10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Domex Nádoba na potraviny olivová 0,9 l Domex Obdélníková nádoba na potraviny zelená 0,55 l
Domex Nádoba na potraviny olivová 0,9 l

Dóza na potraviny je nezbytnou nádobou v každé kuchyni. Velmi užitečné a estetické. Zachovává chuť a vůni potravin. Je mimořádně vzduchotěsná. Jsou užitečné nejen pro přípravu a skladování pokrmů, ale lze je také použít k jejich servírování přímo na stůl.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Domex Dřevěný kartáč na ruce a nehty Bambus Domex Obdélníková nádoba na potraviny zelená 0,55 l
Domex Dřevěný kartáč na ruce a nehty Bambus

Dřevěný kartáč se štětinami na jedné straně, ideální jako kartáč na ruce a nehty. Na druhé straně je vrstva pemzy. Kartáč je zavěšen na silné šňůrce, takže jej můžeme zavěsit na háček.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Domex Obdélníková nádoba na potraviny zelená 0,55 l Domex Obdélníková nádoba na potraviny zelená 0,55 l
Domex Obdélníková nádoba na potraviny zelená 0,55 l

Plastová nádoba Magnolia zelená 0,55 l je nezbytnou nádobou v každé kuchyni. Velmi užitečné a estetické. Zachovává chuť a vůni potravin. Je mimořádně odolný proti úniku. Je vyroben s důrazem na každý detail a bude užitečný v každé kuchyni. Jsou užitečné nejen pro přípravu a skladování..

Momentálně nedostupné

Domex Kulatá nádoba na potraviny Mint 0,75 l Domex Kulatá nádoba na potraviny Mint 0,75 l
Domex Kulatá nádoba na potraviny Mint 0,75 l

Kontejner na potraviny, je nádoba, která uchovává chuť a vůni potravin. Víko má patentky, takže je velmi vzduchotěsné. Produkty značky Smart Kitchen jsou výrobky nejvyšší kvality a funkčnosti. Jsou vyrobeny s důrazem na detail a budou užitečné v každé kuchyni. Jsou užitečné nejen pro přípravu a skla

Momentálně nedostupné

Domex Plastové zametací koště růžové Domex Kulatá nádoba na potraviny Mint 0,75 l
Domex Plastové zametací koště růžové

Zametací koště je vyrobeno z plastu – dokonale sbírá prach, vlasy, písek, chlupy a nepoškrábe podlahu. Dokonale zametá všechny druhy povrchů a sbírá veškeré nečistoty. Určeno pro zametání vnitřních povrchů. Kartáč má závit, který pasuje na většinu tyčí. Kartáč má atraktivní design a světle růžovou b

Momentálně nedostupné

Jsme jedním z největších polských výrobců vodovodních, kanalizačních a plynových armatur. Specializujeme se na hydranty, spojky a ocelové armatury. Naši nabídku doplňují také profesionální služby poskytované v oblasti komplexního CNC obrábění a práškového lakování.