Deryan Samorozkládací moskytiéra nad postel 200 x 90 x 110 cm krémová

Deryan Moskytiéra

1 862 Kč
1 693 Kč
Doprava zdarma

Tento samorozkládací stan nad postel DERYAN je kompaktní moskytiéra, která vás během spánku účinně ochrání před komáry a dalším kousavým hmyzem. Stan je po stranách i zespodu dobře odvětraný. Moskytiéra od značky DERYAN se nesmírně snadno instaluje, jelikož funguje na samorozkládacím principu: post

Partner: vidaXL
Deryan Moskytiéra nad postel 200 x 90 x 110 cm krémová

Deryan Moskytiéra

1 933 Kč
1 757 Kč
Doprava zdarma

Tento stan nad postel DERYAN je kompaktní moskytiéra, která vás během spánku účinně ochrání před komáry a dalším kousavým hmyzem. Stan je po stranách i zespodu dobře odvětraný. Moskytiéra od značky DERYAN se nesmírně snadno instaluje: stačí zasunout laminátové tyčky do plátna a upevnit je do rohů.

Partner: vidaXL

Holanská společnost Deryan se zaměřuje na výrobu nových inovativních produktů. Od návrhu, prvního náčrtu, jejich vývoj a výrobu, až po zavedení na trh. Mezi nejvíce úspěšné vlastní produkty patří Deryan Cestovní postýlka, navržená pro rodiče, kteří s dětmi často cestují. V nabídce výrobků Deryan jsou další výrobky pro děti, jejichž společnými jmenovateli je praktičnost, originalita a kvalita. Deryan nadchne rodiče, kteří rádi tráví čas s dětmi v přírodě, na cestách a při sportu.