Diamond Carpets

Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver/pink 180x275

Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver/pink

38 710 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Ručně vázaný koberec Diamond DC-JK 1 silver/pink sedí opravdu na vrcholu pomyslného žebříčku ve světě koberců. Tyto koberce jsou pečlivě tkány dohromady uzlíček po uzlíčku a výroba jednoho kusu trvá několik měsíců při práci jednoho až čtyř tkalců, osm hodin denně.

Partner: Můjkoberec
Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver/black 180x275

Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver/black

38 710 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver/black je vskutku tím nejluxusnějším, co si můžete pod pojmem koberec představit. Tento skvost je výsledkem usilovné ruční práce profesionálních indických tkalců a barvičů. Každý kus je originálem vytvořeným s láskou k řemeslu a patřičným umem.

Partner: Můjkoberec
Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-USHAK silver/black 180x275

Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-USHAK silver/black

38 710 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-USHAK silver/black je klenotem pro milovníky koberců. Jeho povrch je tvořen ručně proplátaným vlněným vláknem, kličku po kličce. Při výrobě tohoto koberce nebylo použito dětské pracovní síly, ale pouze profesionální péče znalců tkaní koberců.

Partner: Můjkoberec
Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-SIRAPI Silver/copper 180x275

Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-SIRAPI Silver/copper

38 710 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-SIRAPI Silver/copper je zdobený imitací tradičních perských vzorů v červeno-šedém zabarvení. Kvalitní novozélandská ovčí vlna, která je považována za nejlepší na světě, dodává tomuto koberce extra jemnost a měkkost, kterou jinde nenajdete.

Partner: Můjkoberec
Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-MCN Light grey/brown 180x275

Diamond Carpets Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-MCN Light grey/brown

34 759 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-MCN Light grey/brown v lehce zahnědlém tónu je kobercem vyrobeným ze směsi novozélandské, ovčí vlny a viskózy. Díky tomu je každý jeho ručně tkaný uzlíček měkký jako peřinka. Ruční metoda výroby koberce je navíc i šetrnější k přírodě.

Partner: Můjkoberec

Diamond Carpets je absolutní světový pojem ve světě koberců. Tento výrobce byl založen v roce 1977 v indickém městě Agra (má sídlo hned vedle Taj Mahalu) a je proslulý svou kvalitou, pečlivostí a osobitostí. Ve své nabídce má jen jednu kvalitu - tu nejlepší, neboli tzv. "Hand knotted". To znamená, že všechny koberce z nabídky tohoto výrobce jsou ručně tkané uzlíček po uzlíčku. Průměrný koberec tak trvá jednomu člověku vytvořit až několik let, když pracuje osm hodin denně. Výrobce má certifikát ISO a zároveň nepoužívá žádnou dětskou pracovní sílu.