10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DGT Šachový počítač DGT Centaur DGT Šachy Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí Old style
DGT Šachový počítač DGT Centaur

Objevte nejinovativnější a nejsilnější šachový počítač DGT Centaur. ELO má v rozmezí 300 až 3000, ale dokáže se přizpůsobit síle hráče a hraje mnohem podobněji jako člověk! To dává každému přiměřenou šanci vyhrát, rozvíjet dovednosti a přitom se hrou bavit.

můžete mít 5.12. - 6.12.

DGT Šachy Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí Old style DGT Šachy Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí Old style
DGT Šachy Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí Old style

Exkluzivní limitovaná edice šachové soupravy s turnajovým vzhledem a klasickými rozměry. Figury v této soupravě byly osobně vybrány Judit Polgarovou, nejlepší světovou šachistkou všech dob, a jsou inspirované tradičními Staunton šachy.

můžete mít 5.12. - 6.12.

DGT Šachy Staunton Queen Lady Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí DGT Šachy Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí Old style
DGT Šachy Staunton Queen Lady Judit Polgár s intarzovanou šachovnicí

Představujeme vám výjimečnou šachovou soupravu turnajového stylu s klasickými rozměry, která je dostupná pouze v limitované edici. Tato jedinečná sada byla pečlivě vybrána samotnou Judit Polgarovou, ikonou šachového světa.

můžete mít 5.12. - 6.12.

DGT Elektronická šachová souprava DGT Pegasus DGT DGT Starter set - Šachová souprava Junior (figurky + šachovnice)
DGT Elektronická šachová souprava DGT Pegasus

Šachová sada DGT Pegasus je ultimátním společníkem pro váš online šachový zážitek, umožňujícím vám hrát na elegantní elektronické šachovnici se senzory přímo v pohodlí vašeho domova proti hráčům z celého světa, a to díky Bluetooth technologii a LED signálům.

můžete mít 5.12. - 6.12.

DGT Figury Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár DGT DGT Starter set - Šachová souprava Junior (figurky + šachovnice)
DGT Figury Staunton Queen Lady - limited edition Judit Polgár

Produkt byl vybrán Judit Polgarovou, nejlepší světovou šachistkou všech dob. Figury vycházejí z tradice turnajových šachů typu Staunton a jsou designově zpracovány na vysoké estetické úrovni.

Momentálně nedostupné

DGT je světová značka vybavení pro šachisty a šachové kluby, jako jsou šachovnice, šachové hodiny, šachové počítače, šachové soupravy a figurky. Již 25 let jsou šachové hodiny DGT oficiálními hodinami šachové federace FIDE a jsou rovněž nejprodávanějšími hodinami na světě. Digital Game Technology je nizozemská firma a produkty distribuuje do celého světa.