Dice hnědá pánská kožená peněženka Byron-34%
849 Kč 559 Kč

Výprodej

Barva: hnědá. Úložný prostor: 1 x přihrádka na bankovky, 12 x přihrádka na karty, 1 x přihrádka na fotografie, 1 x vnitřní kapsa. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Výška: 10 cm. Šířka: 8 cm.

Dice hnědá pánská kožená peněženka Ryley
849 Kč

Barva: hnědá. Úložný prostor: 2 x přihrádka na bankovky, 10 x přihrádka na karty. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem.

Dice hnědá pánská kožená peněženka Ryley
849 Kč

Barva: hnědá. Úložný prostor: 1 x přihrádka na bankovky, 9 x přihrádka na karty, 1 x přihrádka na mince. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem.

Dice hnědý pánský kožený pásek Toluca
849 Kč

Barva: hnědá. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný. Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky..

Dice tmavě hnědá pánská kožená peněženka Moore
849 Kč

Barva: tmavě hnědá. Úložný prostor: 2 x přihrádka na bankovky, 2 x přihrádka na mince, 5 x přihrádka na karty. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice černá pánská kožená peněženka Arthur
849 Kč

Barva: černá. Úložný prostor: 9 x přihrádka na bankovky, 2 x přihrádka na karty. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice černý kožený pásek Clifton-30%
699 Kč 489 Kč

Výprodej

Barva: černá. Zapínání: 2 x přezka. Materiál: 100 % pravá kůže. Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky.. Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem.

Dice hnědá pánská kožená peněženka Ruthland
849 Kč

Barva: hnědá. Úložný prostor: 2 x přihrádka na bankovky, 10 x přihrádka na karty. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice tmavě hnědý kožený pásek Westside-45%
699 Kč 379 Kč

Výprodej

Typ: pánský kožený pásek s tmavě šedou přezkou. Barva: tmavě hnědá. Zapínání: přezka. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, kvalitní, hladký. Něco skvělého: kvalitní materiál.

Dice černá pánská kožená peněženka Arthur
849 Kč

Barva: černá. Úložný prostor: 10 x přihrádka na bankovky, 2 x přihrádka na karty. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice černé kožené pouzdro
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Barva: černá. Zapínání: zip, magnetický patent. Úložný prostor: 2 x hlavní kapsa, 1 x vnější kapsa. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice černé pánské kožené rukavice-30%
849 Kč 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: černá. Specifikace: vnitřní zateplení. Vlastnosti materiálu: hřejivý. Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem.

Dice černý kožený pásek Westside-20%
699 Kč 559 Kč

Výprodej

Klasický kožený pásek je základem šatníku každého muže. Černý pásek Dice je z kvalitního materiálu a zdobí ho tmavě stříbrná lesklá spona. Materiál: pravá kůže.

Dice černý pánský kožený pásek Toluca
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: černá. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný. Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky..

Dice černý pánský kožený pásek Valona
849 Kč

Barva: černá. Vlastnosti materiálu: odolný. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky..

Dice hnědá pánská kožená peněženka Sutton
849 Kč

Barva: hnědá. Úložný prostor: 2 x přihrádka na bankovky, 1 x přihrádka na mince, 6 x přihrádka na karty. RFID ochrana: produkt chrání vaše platební a chytré karty před neautorizovaným přečtením dat. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice hnědý kožený pásek Clifton
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva: hnědá. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky.. Šířka: 3,5 cm.

Dice tmavě hnědé kožené pouzdro
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Barva: tmavě hnědá. Zapínání: zip, magnetický patent. Úložný prostor: 2 x hlavní kapsa, 1 x vnější kapsa. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti materiálu: odolný.

Dice tmavě hnědý pánský kožený pásek Valona
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: tmavě hnědá. Vlastnosti materiálu: odolný. Materiál: pravá kůže. Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky..