citlivou pokožku hlavy, poškozené a řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů. Tento šampon dokonale myje vlasy a čistí pokožku hlavy a zároveň zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů. Regeneruje a vyživuje vlasy a stimuluje jejich růst.


DerMedic Regenerační krém na ruce Linum Emolient 100 g
129 Kč

Novinka

Regenerační krém na ruce Linum Emolient je obzvlášť vhodný pro atopickou, suchou až velmi suchou pokožku. Tu intenzivně hydratuje, podporuje regeneraci pokožky a také zamezuje jejímu popraskání. Dodává pokožce potřebnou vláčnost a jemnost, obnovuje ji a chrání. .


DerMedic Sprchový gel pro obnovu kožní bariéry Linum Emolient 200 ml
149 Kč

Novinka

Sprchový gel pro obnovu kožní bariéry Linum Emolient je obzvláště vhodný pro atopickou, suchou až velmi suchou pokožku. Tu šetrně myje a zároveň jí dodává potřebnou hydrataci. Vyživuje pokožku, zmírňuje její napětí a chrání ji před podrážděním. Výsledkem je sametově hebká a čistá pokožka. .


DerMedic Zvlhčující pleťový krém s prodlouženým účinkem Hydrain2 50 g
129 Kč

Novinka

Zvlhčující pleťový krém s prodlouženým účinkem Hydrain2 od značky Dermedic je určen pro citlivou pleť. Té dodává potřebnou péči a především intenzivní hydrataci, po které pleť touží. Díky svému unikátnímu složení byl vyvinut pro péči o vysušenou, napjatou a podrážděnou pleť se sklonem k začervenání.


Značka Dermedic se věnuje výrobě a distribuci lékárenské kosmetiky zaměřené na kožní onemocnění.

Značka Dermedic se věnuje výrobě a distribuci lékárenské kosmetiky zaměřené na kožní onemocnění.