Derrson XXL Dřevěná kuchyňka bílá s příslušenstvím W5179
3 199 Kč
+ doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA! Novinka 2019! Oblíbená kuchyňka ve stylu Provence v robustnějším provedení a nově s 5-ti dílným příslušenstvím. Bílá dřevěná kuchyňka XXL s lednicí, troubou a řadou pohyblivých prvků je nepochybně ten nejlepší dárek, který můžete dát vašemu dítěti.

Derrson XXL Luxusní domeček 121 cm Cartier
2 999 Kč
+ doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA! Představujeme Vám velký, nádherný, třípatrový dřevěný domeček pro panenky. Holčičky mohou pro své panenky vytvářet vlastní imaginární svět a rozvíjet tak svoji představivost. Možnosti uspořádání nábytku rozvíjí představivost a barevné barvy zdůrazní příjemnou rodinnou atmosféru.

Derrson dřevěný domeček GRETA 62 cm s příslušenstvím
1 499 Kč

Představujeme Vám třípatrový dřevěný domeček pro panenky. Holčičky mohou pro své panenky vytvářet vlastní imaginární svět a rozvíjet tak svoji představivost. Dům má 5 krásných pokojů s balkonem, koupelnou a příslušenstvím (viz obrázky).

Derrson Wooden Toys Dřevěná kuchyňka Roma
2 439 Kč

Sada obsahuje kompletní kuchyňské vybavení
Otočné knoflíky
Odnímatelná umyvadla – snadná údržba
Otvírání dveří a skříní
2 hořáky

– Vyrobeno ze dřeva, MDF a plastu
- Robustní konstrukce
- Originální design vhodný pro domácí interiéry

Velikost: výška 100cm, šířka 60 cm, hloubka 30cm, výš…

Derrson XL Domeček pro panenky W5173
2 229 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží, první a druhé patro spojuje schodiště. V domečku je celkem pět pokojů a ve vrchním patře je ještě malá terasa.