10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Donner Stojan na dávkovače TRAY s odkapem Donner Automatický dávkovač ROUND (Foam) pro pěnová mýdla nebo desinfekce
Donner Stojan na dávkovače TRAY s odkapem

Stojan na dávkovače Donner

můžete mít 5.12. - 6.12.

Donner Vodní TRIO 3 stupňová filtrace pitné vody Donner Vodní set 3 stupňové filtrace TRIO (aktivní uhlík granutát) s filtry: PP10 - 10mcr, 1mcr, aktivní uhlík granulát
Donner Vodní TRIO 3 stupňová filtrace pitné vody

Filtr na vodu mechanický. Kvalitní 3-stupňový předfiltrační systém pro nečistoty, pesticidy, chlór a další. Pro filtrační vložky typu SX.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Automatické vodovodní baterie Donner AutoFlow ušetří v porovnání s klasickými bateriemi 30-60 % vody. Provoz je naprosto bezkontaktní, k zapnutí vody stačí vložit ruce do prostoru umyvadla. Díky tomu je zcela zamezeno křížové kontaminaci bakteriemi a viry. Teplotu vody je možné pohodlně nastavit pomocí malé páčky. Automatické baterie jsou vhodné do velmi frekventovaných provozů a míst s vysokými nároky na hygienu, jako jsou zdravotnické zařízení nebo gastro provozy. Baterie Donner AutoFlow jsou vybaveny perlátorem, který vodu provzdušňuje a snižuje průtok, tím dochází k dalším úsporám. Napájení je řešeno pomocí klasických AA tužkových baterií, není nutné natahovat napájecí kabely, a je zcela eliminováno riziko úrazu el. proudem. Při běžném provozu vydrží napájecí baterie minimálně rok.