Dometic | DOMETIC měnič napětí 24V/12V 4A Coolpower 804K

Dometic | DOMETIC měnič napětí 24V/12V 4A Coolpower 804K

594 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Měnič napětí z 24V DC na 12V DC. Nachází uplatnění nejčastěji k napájení 12V termoelektrických autochladniček v kamionech či stavebních strojích, které mají 24V baterie. Lze však použít i pro napájení navigací, telefonů a dalších drobných spotřebičů, které jsou na 12V.

Partner: mulač.cz
Dometic | DOMETIC podpěťová ochrana baterie 12V 5A M50U

Dometic | DOMETIC podpěťová ochrana baterie 12V 5A M50U

346 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Podpěťová ochrana autobaterie 12V 5A. Tento hlídač napětí baterie odpojí spotřebič od napájení při poklesu napětí baterie na ca 11,6 V. Po nárůstu napětí nad 12,8 V spotřebič (autolednici) znova automaticky připojí (například po nastartování vozu). Indikace LED diodou.

Partner: mulač.cz

Baltzar von Platen a Carl Munters byli dva švédští studenti, kteří věřili, že pro chlazení mohou využít teplo. V letech 1919-1922 se jim podařilo vyvinout první chladící skříň bez kompresoru, pohyblivých částí a ledu. V roce 1923 získala chladící skříň patent a ve stejném roce švédská společnost Artic koupila výrobní práva. Společnost Electrolux viděla v tomto patentu velký potenciál a koupila společnost Artic.

V roce 2001 společnost Electrolux odprodává svou divizi produktů pro rekreační účely s názvem Dometic soukromé kapitálové společnosti EQT. Od tohoto roku miliony lidí po celém světě kupují a používají její výrobky. Jsou mezi nimi uživatelé obytných vozidel, vlastníci lodí, profesionální řidiči kamiónů, rekreanti a milovníci přírody.

Cílem společnosti bylo vytvořit jednu silnou, konzistentní a výraznou firemní značku. Nabízí inteligentní, cenově výhodné produkty a poskytuje řešení, která uspokojí základní potřeby lidí, toužících po mobilním bydlení či profesionální řidiče nákladních automobilů. Koncepce, která vystihuje nabídku společnosti Dometic, zní: ""Mobilní bydlení je snadné.