10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Di Iorio Tartufi

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Di Iorio Tartufi Chřestový krém s lanýžem 80g Di Iorio Tartufi Chřestový krém s lanýžem 80g
Di Iorio Tartufi Chřestový krém s lanýžem 80g

Chřestový krém s lanýžem je kombinace s jedinečnou chutí, která může povýšit i jednoduché jídlo. Omáčka je určena k přímé konzumaci a můžete ji využít na čerstvě uvařené těstoviny, dochucení luštěninových polévek, k uzeninám i na krutony do polévky či na focacciu.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Lanýž černý mletý 80g Di Iorio Tartufi Chřestový krém s lanýžem 80g
Di Iorio Tartufi Lanýž černý mletý 80g

Mletý černý lanýž v olivovém oleji. Vynikající jemná chuť a příjemné aroma lanýže zdokonalí každý pokrm. Skvěle doplní chuť těstovin i rizota. Používá se jako čerstvý produkt. Vynikající zejména v kombinaci s jinými omáčkami nebo krémy na bázi lanýže.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Plátky černého lanýže 80g Di Iorio Tartufi Chřestový krém s lanýžem 80g
Di Iorio Tartufi Plátky černého lanýže 80g

Vynikající jemná chuť a příjemné aroma lanýže zdokonalí každý pokrm. Skvěle doplní chuť těstovin i rizota. Používá se jako čerstvý produkt, samotný nebo v kombinaci s žampiony, máslem nebo extra panenským olivovým olejem. Vynikající zejména v kombinaci s jinými omáčkami nebo krémy na bázi lanýže.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 60g Di Iorio Tartufi Extra panenský olivový olej s bílým lanýžem 250ml
Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 60g

Černý lanýž skvěle doplní chuť těstovin nebo rizota, může být strouhaný nebo nakrájený na plátky. Má příjemnou vůni a jemnou chuť. Používá se jako čerstvý produkt, samotný nebo v kombinaci s žampiony, máslem nebo extra panenským olivovým olejem.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Extra panenský olivový olej s bílým lanýžem 250ml Di Iorio Tartufi Extra panenský olivový olej s bílým lanýžem 250ml
Di Iorio Tartufi Extra panenský olivový olej s bílým lanýžem 250ml

Extra panenský olivový olej ochucený bílým lanýžem. Chuť vynikajícího extra panenského olivového oleje v kombinaci s intenzivní chutí bílého lanýže pro ochucení s výraznými tóny a jedinečnou chutí. Přidejte jej k jakémukoliv jednoduchému pokrmu a nechte naplno vyznít.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Krém s bílým lanýžem 90g Di Iorio Tartufi Extra panenský olivový olej s bílým lanýžem 250ml
Di Iorio Tartufi Krém s bílým lanýžem 90g

Lehký a jemný smetanový krém s bílým lanýžem je luxusním produktem, který je ideální k doplnění pokrmů, jako je krémové rizoto a filé s krémem z bílého lanýže, což jsou dvě jídla, kde je nejčastěji lanýžový krém využíván.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 25g Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 25g
Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 25g

Černý lanýž skvěle doplní chuť těstovin nebo rizota, může být strouhaný nebo nakrájený na plátky. Má příjemnou vůni a jemnou chuť. Používá se jako čerstvý produkt, samotný nebo v kombinaci s žampiony, máslem nebo extra panenským olivovým olejem.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Lanýžová omáčka 80g Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 25g
Di Iorio Tartufi Lanýžová omáčka 80g

Lehká lanýžová omáčka se základem ze žampionů je ideální na dochucení těstovin, rýže nebo rizota. Můžete ji i přímo konzumovat, například namazat na chléb, bruschettu či jiné pečivo, ale také přidat k masu nebo do omáčky.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Lanýžová pikantní omáčka 80g Di Iorio Tartufi Lanýž černý celý ve slaném nálevu 25g
Di Iorio Tartufi Lanýžová pikantní omáčka 80g

Pikantní lanýžová omáčka s chilli se základem ze žampionů je ideální na dochucení těstovin, rýže nebo rizota. Můžete ji i přímo konzumovat, například namazat na chléb, bruschettu či jiné pečivo, ale také přidat k masu nebo do omáčky.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Máslo s bílým lanýžem 75g Di Iorio Tartufi Sůl s černým letním lanýžem 40g
Di Iorio Tartufi Máslo s bílým lanýžem 75g

Máslo s bílým lanýžem je velmi jemné a má velmi vysokou gastronomickou hodnotu, díky spojení s bílým lanýžem, který určuje jeho vůni a zvýrazňuje jeho chuť. Je krémové a lehké a jeho výhodou je, že nemusí být uchováváno v lednici. Je vynikající na dochucení těstovin, všech druhů masa i ryb.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Med s lanýžem 110g Di Iorio Tartufi Sůl s černým letním lanýžem 40g
Di Iorio Tartufi Med s lanýžem 110g

Akátový med s plátky černého letního lanýže, který má příjemnou vůni a jemnou chuť je vynikající v kombinaci se všemi čerstvými i vyzrálými sýry, coppou, prosciuttem nebo jako doplněk dobrého rizota. Také je výborný pro přípravu dezertů jako je panna cotta. Skvělý je i samostatně.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Di Iorio Tartufi Sůl s černým letním lanýžem 40g Di Iorio Tartufi Sůl s černým letním lanýžem 40g
Di Iorio Tartufi Sůl s černým letním lanýžem 40g

Mořská sůl se sušeným černým letním lanýžem je ideální ke grilovanému masu, salátům i na brambory. Černý lanýž má příjemnou vůni a jemnou chuť a v kombinaci s mořskou solí je díky své jednoduchosti nepostradatelnou základní ingrediencí ve všech kuchyních. Ideální pro obohacení pokrmů o chuť a vůni…

můžete mít 8.12. - 11.12.

DI IORIO TARTUFI je rodinný podnik specializovaný na sběr a zpracování starodávné pochoutky: lanýže. V nádherných staletých lesích Molise, pokladnici této drahocené suroviny, společnost sbírá po celý rok vzácné bílé lanýže, černé letní lanýže, bianchetto lanýže i černé lanýže. Ihned po sklizni jsou lanýže zpracovány v moderní laboratoři podle řemeslných metod zpracování, což dokonale kombinuje tradici a inovaci.